פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

חשיבותה של שותפות אסטרטגית לצמיחה עסקית

חשיבותה של שותפות אסטרטגית לצמיחה עסקית
אחת הטעויות הנפוצות של בעלי עסקים, היא לנסות לעשות הכל בעצמם. על מנת להתמודד עם הצורך לעשות הכל לבד, שוכרים בעלי עסקים עובדים ומכשירים אותם, מתוך הבנה כי ההון העצמי והמצטבר מצומצם, הניהול הבכיר נמצא תחת לחץ מתמיד ויש חוסר קבוע בכישרונות טובים... אולם, לא אחת העלות לכך גוברת על התועלת. אלטרנטיבה נוספת עבור בעלי עסקים היא באמצעות מיקור חוץ, או ביצירת שותפות עסקית אסטרטגית במטרה למנף את פיתוח העסק והרווחיות שלו. בעל עסק אשר לצידו בעל ברית כשותף עסקי אסטרטגי עשוי להביא את בית העסק שלו לרמות רווחיות גבוהות ואף להקל על הצמיחה העסקית העתידית של העסק.

מהי אם כן שותפות עסקית אסטרטגית ומה ההבדל בינה לבין שותפות עסקית שאינה אסטרטגית? נתחיל מכך שתהליכים אסטרטגיים אינם יותר נחלת מדינות ופוליטיקה, אלא חלק בלתי נפרד מארגז הכלים הייעודי של כל בית עסק בבואו לפתח את העסק ולהגדיל את הרווחיות שלו, תוך התעדכנות והתאמה עצמית לתנאי השוק המישתנה תדיר. שותפות שאינה אסטרטגית תתאפיין בדרך כלל בברית שתיווצר בין שני גופים אשר לקחו החלטה משותפת לשלב משאבים וכוחות, על מנת ליצור מציאות עסקית בה כל צד תורם את מיטב יכולתו וכישוריו למען ההצלחה המשותפת של המיזם - פרי הברית. שותפות אסטרטגית לעומת זאת, תיווצר בדרך כלל בין שני גופים שאינם שקולים זה כנגד זה, אך לכל אחד מהם קיים אינטרס בלפחות רובד אחד של הפעילות העסקית בה שלוט הצד השני. ברית עסקית אסטרטגית תאופיין לעיתים רבות בחוזה או הסכם בין שני הצדדים, בו מסכים כל צד לשתף בתנאים מסוימים את הצד השני באחוז כלשהו מהפעילות העסקית שלו, תוך הבנה כי פעולה מתמשכת זו עתידה להגדיל את הרווחיות של שני הצדדים. לדוגמא: חברה העוסקת בתחום בניית אתרים, עשויה ליצור שותפות אסטרטגית עם חברה אחרת לקידום אתרים, כאשר ההסכם בין שתי החברות יכלול תגמול הדדי עבור חברת בניית האתרים אשר תרכוש לקוחות גם לצורך קידום האתרים וכן, תגמול עבור חברת קידום האתרים אשר תרכוש לקוחות לצורך בניית אתרים. בכירי ההנהלה של שתי החברות הללו מכירים בשני מישורים: האחד - היעדר היכולת שלהם לרכוש לקוחות בתחום שאינו בגדר ההתמחות שלהם והשני - ברית אסטרטגית עם חברה שאינה מתחרה בהם אלא מציעה מוצר משלים. לכל חברה ברור כי תהיה לה עלות כתוצאה מהברית העסקית (עמלות לצד השני), אך בסיכום שורת הסיכום, הרווח המצטבר יגבר באופן משמעותי על העלות הכרוכה בעמידה בתנאי השותפות האסטרטגית.

שותפות עסקית לא נועדה רק לצורך הגדלת מעגל הלקוחות וטווח הפעילות העסקית, אלא גם למטרות פיתוח עסקי במישור ההתמקצעות. שותפים עסקיים איכותיים עשויים לסייע רבות לבעל העסק בפיתוח רעיונות חדשים, מענה על בעיות ומצבים שלא עלו בעבר, שיפור תהליכים עסקיים ואף ייעול או חסכון בהוצאות העסק. כאשר כל שותף בעסק מחוייב באופן ענייני לשורת הרווח ולטווח הרחוק, עשוייה להיווצר אצל השותפים העסקיים תחושת מחוייבות, אפילו סמויה, להצלחתו של הגוף השני בשותפות, היות והצלחת האחד תביא גם להצלחתו של השני. סקר שנערך בארה"ב בקרב מנהלים בכירים, (PwC CEO survey) מצביע כי 72% מהם רואים בשותפות עסקית כקריטית עבור העסק שלהם. בסקטור המדיה - על הנתון לכדי 82%!

חשוב להבין כי שותפות עסקית היא דואלית מהבחינה שהיא יכולה להרים את העסק או להפיל אותו. שותפות עסקית מוצלחת מושתתת על בסיס הדדי של: אמון, מחוייבות, שיתוף פעולה ותקשורת. ברגע שמתערער אחד מהיסודות הללו, יכולה השותפות להתפרק ואף להביא לסכסוך משפטי בין השותפים. במצב כזה, מלבד אובדן הרווחיות ההדדית, מתווסף מימד של בזבוז זמן ומשאבים אשר יכלו להיות מושקעים בפיתוח העסקי ההדדי של השותפים בעסק. יחד עם זאת, חשוב גם לזכור כי עדיף לא להיכנס או לא להמשיך בשותפות עסקית שאינה מבוססת על אבני היסוד הללו ולהשקיע את משאבי השותפות בגוף עסקי אחר אשר מכיר ומוקיר את חשיבות  אותן אבני יסוד.
הורוביץ עמיאל
בעלים ומנהל פיתוח עסקי בחברת קליקיט. עוסק בתחום בניית אתרים מבוססי ג'ומלה משנת 2006 עבור כל תחומי הפעילות העסקית: בניית אתרים תדמיתיים, בניית אתרים מסחריים (חנויות מקוונות), בניית אתרים ללימודים אונליין, בניית אתרי מגזין ותוכן, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לניהול נדל"ן, בניית אתרי הנצחה, בניית אתרים למערכות מחשוב בענן. בוגר BA אוניברסיטת חיפה במדעי החברה ולימודים כלליים (ביולוגיה אבולוציונית, חטיבת לימודי משפט), בוגר MA אוניברסיטת חיפה במדעי החברה ושיטות מחקר.
 • Bold
 • Italic
 • Underline
 • Stroke
 • Quote
 • Smileys
 • :confused:
 • :cool:
 • :cry:
 • :laugh:
 • :lol:
 • :normal:
 • :blush:
 • :rolleyes:
 • :sad:
 • :shocked:
 • :sick:
 • :sleeping:
 • :smile:
 • :surprised:
 • :tongue:
 • :unsure:
 • :whistle:
 • :wink:
 
   
 

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018