פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

וורדפרס במהירות האור

וורדפרס במהירות האור
בוודאי מפתיע להיתקל בפוסט העוסק באופן בלעדי בוורדפרס, כחלק מאתר ג'ומלה מובהק... אך למרות ההפתעה, לא יעסוק פוסט זה ביתרונות או בחסרונות שיש לוורדפרס על פני פלטפורמות אינטרנטיות כאלו ואחרות. הפוסט ידון ביתרון אשר יש לחברת אחסון אתרים וורדפרס - חברת Jetpress. חברת Jetpress מבית קבוצת ג'טסרבר - אותה אני מכיר מעל ל-10 שנים, הינה חברה המתמחה באחסון אתרים בכלל ואחסון אתרי וורדפרס בפרט, כאשר גולת הכותרת ומילת המפתח בסוג אחסון אתרים זה, הינו שאחסון אתרי וורדפרס של Jetpress מבוסס SSD. המשמעות של אחסון וורדפרס מבוסס SSD היא עצומה. אסביר תחילה בקצרה מהו SSD: דיסק או כונן Solid-State Drive עושה שימוש בשבבי זיכרון סיליקטיים בכדי לקרוא ולכתוב מידע בדיסק. זאת בניגוד לדיסקים מהדור הקודם (HDD) אשר כותבים ושומרים את המידע על גבי דיסקת מתכת מצופה שכבה מגנטית. משמעות ההבדל הינה מהירות - דיסק SSD מהיר פי 300 מדיסק רגיל הן במהירות הכתיבה אליו והן במהירות הקריאה ממנו! הדבר משול להבדל בין הצורך לקום מהכורסא כדי לקחת ספר ממדף הספרים, לבין "אני מושיט את היד - חושב על הספר שאני רוצה - והופ! הספר אצלי ביד..." מכאן, שאתר וורדפרס המאוחסן על גבי SSD זכאי ללא כל ספק לקבל את התואר "וורדפרס במהירות האור".

מתחילים להבין להיכן אני חותר? מהירות! עולם האינטרנט, יחד עם עולם החומרה עשו דרך ארוכה מאד ב-20 השנים האחרונות ואחד המאפיינים הבולטים של דרך זו, הינו המעבר המתמיד למשאבי חומרה ותוכנה מהירים יותר. אכן, בעולם המושגים הזה ככל שהמהירות גבוהה יותר, כך כולם מרוצים יותר. בין אם מדובר במהירות העלייה של האתר (מהירות הטעינה), או מהירות הפעולות המתבצעות באתר (שליחת טפסים, העלאה / הורדת קבצים). Jetpress לקחו את המהירות צעד אחד קדימה ויישמו אותה במערך אחסון האתרים שלהם. המעבר מאחסון אתרים בשרתי אינטרנט על גבי דיסקים רגילים, עבר מהפך לאחסון אתרים על גבי SSD. תהליך לוגיסטי לא פשוט בכלל הכולל עלויות כספיות ניכרות להחלפת התשתית.

היות ושם המשחק הוא מהירות, אין ספק שהמקום הטוב ביותר לאחסון אתרי וורדפרס הוא על גבי שרתי אינטרנט מבוססי SSD של Jetpress. ספציפית לגבי וורדפרס אשר ניחנה מראש במרכיבי SEO טובים יותר מאשר פלטפורמות אינטרנטיות אחרות, למהירות טעינת אתר וורדפרס מתווסף כאן נדבך חשוב של מהירות גבוהה יותר בטעינה ובתפעול השוטף של האתר. רובנו מכירים את PageSpeed Insights של גוגל, אשר נותן אינדיקציה אודות מהירות הטעינה של האתר. לא אחת מתריע כלי זה של גוגל: "קצר את זמן התגובה של השרת - בבדיקה שלנו, השרת שלך הגיב תוך X שניות. יש גורמים רבים שיכולים להאט את זמן התגובה של השרת. קרא את ההמלצות שלנו כדי ללמוד כיצד לנטר ולמדוד היכן השרת משקיע את רוב הזמן." אחת הדרכים אם כן, לשיפור וקיצור זמן התגובה של השרת, היא להעביר את אתר הוורדפרס שלכם לאחסון בשרת העושה שימוש ב- SSD. למעשה, אם המחשב האישי שלכם מבוסס על דיסק SSD, אתם כבר מזמן רואים ומרגישים את ההבדל במהירות התגובה והפעולה של המחשב. אותו דבר קורה כאשר האתר מאוחסן על SSD: זמן התגובה מתקצר, האתר עולה מהר יותר, המעבר בין דפי האתר מהיר יותר, קבצים מהאתר יורדים מהר יותר וטפסים (אפילו טפסים גדולים ומורכבים) נטענים ונשלחים מהר יותר. מנוע תוצאות החיפוש של גוגל מייחס חשיבות למהירות הטעינה של האתר והדבר מתבטא בדירוג (PR) של דפי האתר. אולם גם אם נשים עובדה זו בצד ונתייחס לחוויית הגלישה שאתם - כבעלי אתר וורדפרס מבקשים להעניק לגולשים ולמשתמשים באתר שלכם, בואו ניזכר בסטטיסטיקות עתיקות שדיברו על כך שלגולש יש כ-2 שניות להחליט אם להמשיך להיכנס לדפי האתר הפנימיים ולעשות בהם שימוש כלשהו. הסטטיסטיקה הזו כבר מזמן אינה רלוונטית ומשך זמן ההחלטה של הגולש התקצרה לכדי פחות משניה אחת. איש מאיתנו - בעלי המקצוע בתחום באינטרנט, לא נרצה שגולש יחליט לעזוב את האתר שלנו ולתרום ל- Exit Rate השלילי בגלל מהירות הטעינה של האתר. נוכל להסכים שתוכן האתר אינו רלוונטי לגולש, אולי הוא הגיע בטעות או סתם מסקרנות והוא ממשיך הלאה, אבל לצאת מהאתר רק בגלל הירות הטעינה שלו - זה כבר לא מקובל.

עובדה פיזיקלית: מרחק כדור הארץ מהשמש: כ-150 מליון ק"מ. מהירות האור הינה 300,000 קילומטרים בשנייה. לקרן אור לוקח 8 דקות להגיע מהשמש לכדור הארץ - מהירות האור. וכנולוגיית החומרה והתוכנה טרם הגיע להישגי מהירות כאלו, אך הדרך לשם מתקצרת כל הזמן. עד שנגיע באמת לאחסון אתרים במהירות האור בהגדרתו הפיזיקלית, הבה נמנה את היתרונות שמציע חברת Jetpress בתחום אחסון אתרים וורדפרס על גבי SSD:
 1. מהירות טעינה ומהירות תפעול האתר: היות ודיסק SSD מסוגל לקרוא ולכתוב דטה באותו זמן, שאילתות אינטרנטיות באתר ולבסיס הנתונים שלו אורכות זמן קצר הרבה יותר מאשר באתר המאוחסן על גבי דיסק רגיל.
 2. העצמה של חווית הגלישה באתר: מעבר מהיר בין דפים, טעינה מהירה של טפסים, הורדה מהירה של קבצים.
 3. דירוג PR טוב יותר של גוגל: המשמעות היא חשיפה טובה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל לתחום העיסוק של האתר, בין אם מדובר באתר תדמית או באתר מכירתי.
 4. אבטחת מידע טובה יותר: היות ו- SSD הינו דיסק אשר אינו מסתמך על דיסקת מתכת מסתובבת ומחט לכתיבה וקריאה בדיסק, אלא פועל יותר כהתקן אחסון חיצוני שבו אין חלקים נעים, הסכנה לתקלות טכניות בדיסק SSD קטנה הרבה יותר ומכאן שהסיכון לאובדן המידע קטן הרבה יותר.
 5. חיסכון בחשמל (אחסון אתרים ירוק): דיסק SSD צורך פחות חשמל מדיסק רגיל. מעבר לעבודה שהדבר עשוי להוזיל את מחיר אחסון האתר, חובה עלינו לקחת בחשבון את ההשפעה הירוקה שיש לעובדה זו על כלל החיים שלנו תחת הקשת הטכנולוגית ולהקטנת טביעת הרגל הפחמנית שלנו על כדור הארץ.
ולסיום, עוד מספר מילים אודות אחסון וורדפרס של Jetpress: החברה היא אכן פורצת דרך בתחום אחסון אתרים בכלל ואחסון וורדפרס בפרט. מפתחי וורדפרס ובעלי אתרי וורדפרס יכולים ליהנות מאחסון אתרים מהיר, התקנת וורדפרס בקליק במידה ומדובר בהקמת האתר הראשון שלכם או באחסון מספר מרובה של אתרי וורדפרס, מערכת Cache מיוחדת אשר נועדה לשיפור השימוש בזיכרון המטמון של האתר, פאנל ניהול אחסון של CPANEL, גיבוי יומי חינם וצוות תמיכה מקצועי וחם. לא יוצא לי הרבה להמליץ על חברת אחסון אתרים ובטח שלא יוצא לי להמליץ על וורדפרס (בעיקר לנוכח העובדה שאני איש ג'ומלה:), אולם הפעם אני רואה לעצמי זכות להמליץ על Jetpress כחברה המובילה בישראל לאחסון אתרי וורדפרס!
הורוביץ עמיאל
בעלים ומנהל פיתוח עסקי בחברת קליקיט. עוסק בתחום בניית אתרים מבוססי ג'ומלה משנת 2006 עבור כל תחומי הפעילות העסקית: בניית אתרים תדמיתיים, בניית אתרים מסחריים (חנויות מקוונות), בניית אתרים ללימודים אונליין, בניית אתרי מגזין ותוכן, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לניהול נדל"ן, בניית אתרי הנצחה, בניית אתרים למערכות מחשוב בענן. בוגר BA אוניברסיטת חיפה במדעי החברה ולימודים כלליים (ביולוגיה אבולוציונית, חטיבת לימודי משפט), בוגר MA אוניברסיטת חיפה במדעי החברה ושיטות מחקר.
 • Bold
 • Italic
 • Underline
 • Stroke
 • Quote
 • Smileys
 • :confused:
 • :cool:
 • :cry:
 • :laugh:
 • :lol:
 • :normal:
 • :blush:
 • :rolleyes:
 • :sad:
 • :shocked:
 • :sick:
 • :sleeping:
 • :smile:
 • :surprised:
 • :tongue:
 • :unsure:
 • :whistle:
 • :wink:
 
   
 

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018