פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
קליקיט מעמידה לרשות בעלי עסקים, נותני שירות, חברות, ארגונים, פורטלים, חנויות וכיוצא באלו (להלן: "המשתמשים"), שירות פרסום המבוסס על הכללת פרופיל עסקי או פרופיל ארגוני באינדקס עסקים, על מנת לסייע לחשיפתו בדרך זו ללקוחות פוטנציאליים.

תנאי שימוש אלו מהווים הסכם בין משתמשים המבקשים לקבל את שירותי קליקיט מצד אחד וכן ציבור הגולשים באינטרנט בכלל והגולשים באינדקס העסקים של קליקיט בפרט (להלן: "גולשים") ובין אתר www.Click-IT.co.il (להלן: "אינדקס העסקים").

השימוש באינדקס העסקים מותנה בהסכמת המשתמש ובהסכמת הגולשים באינדקס העסקים, לתנאים המפורטים להלן.


הניסוח בלשון זכר, אך מתייחס באופן שווה לשני המינים.
 1.  המידע המוצג באינדקס העסקים, על כל תכניו (תמונות, לוגואים, טקסטים, גרפיקה, צילומים, קטגוריות העסקים ואתרי האינטרנט של המשתמשים) מסופק לגולשים as is והשימוש בתוכן הפרופיל העסקי של המשתמש נעשה על אחריותם האישית של הגולשים באינדקס העסקים. 
 2.  פרסום המידע המוצג באינדקס העסקים על ידי גורם חיצוני שלא הוסמך בכתב על ידי הנהלת אינדקס העסקים, אסור לחלוטין לרבות העתקה, הצגה בפומבי, שיכפול, סריקה והוצאה לאור בכל דרך לרבות דואר אלקטרוני, פקס ובדרכים אחרות.
 3.  באינדקס העסקים מתפרסמים תכנים על ידי ציבור הגולשים, כגון תגובות, ציונים, שבחים והעברת ביקורת על העסקים המפורסמים. אין הנהלת אינדקס העסקים נוטלת כל אחריות לתכנים שהוזנו על ידי המשתמשים ו/או הגולשים באינדקס העסקים.
 4.  המושג "תצוגה מובלטת" עבור עסק רשום באינדקס, מתייחסת להצבת העסק בראש רשימת העסקים בקטגוריה שלו. העסק ישאר בראש רשימת הקטגוריה כל עוד עסק אחר לא החליף את חבילת הפרסום שלו, או רכש חבילת פרסום הכוללת "תצוגה מובלטת" ואז יתפוס העסק החדש את ה"תצוגה המובלטת" במקומו.
 5.  המידע המוצג באתר המיוחס לכל משתמש, הינו באחריותו המלאה של המשתמש המפרסם, לרבות מחירים, שעות פעילות, אירועים, שם העסק, כתובתו, דרכים להתקשרות עימו. המשתמש מתחייב להשתמש באינדקס ובשירותים המוצעים לו על פי כל דין וחוק. המשתמשים והגולשים באינדקס העסקים מתחייבים שלא לפרסם מידע או תכנים שיש בהם משום לשון הרע, העלבה, הטרדה, איום, פגיעה בפרטיות, וכן שלא להפיץ לפרסם דבר תועבה, לשון גסה, ניבול פה, נושא הנוגדים את תקנת הציבור ופוגעים ברגשותיו, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, או גזעני, מזיק, או הנוגע לקטינים וכן שלא להסית, לשבח או לעודד ביצוע עבירה כלשהי או פגיעה כלשהי בכל אדם שהוא. המשתמשים והגולשים באינדקס העסקים מתחייבים שלא לחבל, לפגוע, לחדור לפרטיות או לחבל בפרטי מידע, תכנים או קבצים באינדקס העסקים ו/או בבסיסי הנתונים של האתר. המשתמשים והגולשים מתחייבים שלא לבצע פעולה האסורה על פי חוק המחשבים ו/או חוק הספאם, או כל חוק אחר המכוון לשמירה על מחשבים ועל השימוש בהם ובין השאר: שלא להחדיר או להפיץ וירוס מחשב, או כל סוג דומה של תוכנה או תוכנית, העלולים לגרום נזק או לפגום בפעולת המחשב.
 6.  המשתמש מתחייב שלא לפרסם מספר טלפון, כתובת דוא"ל או כתובת אתר בכותרת אלא רק בשדות הייעודיים, לא לפרסם כל מידע שגוי או מטעה כגון מספר טלפון פיקטיבי, לא להעלות כרטיסי עסק כפולים, לא להעלות כרטיסי עסק המפיצים קישורים או כרטיסי עסק של אתרים הנמצאים עדיין בשלבי בנייה ולא להעלות מידע הכולל דואר זבל, מכתבי שרשרת או תוכניות פירמידה.
 7.  קישור לאתר האינטרנט של משתמשים, אינו תחת אחריות אינדקס העסקים ולא תהיה עילה לתביעה כנגד תכנים מזיקים ופוגעים הקיימים בקישורים אלו.
 8.  אינדקס העסקים לא יישא אחריות על תכנים פרסומיים אשר הופקו על ידי המשתמשים. המשתמש מאשר, כי ידוע לו שהתכנים, אותם הוא מוסר לפרסום באינדקס, יהיו גלויים לכל משתמשי רשת האינטרנט ומסכים, כי אינדקס העסקים לא יהיה אחראי לכל נזק או אבדן וכדומה, העלולים להיגרם כתוצאה מהחשיפה, התגובות העשויות להתקבל מהגולשים באינדקס בעקבות הפרסום וכיוצא באלו. המשתמש מודע לכך כי אין אפשרויות אבטחה מוחלטות באינטרנט וכי ייתכן שמידע שמסר יגיע לידיים העלולות לעשות בו שימוש שלא כדין, או שימוש אחר המנוגד לאינטרסים של המשתמש. המשתמש פוטר את אינדקס העסקים מכל אחריות לכל פעולה כאמור. המשתמש מתיר לאינדקס העסקים לגלות בכל עת את פרטיו וכל מידע אחר אודותיו, באם יידרש, על פי ראות עיניו. המשתמש פוטר את אינדקס העסקים מכל אחריות, בגין כל נזק ו/או תוצאה, העלולים להיגרם לו ו/או למי מטעמו ו/או לצד ג', בשל גילוי כזה.
 9.  הנהלת האתר ואינדקס העסקים שומרת לעצמה את הזכות לעשות שימוש בתכנים שהוזנו לאינדקס העסקים על ידי גולשים באינדקס, לרבות מידע שהוכנס בעקבות רישום לאתר ותגובות הגולשים באינדקס. כמו כן שומר לעצמו אינדקס העסקים את הזכות לעשות בהם שימוש פרסומי מחוץ לגבולות האתר לרבות בדוא"ל, פקס, מסרונים וכיו"ב. המשתמש מסכים, כי אינדקס העסקים רשאי שלא לפרסם תכנים ו/או פרטי מידע, המפרים אחד ו/או כמה מתנאי הסכם זה ובמידה ופורסמו תכנים שכאלה, הוא רשאי בכל עת וללא הודעה מוקדמת, למחוק תכנים ו/או פרטי מידע אלו והכל על פי שיקול דעתו הבלעדי. אינדקס העסקים רשאי, על פי שיקול דעתו הבלעדי, להשבית ו/או לסגור ו/או להסיר ו/או למחוק את פרופיל המשתמש ו/או לעשות בפרופיל שינויים לרבות בתכנים, בפרטי המידע, במוצרים ובשירותים כראות עיניו וללא צורך במתן הודעה מוקדמת.
 10.  אינדקס העסקים אינו מבצע בדיקות מכל סוג על מנת לוודא את אמיתות התכנים הפרסומיים באינדקס ולכן מסיר את אחריותו מהשלכות העניין. אינדקס העסקים לא יישא בכל אחריות חוזית או נזיקית, ישירה או עקיפה, בגין נזק שיגרם עקב השימוש בתכנים או במידע שהושגו ישירות, או שהושגו כתוצאה מהשימוש באינדקס העסקים.
 11.  אדם ו/או עסק הנרשם לאינדקס העסקים של קליקיט מודע לכך כי כתובת האימייל שלו תיכנס לרשימת הדיוור של אתר קליקיט והוא יקבל ניוזלטרים תקופתיים מהאתר. לא תהיה לאדם ו/או עסק כל טענה בדבר ההרשמה לניוזלטר, קבלת דיוור מהאתר, או כל טענה אחרת לצורך העניין. ניתן לבטל את ההרשמה לדיוור בכל עת באמצעות קישור "הסרה" בחלק התחתון של כל ניוזלטר. למען הסר ספק ולמען הבהרה: הצטרפות אדם ו/או עסק לאינדקס העסקים של קליקיט מהווה בקשה לקבלת דיוור מהאתר.
 12.  אינדקס העסקים אינו מתחייב כי שרותיו אינם עלולים להיות נתונים להפרעות מסיבות כאלו ואחרות ולכן, אינו נושא אחריות באם הדבר יגרום נזקים למי מהמשתמשים או הגולשים.
 13.  אינדקס העסקים שומר לעצמו הזכות לשנות את מבנהו או צורתו או תכניו של האינדקס, לרבות הפסקה חלקית או מלאה של פעולתו ללא הגבלת זמן, ללא הודעה מראש לצד המשתמשים ו/או לצד הגולשים וללא נטילת אחריות כלשהי מצידו.
 14.  זכויות הקניין באינדקס העסקים הינן של "קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט" וכוללות את כל סוגי הקבצים המצויים באינדקס העסקים.
 15.  על השימוש באינדקס העסקים חלים חוקי מדינת ישראל ומקום השיפוט הבלעדי יהיה בבית משפט מוסמך בחיפה.

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018