פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקינניח שאתם בעלי עסק ונניח שאתם משקיעים בקידום אתר האינטרנט שלכם בגוגל, מה שנקרא SEO ונניח שלא זכיתם עד כה בתוספת של אף לא לקוח אחד כתוצאה מקידום האתר, אך האתר שלכם מוצג במקומות ריאליים של דפי תוצאות החיפוש בגוגל - האם תפסיקו את קידום האתר? יתכן שהתשובה תהיה "כן", אך ברוב המקרים התשובה תהיה "לא!" וכעת, אותה שאלה, אך לגבי ניהול בלוג באתר האינטרנט שלכם. שימו לב: בעלי עסקים אשר השכילו לפתוח בלוג באתר העסק ולנהל אותו, לא יפסיקו לעשות כן גם אם לא יראו תוצאות עסקיות לבלוג, לא בטווח הקרוב ולא בטווח הרחוק. נשאלת השאלה אם כן, מהו אותו קסם של ניהול בלוג באתר עסקי, אשר מרתק את בעלי האתר ומניע אותם להמשיך להזין בו תכנים ולעדכן אותם ללא הפוגה? במאמר זה, אציג את היתרונות לניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי וכן, מהי התועלת אשר מספק בלוג עסקי מעבר להיותו מחברת רישום מקוונת.

בוודאי שמתם לב לקשר הכמעט בלתי נמנע שבין כתיבת בלוג לבין קידום אתרים. אגב, מקור המילה "בלוג" הוא בצירוף המילים Web+Log (יומן + רשת). אכן, מקדמי אתרים רבים ימליצו לבעלי האתר אותו הם מקדמים, להשקיע מזמנם ומכישורי הכתיבה שלהם לפתיחת בלוג ועדכונו בתכנים הרלוונטיים לתחום עיסוקם. ניכר כי בלוג עשוי לשמש ככלי לקידום מילות מפתח החשובות לקידום אתר בית העסק וכמו כן, גוגל נוטה לסרוק דפי בלוגים בתדירות גבוהה יותר באופן יחסי, בעיקר לנוכח העובדה שנטייתם היא להתעדכן תדיר. היות ומטרת מאמר זה אינה במהות הבלוג לאור תחום קידום אתרים, נמתקד בנושא כתיבת בלוג וניהולו ככלי שיווקי, היות ואנו רואים בבלוג ככלי לחשיפת מידע ושיתופו ברשת, כאשר אחד מתוצרי הלוואי של הבלוג הינו בקידום המטרות העסקיות של האתר והעסק.

כתיבת בלוג באתר מסחר או באתר תדמית

פיתוח מותג או "אישיות" - כתיבת בלוג נעשית באופן אישי יותר, לרוב כמונולוג מלב אל לב. הדבר יוצר כר נוח לאינטראקציות בין בעלי האתר לגולשים המזדמנים או המנויים על הבלוג. האינטראקציות הללו יכולות לכלול תגובות, חוות דעת, המלצות ודיון סביב הנושא שהועלה בבלוג ויחד עם זאת, מתהווה במשך הזמן תודעה מסוימת באשר למותג האתר באופן כללי ולאישיות הכותב או הכותבים בו אשר מייצגים את אותו מותג. תוך כדי התהליך, עשוי הבלוג לסייע ביצירת רובד של קשר אישי בין הקוראים לבין הכותבים בבלוג כאשר אחד ממאפייני התהליך ניחן בסקרנות הקוראים באשר למותג או לשירות העומדים מאחורי הבלוג וכותביו. סקרנות זו יכולה בהחלט להוביל את קוראי הבלוג לרכוש אמון במותג או בשירות האתר ולהתחבר אליו יותר מאשר למותג או שירות דומה באתרים אחרים.

רישות עסקי (נטוורקינג) - כתיבת בלוג מאפשרת לבעלי האתר לפתח קשרים עם לקוחות קיימים ו/או עם לקוחות פוטנציאליים. כל אינטראקציה, אפילו סתמית, עשויה ליצור מנגנון של שאלות ותשובות עם לקוחות האתר ולקוחות פוטנציאליים כאשר מה שיוצר את המזנק (טריגר) ליצירת האינטראקציה הפשוטה הזו, הוא לא יותר מאשר פוסט בבלוג. מחקרים מראים כי רוב הקשרים העסקיים מבוססים על רישות חברתי חלש - לא חלש בעוצמו, אלא חלש בעוצמת הקשרים המצויים ברישות העסקי: תגובות גולשים לפוסט בבלוג עשויות ליצור קשרים בין אותם גולשים ולחבר בינם לבין גולשים אחרים שאינם מוכרים להם באופן אישי. אל תשכחו וגם אותם גולשים לא ישכחו שמקור הקשרים שיצרו הוא הודות לבלוג שלכם! היבט נוסף לרישות העסקי הוא באפשרות ליצירת מאגר כתובות אימייל (כחלק מתנאי השימוש ועל פי דרישת המגיבים לפוסט להצטרף לרשימה זו) על מנת לדוור אותם אודות מוצרי האתר או השירותים הניתנים בו.

ביסוס מעמד מומחה בתחום - עסק קטן או עסק גדול, אין הבדל באשר לביסוס מעמד בעל העסק או בעל האתר כמומחה בתחומו. הדרך לעשות זאת היא באמצעות פוסטים מקצועיים בבלוג האתר. פוסטים אשר מנתחים מוצרים, מסבירים תהליכים, משווים בין מותגים, מבקרים תוצאות ומציגים תחזיות. ביסוס מעמדכם כמומחים בתחומכם באמצעות בלוג, יציב אתכם בעמדה של "בעלי הדעה" גם אם אינכם (עדיין) "בעלי המאה". זכרו שתובות גולשים לפוסטים שלכם בבלוג עשויים גם ללמד אתכם משהו שלא ידעתם ולחזק בכך את המומחיות שלכם. יחד עם זאת, גם ויכוחים מקצועיים כתגובות בבלוג עשויים להביא אתכם למחקר מעמיק יותר בתחום העיסוק שלכם. בלוג באתרכם יתן בידי לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים בסיס נתונים עליו יוכלו להסתמך בבואם לשפוט את המקצועיות והמומחיות שלכם ביחס למתחרים שלכם באותו שוק והתוצאה - יחסי המרה גבוהים יותר לטובתכם.

השחזת "חרב השפה" - מאחורי האתר שלכם עומד אדם - אתם. האתר שלכם אינו אסופת סקריפטים, קודים וגראפיקה אלא מיצג או חזות לאדם שהנכם - אדם איכותי בעל בטחון עצמי המביע את דעתו המקצועית ללא מורא. המסר הראשון שאתם מעבירים באמצעות האתר שלכם הוא התוכן שלו. גובה השפה ואיכות התוכן הטקסטואלי בהם אנו משתמשים בבלוג האתר, הינם הכלי הראשון והחזק ביותר באמצעותו אנו יוצרים קשר חד צדדי או קשרי גומלין עם הגולשים באתר, עם הלקוחות שלנו ועם לקוחות פוטנציאליים. שפה גבוהה, כתיבה עניינית ומסודרת, תוכן עשיר בדימויים ודוגמאות - אינם רק ביטוי ליכולות הכתיבה שלכם, אלא גם מענה על הצורך האנושי ללמוד ולהשכיל. קוראי הבלוג שלכם הינם מעין תלמידים שלכם השואפים לידע ולהבנה וביכולתכם לספק זאת באמצעות בלוג באתר האינטרנט שלכם. הדדיות זו עשויה ליצור מצב בו נתתם לאדם ידע ובתמורה קיבלתם אותו כלקוח שלכם. מטרת הבלוג היא, בין היתר, ללמד ולא להטיף. סגירת מעגל הלימוד בחתימת עסקה תכלול גם את כישורי השפה שלכם. ככל שתשפרו את כישורי השפה והביטוי שלכם, כך ייקל עליכם תהליך סגירת העסקה עם הלקוח.

התמודדות עם ביקורת - כל בעל עסק וכל נותן שירות חשוף לביקורות, הן חיוביות והן שליליות. עם ביקורות חיוביות אין לנו בעיה בדרך כלל, אך מטבע הדברים ביקורת שלילית על העסק שלנו עלולה לפגוע בנו אישית ומקצועית. יחד עם זאת, אל לנו להתייחס לביקורת שלילית כאבן נגף, אלא בתור אפשרות למנף את הביקורת השלילית לטובתנו. בלוג באתר הינו כלי מצויין עבורנו להתייחס לביקורות שקיבלנו, באופן ענייני ומקצועי ולכתוב בצורה פתוחה ושקופה את הנסיבות שהובילו לביקורת השלילית ואת דעתנו אודותיה. שימו לב: ההתייחסות שלכם לביקורת שלילית באמצעות פוסט בבלוג וההתייחסות שלכם לתגובות הגולשים, משמשת מדד איכות עבור הלקוחות שלכם בפועל ועבור הלקוחות הפוטנציאליים שלכם אודות האופן בו אתם מתמודדים עם ביקורת בכלל ועם ביקורת שלילית בפרט, גם אם מדובר בפרסום שלילי שנעשה על ידי המתחרים שלכם - פרסום הפורט על העצבים העסקיים שלכם...

הנאה ומימוש עצמי - בנוסף לכל הסיבות והיתרונות של כתיבת בלוג באתר מסחר או באתר תדמית, קיים יתרון נוסף, אישי יותר והוא ההנאה והמימוש העצמי של הכותבים בבלוג. אנו אוהבים לבטא את עצמנו, אוהבים להיות במרכז העניינים ותשומת הלב של הסביבה ואין דרך טובה לעשות זאת מאשר להעלות את הסיפורים האישיים שלנו, המסקנות הפרטיות שלנו והדעות שלנו בבלוג האתר. ניהול בלוג מלווה בתחושות סיפוק ומימוש עצמי, כמו מכל תחביב אחר ואין סיבה שלא ליהנות מזה!

פיתוח עסקי באינטרנט - מאמרים נוספים

אופטימיזציה למנועי חיפוש
שני, 22 ספטמבר 2014
אופטימיזציה למנועי חיפוש: מילות מפתח הן מילה או צירופי מילים אותן מספק המשתמש למנועי החיפוש בחיפושו אחר מידע כלשהוא. כל מנוע חיפוש אוגר ומחזיק נתונים לגבי אתרים שהתווספו אליו ובהתאם לנתונים... קרא עוד...
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי
שני, 22 ספטמבר 2014
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי: כאשר הנכם רוכשים תכנית ריסלר, למעשה אתם "עולים בדרגה" ממצב של מחזיקי אתרים בהוסטינג שיתופי, לסטטוס של מנהלי אחסון אתרים - מנהלי הוסטינג עצמאי. לפיכך, נתייחס... קרא עוד...
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי
רביעי, 04 מרס 2015
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי: אחרי שעברנו את "משבר" הקנייה המקוונת ובשנים האחרונות נוח לנו יותר ויותר לבצע קניות ותשלומים ברשת האינטרנט, הגיע הזמן שנתוודע לסוג תשלום נוסף - הוא התשלום במטבע... קרא עוד...
הוסטינג - אחסון אתרים
שני, 22 ספטמבר 2014
הוסטינג - אחסון אתרים: אחסון אתרי אינטרנט - הוסטינג - Hosting, הינו שירות המאפשר ליחידים וארגונים לאחסן מידע, תמונות, וידאו וכל סוג תוכן אחר, שלאחר מכן תהיה אליו גישה דרך האינטרנט. שירות זה מאפשר... קרא עוד...
הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים
שישי, 06 מרס 2015
יתרונות הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים: רשת האינטרנט מציעה מבחר עצום של אינדקסים ופורטלים בהם ניתן לפרסם עסקים ואתרי אינטרנט בתחומים שונים. חלק מהאינדקסים ייעודיים לתחום פעילות... קרא עוד...
יזמות עסקית באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
יזמות עסקית באינטרנט: האם האינטרנט יכול בעצם להוות תחליף כמעט לכל תחום בחיים ובתוך כך לשמש גם תחליף בענפי המשק השונים? האינטרנט הינו ה-כלי ה-עסקי ה-שיווקי ה-הכרחי לכל עסק. אם לאחר התמוטטות בועת... קרא עוד...
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי
ראשון, 19 אפריל 2015
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי: נניח שאתם בעלי עסק ונניח שאתם משקיעים בקידום אתר האינטרנט שלכם בגוגל, מה שנקרא SEO ונניח שלא זכיתם עד כה בתוספת של אף לא לקוח אחד כתוצאה מקידום האתר, אך האתר... קרא עוד...
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי
שני, 22 ספטמבר 2014
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי: כתיבה יפה וקולחת היא תמיד נעימה לקריאה, אפילו כאשר מדובר בכתיבה טכנית... ללא ספק, על כתיבת תוכן לאתר אינטרנט להשתמש ביצירתיות ובאופן הרהוט ביותר, על מנת לאפשר... קרא עוד...
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה
שני, 02 מרס 2015
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה: במשך זמן רב הייתי מודע לעובדה שקיימת רשת אינטרנט הפועלת באופן מוסתר מתחת לפני האינטרנט שכולנו מכירים. רשת מוסתרת מהתצוגה של משתמשי האינטרנט הקונבנציונלי.... קרא עוד...
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב
שני, 22 ספטמבר 2014
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב: לא קיימים אדם או עסק השומרים נתונים על גבי מחשב אשר רוצים להתעורר לבוקר בלהות ולגלות שהדיסק במחשב התקלקל וכל המידע שעליו אבד לעולמים. איש אינו רוצה לגלות... קרא עוד...
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל
ראשון, 22 מרס 2015
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל: מהי עלות בניית אתר? מה נכלל בבניית אתר? מהי ההכשרה של מי שבונים אתרים? ומדוע בניית אתרים כל כך יקרה?... שאלות אלו ורבות נוספות עולות כאשר ניגשים לפרויקט בניית... קרא עוד...
ניתוח פעילות אתר
שני, 22 ספטמבר 2014
ניתוח פעילות אתר: ניתוח פעולות הגולשים באתר מספקת מידע חיוני על השורה התחתונה של פעילות האתר, דורשת חישוב ערך לקוח ממוצע, ממוקדת ביחס ההמרה המצוי והרצוי, חשובה עבור עסק עם עסקאות גדולות ומעט... קרא עוד...
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה
ראשון, 14 ספטמבר 2014
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה: עם ההגדרות המקובלות לפיתוח עסקי ניתן לציין כי זהו תהליך שיטתי ומתמשך שמטרתו גידול, פיתוח והשבחת התוצאות העסקיות של עסק, חברה או תאגיד עסקי. פיתוח עסקי מתבטא... קרא עוד...
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר
רביעי, 13 מאי 2015
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר: אנחנו שונאים ספאם, מתעבים ספאם ונלחמים נגד ספאם ויש לנו את כל הסיבות לעשות כן: לא ביקשנו לקבל אימיילים עם הצעות לקנות דברים שאנחנו לא... קרא עוד...
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים
שני, 22 ספטמבר 2014
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים: קישורים נכנסים / קישורים הדדיים: החלפת קישורים בין עמודים / אתרים באינטרנט הנה עניין שבשיגרה. אתר העוסק בקידום אתרים מקשר אל חברת בניית אתרים ולהיפך. שני... קרא עוד...
רכישת שם דומיין
שני, 22 ספטמבר 2014
רכישת שם דומיין: רישום שמות תחום נעשה על ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), מקצה שמות תחת... קרא עוד...
שיווק בינלאומי באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שיווק בינלאומי באינטרנט: שיווק באינטרנט הינו אחד הכלים המתקדמים והחשובים ביותר בעולם העסקים המודרני ליצירת מקורות הכנסה למכירת מוצרים ושירותים והן להגדלת מקורות ההכנסה הקיימים של כל עסק.... קרא עוד...
שימוש ברשתות חברתיות
שני, 22 ספטמבר 2014
שימוש ברשתות חברתיות: את רעיון הרשת החברתית משייכים לפסיכולוג משנות ה-60 בשם סטנלי מילגרם מאוניברסיטת הארוורד. מילגרם הגה והוכיח את "תיאוריית חמש הקפיצות", הגורסת שניתן לחבר בין אדם אחד לאחר,... קרא עוד...
שרתים וירטואלים - VPS
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שרתים וירטואלים - VPS: שימוש בשרת וירטואלי (VPS) מאפשר לכם ליהנות מעלויות מופחתות עבור מערך האחסון שלכם, היות ואינכם משלמים על ניהול השרת לבדכם אלא כחלק מחבילת השכרת השרת ובשיתוף עם לקוחות נוספים... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018