פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
הכסף שלכם לא טוב כאן - אנחנו מקבלים רק ביטקויןאחרי שעברנו את "משבר" הקנייה המקוונת ובשנים האחרונות נוח לנו יותר ויותר לבצע קניות ותשלומים ברשת האינטרנט, הגיע הזמן שנתוודע לסוג תשלום נוסף - הוא התשלום במטבע הביטקוין. ביטקוין הינו מטבע דיגיטלי ופועל על יסוד טכנולוגיית עמית-לעמית (Peer-to-Peer), ללא סמכות מרכזית או סמכות בנקאית. הביטקוין שהינו חלק מהמסחר האלקטרוני ברשת האינטרנט, נוצר בשנת 2009 והוא נשמר במחשב המקומי או השרת המרוחק של המשתמש, באמצעות תוכנה הנקראת "ארנק". ניהול עסקאות על ידי טרנסאקציות ביטקוין מתבצע באופן מבוזר ומוצפן ברשת האינטרנט ואפליקציות ייעודיות. ביטקוין הוא למעשה קוד פתוח הניתן להורדה חינם על ידי כל אחד, כאשר העיצוב שלו הוא ציבורי ואיש אינו מחזיק בבעלות עליו או שולט בו. ביטקוין מאפשר שימושים מגוונים אשר לא היו יכולים להיות מתופעלים על ידי אף מערכת תשלום אחרת. משתמש חדש בביטקוין יכול להתחיל לעבוד עם המטבע מבלי צורך להבין פרטים טכניים כלשהם. לאחר התקנת ארנק ביטקוין במחשב או בטלפון נייד, הוא יפיק עבור המשתמש את כתובת ביטקוין הראשונה שלו, כאשר ניתן ליצור כתובות ביטקוין נוספות ככל שעולה הצורך. ניתן לחשוף את הכתובות הללו לחברים ולקוחות, כך שהם יכולים לשלם למשתמש, או להיפך.

הביטקוין אינו המטבע הדיגיטלי הראשון, לפני היו מספר ניסיונות ליצור "מטבעות אינטרנטיים", אך ניסיונות אלו לא צלחו, בין אם בגלל היעדר ראייה לטווח רחוק ובין אם בגלל השימוש שנעשה במטבעות אלו להלבנת כספים. על אף השימוש במונח "מטבע", ביטקוין אינו מודפס או מוטבע על ידי בנק מרכזי כלשהו. בנקים מרכזיים אינם שקופים לציבור והם מדפיסים כסף חדש כל אימת שעולה הצורך לכסות את החוב הלאומי וכך, יוצרים אינפלציה שמורידה את ערך הכסף. ביטקוין לעומת זאת, נוצר באופן דיגיטלי על ידי קהילת ביטקוין - אליה יכול להצטרף כל אחד. למעשה, את הביטקוין "כורים" באמצעי מחשוב של רשת מבוזרת אשר גם אחראית על ביצוע הטרנסאקציות הכספיות הנעשות תוך שימוש בביטקוין. הפרוטוקול המתמטי של ביטקוין קובע סך מקסימלי של "כרייה" והוא עומד על 21 מליון ביטקוינס אותם ניתן יהיה "לכרות". יחד עם זאת, את מטבע הביטקוין ניתן לפרוט לחלקים קטנים יותר כאשר חלק הביטקוין הקטן ביותר הוא מאית המליון ונקרא "סאטושי" (על שמו, או שמו הבדוי של ממציא הפרוטוקול).

במקור, מבוסס מטבע קונבנציונאלי על עתודות זהב וכסף של מדינה. תיאורתית, אם אדם מפקיד בבנק סכום כסף, הוא אמור לקבל את שווה הערך שלו בזהב ולהיפך, אך ברור לכולנו שהשיטה הזו לא פועלת. הביטקוין אינו מבוסס על זהב או כסף או על אף משאב אחר, הוא מבוסס על מתמטיקה. אנשים ברשת האינטרנט בכל העולם עושים שימוש בתוכנות שונות המבוססות על הנוסחה המתמטית לכריית ביטקוין. הנוסחה המתמטית של ביטקוין היא חופשית וכל אחד יכול לעשות בה ככל העולה על דעתו וכמו כן, תוכנות הכרייה מבוססות קוד פתוח. היתרון הגדול ביותר של הביטקוין טמון בעובדה שהוא אינו נשלט על ידי סמכות מרכזית. כל "מכונה" הכורה ביטקוין ומעבדת תשלומים, מהווה חלק מרשת שבה כל ה"מכונות" עובדות יחד, כך שלא קיימת סמכות שיכולה להתערב במדיניות המוניטרית ולגרום לקריסה, או פשוט לקחת את הביטקוינס מהמשתמשים (כפי שעשה בנק האירו המרכזי לקפריסין בשנת 2013).

במצב הנוכחי של הביטקוין, כתובות הביטקוין אינן מקושרות לשמות, כתובות גיאוגרפיות או כל אמצעי זיהוי אחר של משתמשי הביטקוין, אך יחד עם הנוחות הקיימת באנונימיות הזו, כל טרנסאקציה אשר אי פעם התקיימה, מתקיימת ותתקיים באמצעות ביטקוין, מתועדת בספר הנהלת חשבונות מרכזי הקרוי Block Chain. הבלוק חשוף וחופשי לכל ומציין כמה ביטקוין קיימים בכל חשבון, רק לא למי הוא שייך. הבלוק משמש כגליון המאזן הגלובלי של הביטקוין ומבטיח, בין היתר, שלא ניתן יהיה לכרות יותר ביטקוין מאשר היעד המותר. אחד הפתרונות לטשטוש מצב זה הוא באמצעות פתיחת מספר כתובות ביטקוין והימנעות מהעברת סכומי ביטקוין גדולים בין כתובות. אגב, עלויות ההעברה בין כתובות היא מזערית. נכון להיום קיימות די הרבה סוכנויות חליפין הסוחרות בביטקוין ובהן ניתן לקנות או למכור ביטקוין תמורת כסף קונבנציונלי. נכון לכתיבת מאמר זה, עומד שער הביטקוין על 1BT = 271USD וזאת לאחר שבאפריל 2010 היה ערכו של 1BT נמוך מ-14 סנט! יש לציין כי הביטקוין משמש לביצוע תשלומים הן בעולם המקוון הקונבנציונלי והן ברשת האפלה.

למרות שאין זה קל ו/או זול לרכוש ביטקוין בשווקי חליפין, הטכנולוגיה לכריית ביטקוין הולכת ומשתכללת עם הזמן. כדי להתחיל בכריית ביטקוין, יש צורך להשקיע בחומרה ייעודית. בימים הראשונים של ביטקוין, ניתן היה לבצע כרייה באמצעות מחשב ביתי עם מעבד ומהירות גבוהים ועם מעבד וידאו. כיום זה כבר בלתי אפשרי, אך קיימות חברות אלקטרוניקה כדוגמת ButterFly Labs אשר מוכרות חומרה לכריית ביטקוין. את החומרה הייעודית, מפעילות תוכנות קוד פתוח שונות אשר מסוגלות לפעול על כמעט כל מערכת הפעלה. תוכנת הכרייה היא גם זו אשר מעבירה נתונים לבלוק ומקבלת ממנו נתונים אודות מאזן הביטקוין הגלובלי. התוכנה משמשת למעשה כמנוע מתמטי לפתרון בעיות מתמטיות סבוכות הכרוכות בפרוטוקול הביטקוין - קריפטוגרפיה ברמה גבוהה מאד (שילוב של מתמטיקה, סטטיסטיקה והסתברות, תורת האינפורמציה, מדעי מחשב והנדסת אלקטרוניקה). הצלחה בפתרון מתמטי נכון, מזכה את הכורה בביטקוין הנכסף. ההנחה היא כי בשנת 2140 תגיע מערכת הביטקוין לקצה גבול היכולת לכרות מטבעות נוספים. יש לזכור, שכל כרייה חדשה של ביטקוין מקטינה באופן ניכר את היכולת של כורים אחרים להגיע לתוצאות מוצלחות וזאת, שוב, בזכות פרוטוקול הביטקוין.

רבים טוענים כי הביטקוין הוא ההמצאה הגדולה ביותר בעולם המקוון מאז המצאת טכנולוגיית רשתות P2P אשר ערערה את עולם המוזיקה, הסרטים ויצרה את הבסיס לוויקיליקס. ביטקוין מפורסם מאד ברחבי הגלובוס, אך ביטקוין אינו המטבע הדיגיטלי היחיד שקיים וכבר קמו לו לא מעט מתחרים בתחום: Litecoin - נכון להיום הינו המטבע הדיגיטלי - קריפטוגרפי היקר ביותר אחרי הביטקוין. חלק רואים בליטקוין כ"כסף" אל מול ה"זהב" של ביטקוין. Dogecoin - דוֹג (באנגלית: Doge) הוא תופעת אינטרנט - מם, שהפכה פופלארית בשנת 2013. הדוג הינו כלב יפני המופיע מוקף במילים או משפטים קצרים באנגלית משובשת. הדוגקוין צבר פופולריות באתרי קהילות סייבר כמו רדיט והוא נחשב כמטבע הדיגיטלי בעל הסירקולציה הגבוהה ביותר. Quarkcoin - אלטרניטיבה נוספת לביטקוין, טוען שהוא מהיר יותר ובטוח יותר משאר המטבעות הדיגיטליים - קריפטוגרפיים. מטבעות נוספים: Peercoin, Freicoin ו- Namecoin. 

עולה כי "הבעיה" הגדולה ביותר של הממשלות היא ברצון שלהן לפקח על שערי החליפין של הביטקוין ובעיקר - למסות את הטרנסאקציות. מספר העיסקאות בביטקוין הולך ועולה בקצב מסחרר והרגולטורים מודעים לעובדה שברגע שהם יתחילו לתקופך את הביטקוין, ערכו רק ילך ויעלה. עד כה, טענו הרגולטורים כי המטבע מועד למתקפות ופריצות האקרים (שאכן קרו) ושהמטבע משמש בעיקר ארגוני פשע והלבנת הון. יכול מאד להיות שהדרך של הממשלות להתמודד עם המצב יהיה בהעלאת המיסים על מוצרי הצריכה, היות והן לא תוכלנה לגבות מיסים על הכנסות שהן תוצאה של טרנסאקציות ביטקוין. עובדה זו מקבלת חיזוק בכך שבעלי הביטקוין אינם נושאים על גופם או מחזיקים ברשותם את המטבע הדיגיטלי והם יכולים להעביר אותו מכל מקום בעולם לכל מקום אחר בו, מבלי שיצטרכו להצהיר על כך בפני פקידי מכס או רשויות מיסוי על הון. המצב הכלכלי הקשה ביוון למשל, גרם לבעלי עסקים רבים לעבור לשימוש בביטקוין, כאשר סוחרים ובעלי מקצוע ביוון הקרובה היום בשנת 2015 לפשיטת רגל, איבדו את האמון במטבע היורו ובכלכלה היוונית בפרט. אקוסיסטמת הביטקוין היא כנראה השלב הראשון של חברה חופשית והוא נאסר על פי חוק לשימוש ברוסיה, סין, הודו, בנגלדש, תאילנד, בוליביה וקירגיזיסטן. בישראל פועל איגוד הביטקוין הישראלי אשר מצהיר באתר האינטרנט שלו כי הוא עמותה ללא מטרת רווח הפועלת לקידום טכנולוגיות סחר חופשי בישראל, כגון ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים נוספים: "מטרת איגוד הביטקוין הישראלי היא להבטיח שתושבי ישראל יוכלו להפיק את המרב מהטכנולוגיה החדשה "ביטקוין".

פיתוח עסקי באינטרנט - מאמרים נוספים

אופטימיזציה למנועי חיפוש
שני, 22 ספטמבר 2014
אופטימיזציה למנועי חיפוש: מילות מפתח הן מילה או צירופי מילים אותן מספק המשתמש למנועי החיפוש בחיפושו אחר מידע כלשהוא. כל מנוע חיפוש אוגר ומחזיק נתונים לגבי אתרים שהתווספו אליו ובהתאם לנתונים... קרא עוד...
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי
שני, 22 ספטמבר 2014
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי: כאשר הנכם רוכשים תכנית ריסלר, למעשה אתם "עולים בדרגה" ממצב של מחזיקי אתרים בהוסטינג שיתופי, לסטטוס של מנהלי אחסון אתרים - מנהלי הוסטינג עצמאי. לפיכך, נתייחס... קרא עוד...
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי
רביעי, 04 מרס 2015
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי: אחרי שעברנו את "משבר" הקנייה המקוונת ובשנים האחרונות נוח לנו יותר ויותר לבצע קניות ותשלומים ברשת האינטרנט, הגיע הזמן שנתוודע לסוג תשלום נוסף - הוא התשלום במטבע... קרא עוד...
הוסטינג - אחסון אתרים
שני, 22 ספטמבר 2014
הוסטינג - אחסון אתרים: אחסון אתרי אינטרנט - הוסטינג - Hosting, הינו שירות המאפשר ליחידים וארגונים לאחסן מידע, תמונות, וידאו וכל סוג תוכן אחר, שלאחר מכן תהיה אליו גישה דרך האינטרנט. שירות זה מאפשר... קרא עוד...
הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים
שישי, 06 מרס 2015
יתרונות הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים: רשת האינטרנט מציעה מבחר עצום של אינדקסים ופורטלים בהם ניתן לפרסם עסקים ואתרי אינטרנט בתחומים שונים. חלק מהאינדקסים ייעודיים לתחום פעילות... קרא עוד...
יזמות עסקית באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
יזמות עסקית באינטרנט: האם האינטרנט יכול בעצם להוות תחליף כמעט לכל תחום בחיים ובתוך כך לשמש גם תחליף בענפי המשק השונים? האינטרנט הינו ה-כלי ה-עסקי ה-שיווקי ה-הכרחי לכל עסק. אם לאחר התמוטטות בועת... קרא עוד...
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי
ראשון, 19 אפריל 2015
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי: נניח שאתם בעלי עסק ונניח שאתם משקיעים בקידום אתר האינטרנט שלכם בגוגל, מה שנקרא SEO ונניח שלא זכיתם עד כה בתוספת של אף לא לקוח אחד כתוצאה מקידום האתר, אך האתר... קרא עוד...
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי
שני, 22 ספטמבר 2014
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי: כתיבה יפה וקולחת היא תמיד נעימה לקריאה, אפילו כאשר מדובר בכתיבה טכנית... ללא ספק, על כתיבת תוכן לאתר אינטרנט להשתמש ביצירתיות ובאופן הרהוט ביותר, על מנת לאפשר... קרא עוד...
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה
שני, 02 מרס 2015
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה: במשך זמן רב הייתי מודע לעובדה שקיימת רשת אינטרנט הפועלת באופן מוסתר מתחת לפני האינטרנט שכולנו מכירים. רשת מוסתרת מהתצוגה של משתמשי האינטרנט הקונבנציונלי.... קרא עוד...
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב
שני, 22 ספטמבר 2014
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב: לא קיימים אדם או עסק השומרים נתונים על גבי מחשב אשר רוצים להתעורר לבוקר בלהות ולגלות שהדיסק במחשב התקלקל וכל המידע שעליו אבד לעולמים. איש אינו רוצה לגלות... קרא עוד...
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל
ראשון, 22 מרס 2015
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל: מהי עלות בניית אתר? מה נכלל בבניית אתר? מהי ההכשרה של מי שבונים אתרים? ומדוע בניית אתרים כל כך יקרה?... שאלות אלו ורבות נוספות עולות כאשר ניגשים לפרויקט בניית... קרא עוד...
ניתוח פעילות אתר
שני, 22 ספטמבר 2014
ניתוח פעילות אתר: ניתוח פעולות הגולשים באתר מספקת מידע חיוני על השורה התחתונה של פעילות האתר, דורשת חישוב ערך לקוח ממוצע, ממוקדת ביחס ההמרה המצוי והרצוי, חשובה עבור עסק עם עסקאות גדולות ומעט... קרא עוד...
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה
ראשון, 14 ספטמבר 2014
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה: עם ההגדרות המקובלות לפיתוח עסקי ניתן לציין כי זהו תהליך שיטתי ומתמשך שמטרתו גידול, פיתוח והשבחת התוצאות העסקיות של עסק, חברה או תאגיד עסקי. פיתוח עסקי מתבטא... קרא עוד...
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר
רביעי, 13 מאי 2015
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר: אנחנו שונאים ספאם, מתעבים ספאם ונלחמים נגד ספאם ויש לנו את כל הסיבות לעשות כן: לא ביקשנו לקבל אימיילים עם הצעות לקנות דברים שאנחנו לא... קרא עוד...
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים
שני, 22 ספטמבר 2014
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים: קישורים נכנסים / קישורים הדדיים: החלפת קישורים בין עמודים / אתרים באינטרנט הנה עניין שבשיגרה. אתר העוסק בקידום אתרים מקשר אל חברת בניית אתרים ולהיפך. שני... קרא עוד...
רכישת שם דומיין
שני, 22 ספטמבר 2014
רכישת שם דומיין: רישום שמות תחום נעשה על ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), מקצה שמות תחת... קרא עוד...
שיווק בינלאומי באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שיווק בינלאומי באינטרנט: שיווק באינטרנט הינו אחד הכלים המתקדמים והחשובים ביותר בעולם העסקים המודרני ליצירת מקורות הכנסה למכירת מוצרים ושירותים והן להגדלת מקורות ההכנסה הקיימים של כל עסק.... קרא עוד...
שימוש ברשתות חברתיות
שני, 22 ספטמבר 2014
שימוש ברשתות חברתיות: את רעיון הרשת החברתית משייכים לפסיכולוג משנות ה-60 בשם סטנלי מילגרם מאוניברסיטת הארוורד. מילגרם הגה והוכיח את "תיאוריית חמש הקפיצות", הגורסת שניתן לחבר בין אדם אחד לאחר,... קרא עוד...
שרתים וירטואלים - VPS
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שרתים וירטואלים - VPS: שימוש בשרת וירטואלי (VPS) מאפשר לכם ליהנות מעלויות מופחתות עבור מערך האחסון שלכם, היות ואינכם משלמים על ניהול השרת לבדכם אלא כחלק מחבילת השכרת השרת ובשיתוף עם לקוחות נוספים... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018