פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
רישום שמות תחום נעשה על ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), מקצה שמות תחת הסיומת co.il, net.il, org.il. שם דומיין (Domain - שם מתחם) הנו צירוף של אותיות ומספרים המוקצים לשימושה של חברה, ארגון או אנשים פרטיים. שם דומיין הינו הכתובת, השם ותעודת הזהות העסקית באינטרנט. שם דומיין משמש גם לזהות שרתי דואר אלקטרוני.

גם ללא אתר באינטרנט ניתן להתחיל להשתמש בדומיין שלכם, לצורך קבלה ושליחת דואר אלקטרוני וזאת על ידי חניית דומיין או הפניית דומיין בשרתי דואר אלקטרוני. לאחר שבדקתם ומצאתם כי שם הדומיין שבו אתם מעוניינים פנוי, עליכם לוודא שאין על שם הדומיין זכויות יוצרים, פטנט או זכות קניין רוחני.

בחירת דומיין לאתר

עליכם לחשוב, להסיק ולהגות מתוך הניתוחים המקדימים שביצעתם, שם דומיין המתאים לעסק שלכם. שם אשר ישדר לקהל היעד את המסר אותו אתם רוצים להעביר, ליצור גירוי ומשיכה לקהל היעד המתאים ובאותו זמן להרחיק קהלים אחרים אשר יגרמו לבזבוז משאבים. לדוגמא אתר חדשות יכלול את השם news וכדומה.

אורך שם הדומיין חשוב

אם תבחנו את רשימת האתרים המובילים בעולם תגלו שרוב מוחלט של האתרים המפורסמים, שם הדומיין שלהם קצר מ-10 תווים. אתרים בעולם כמו: google, live, youtube, yahoo, או אתרים בישראל כמו: walla, ynet. כל אות בשם הדומיין היא עוד מכשול שעומד בפני הגולש שרוצה להגיע לאתרכם. דומיינים אשר קשה לכתוב אותם או לאומרם בקול רם אינם ניתנים להשוואה מבחינת קלותם, עם דומיינים קלים לאיות והמתגלגלים על הלשון. שמות דומיין המכילים תווים שאינם אותיות, מפחיתים מערכם של דומיינים כך לדוגמא, מיספרים בתוך שמות דומיין, הסימן מקף וכדומה.

שם דומיין צריך להיות קליט וברור: חשוב להקפיד ששם הדומיין יהיה קליט. עסקים קיימים צריכים לחפש שם דומיין זהה לשם העסק, במידה והשם תפוס באינטרנט, ניתן להוסיף תוספת קצרה לשם. שיקול הקישור התדמיתי של החברה עם האתר עולה על כל שאר השיקולים האחרים. מטרת התוספת לאפשר לכם לשמר את השם של החברה שלכם ובמקביל ליצור הפרדה כלשהי בין העסק לאתר האינטרנט. השם צריך להעביר מסר על מטרת האתר. כדאי להשתמש במילות מפתח העיקריות של האתר מפני שמנועי החיפוש מתייחסים בדירוג שלהם גם לשם האתר. לאתרים בחו"ל שם הדומיין הוא גם שם האתר. לאתרים בארץ יש לבחור גם שם עברי לאתר ושם זה צריך להכיל את מילת החיפוש העיקרית שלכם.

תרגום שם דומיין לאנגלית?: בבחירת שם דומיין לאתר ישראלי ניתן להשתמש בדומיין שנושא את השם העברי של האתר או המילה הגנרית באנגלית. לדוגמא: אם האתר שלנו עוסק בתחום הנדל"ן אזי נשאלת השאלה מה עדיף, nadlan או realestate לשם הדומיין. התשובה לכך צריכה להיות בעיקרה לפי שיקולים של מה קליט, קלות האיות והאורך כפי שנכתב לעיל. בדוגמא שנתנו כמובן שעדיף nadlan על realestate, אולם בדוגמא אחרת להלן עדיף שם הדומיין באנגלית flowers על prachim.

איזו סיומת כדאי לבחור לדומיין?: שאלה נוספת היא האם אתם רוצים דומיין ישראלי עם סיומת co.il או דומיין בינלאומי בסיומת .com .net .biz ואחרים. השיקול במקרה זה צריך להיות שאם האתר פונה לקהל יעד בינלאומי, שם הדומיין כדי שיהיה בינלאומי ואם האתר כתוב בעברית ופונה לקהל יעד ישראלי, שם הדומיין כדי שיהיה ישראלי. גם מבחינת מיתוג, רובם ככולם של האתרים המובילים בישראל הם בעלי סיומות .co.il כמעט ולא ניתן למצוא אתר מוביל בעברית שיושב על דומיין בסיומת com. האתרים המאד פופולרים כמו walla themarker מחזיקים גם שם דומיין ישראלי וגם שם דומיין בינלאומי. לאחר שהחלטנו לגבי סיומת ישראלית או בינלאומית יש חשיבות רבה בבחירת סוג הסיומת של דומיין ישראלי:

  1.  co.il - הסיומת מיועדת בעיקר לגופים מסחריים, אולם אינה מוגבלת לרישום ע"י גופים שאינם כאלה.
  2.  org.il - הסיומת מיועדת בעיקר לגופים שאינם מסחריים, אולם אינה מוגבלת לרישום ע"י גופים שאינם כאלה.
  3.  net.il - לספקי אינטרנט ("ISP") בעלי רישיון ספק בתוקף מאת משרד התקשורת הישראלי.
  4.  ac.il - למוסדות אקדמיים להשכלה גבוהה שהוכרו ע"י המועצה להשכלה גבוהה ("מל"ג"). הקצאת שמות מתחם תחת סיומת זו נעשית בהתייעצות עם מל"ג.
  5.  gov.il - לגופי ממשל של מדינת ישראל. כיום, הקצאת שמות מתחם תחת סיומת זו הוטלה על וועדת האינטרנט הממשלתית שבמשרד האוצר.
  6.  idf.il - לישויות צבא ההגנה לישראל. כיום הקצאת שמות מתחם תחת סיומת זו הוטלה על מרכז המחשבים של צה"ל (ממר"ם). תחת סיומת זו יוקצו רק שמות מתחם שאושרו ע"י ממר"ם. על המבקשים לרשום שמות מתחם תחת סיומת זו לפנות ישירות לממר"ם.
  7.  k12.il - לגני ילדים ולבתי"ס יסודיים ותיכוניים כסיווגם ע"י משרד החינוך. ההקצאה תחת הסיומת .K12.IL נעשית ברמה הרביעית באופן הבא: name of institution.town.K12.IL, כאשר name of institution הוא שם המוסד ו- town הוא היישוב בו נמצא המוסד. כל סטייה ממבנה רישום זה, כפופה לאישור מוקדם מאת משרד החינוך.
  8.  muni.il - לרשויות מוניציפאליות ורשויות השלטון המקומי.

דומיין בעברית: דומיין בעברית הינו דומיין שנכתב בעברית אולם סיומת הדומיין היא באנגלית והינה סיומת בינלאומית com או net. דומיין בעברית ייראה כך: דומיין-בעברית.com. דומיין בעברית משמש בעיקר למטרות קידום אתרים בגוגל מכיוון שמנוע החיפוש של גוגל מקדם אתרים במילות חיפוש המופיעות בשם הדומיין, ובכתובת האינטרנט (URL). רוב התנועה לאתרים ישראלים מגיעה מגוגל, עם דגש על גוגל ישראל. קידום אתרים של דומיין ישראלי מעניק נקודות זכות לאתר בגוגל ישראל ומגדיל את הסיכויים שהאתר יופיע במיקום ריאלי בתוצאות החיפוש.

גוגל ומנועי חיפוש: מבחינת קידום אתרים במנועי החיפוש יש חשיבות לכך ששם הדומיין תהיה מילה בעלת משמעות רלוונטית לאתר שלכם. כלומר, אם האתר שלכם עוסק באחסון אתרים, אזי webhosting.co.il נותן יתרון משמעותי לדומיין במנועי חיפוש בקטגוריה אחסון אתרים. מנוע חיפוש גוגל יודע לתרגם אחסון אתרים ל- web hosting.

וותק הדומיין: מי שעשוי להביא את מירב התנועה לאתרכם הינו מנוע החיפוש גוגל. מסתבר שאחד השיקולים הדומיננטים במיקום אתרים ע"י מנוע החיפוש הינו הוותק של הדומיין - התקופה בה הדומיין היה רשום ופעיל. לא אחת עדיף לרכוש שם דומיין ותיק ממחזיק דומיין קיים בתוספת מחיר, תוספת שתשלם את עצמה.

ניהול דומיין: לאחר קניית דומיין, חשוב ביותר לשמור על יכולת ניהול דומיין: יש לוודא שאכן קיים ממשק ניהול דומיין אוטומטי שיאפשר בכל רגע נתון לבצע פעילות של שינוי סיסמא, חידוש דומיין או שינויים דחופים כמו שינוי DNS. הכניסה לממשק הניהול משתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, ולכן חשוב ביותר שכתובת זו תשאר זמינה ונגישה לאורך זמן רב. הנגישות לכתובת דואר אלקטרוני חשובה גם מפני שהתקשורת בין רשם הדומיינים עם מחזיק הדומיין (כמו הודעות על חידוש דומיין או שינויים שבוצעו בדומיין) מתבצעת בעזרת שליחת הודעות לדואר האלקטרוני ולכן, חשוב מאד שעם כל שינוי בפרטי הכתובת, לעדכן מיידית את ממשק הניהול בפרטים החדשים.

פיתוח עסקי באינטרנט - מאמרים נוספים

אופטימיזציה למנועי חיפוש
שני, 22 ספטמבר 2014
אופטימיזציה למנועי חיפוש: מילות מפתח הן מילה או צירופי מילים אותן מספק המשתמש למנועי החיפוש בחיפושו אחר מידע כלשהוא. כל מנוע חיפוש אוגר ומחזיק נתונים לגבי אתרים שהתווספו אליו ובהתאם לנתונים... קרא עוד...
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי
שני, 22 ספטמבר 2014
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי: כאשר הנכם רוכשים תכנית ריסלר, למעשה אתם "עולים בדרגה" ממצב של מחזיקי אתרים בהוסטינג שיתופי, לסטטוס של מנהלי אחסון אתרים - מנהלי הוסטינג עצמאי. לפיכך, נתייחס... קרא עוד...
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי
רביעי, 04 מרס 2015
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי: אחרי שעברנו את "משבר" הקנייה המקוונת ובשנים האחרונות נוח לנו יותר ויותר לבצע קניות ותשלומים ברשת האינטרנט, הגיע הזמן שנתוודע לסוג תשלום נוסף - הוא התשלום במטבע... קרא עוד...
הוסטינג - אחסון אתרים
שני, 22 ספטמבר 2014
הוסטינג - אחסון אתרים: אחסון אתרי אינטרנט - הוסטינג - Hosting, הינו שירות המאפשר ליחידים וארגונים לאחסן מידע, תמונות, וידאו וכל סוג תוכן אחר, שלאחר מכן תהיה אליו גישה דרך האינטרנט. שירות זה מאפשר... קרא עוד...
הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים
שישי, 06 מרס 2015
יתרונות הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים: רשת האינטרנט מציעה מבחר עצום של אינדקסים ופורטלים בהם ניתן לפרסם עסקים ואתרי אינטרנט בתחומים שונים. חלק מהאינדקסים ייעודיים לתחום פעילות... קרא עוד...
יזמות עסקית באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
יזמות עסקית באינטרנט: האם האינטרנט יכול בעצם להוות תחליף כמעט לכל תחום בחיים ובתוך כך לשמש גם תחליף בענפי המשק השונים? האינטרנט הינו ה-כלי ה-עסקי ה-שיווקי ה-הכרחי לכל עסק. אם לאחר התמוטטות בועת... קרא עוד...
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי
ראשון, 19 אפריל 2015
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי: נניח שאתם בעלי עסק ונניח שאתם משקיעים בקידום אתר האינטרנט שלכם בגוגל, מה שנקרא SEO ונניח שלא זכיתם עד כה בתוספת של אף לא לקוח אחד כתוצאה מקידום האתר, אך האתר... קרא עוד...
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי
שני, 22 ספטמבר 2014
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי: כתיבה יפה וקולחת היא תמיד נעימה לקריאה, אפילו כאשר מדובר בכתיבה טכנית... ללא ספק, על כתיבת תוכן לאתר אינטרנט להשתמש ביצירתיות ובאופן הרהוט ביותר, על מנת לאפשר... קרא עוד...
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה
שני, 02 מרס 2015
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה: במשך זמן רב הייתי מודע לעובדה שקיימת רשת אינטרנט הפועלת באופן מוסתר מתחת לפני האינטרנט שכולנו מכירים. רשת מוסתרת מהתצוגה של משתמשי האינטרנט הקונבנציונלי.... קרא עוד...
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב
שני, 22 ספטמבר 2014
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב: לא קיימים אדם או עסק השומרים נתונים על גבי מחשב אשר רוצים להתעורר לבוקר בלהות ולגלות שהדיסק במחשב התקלקל וכל המידע שעליו אבד לעולמים. איש אינו רוצה לגלות... קרא עוד...
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל
ראשון, 22 מרס 2015
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל: מהי עלות בניית אתר? מה נכלל בבניית אתר? מהי ההכשרה של מי שבונים אתרים? ומדוע בניית אתרים כל כך יקרה?... שאלות אלו ורבות נוספות עולות כאשר ניגשים לפרויקט בניית... קרא עוד...
ניתוח פעילות אתר
שני, 22 ספטמבר 2014
ניתוח פעילות אתר: ניתוח פעולות הגולשים באתר מספקת מידע חיוני על השורה התחתונה של פעילות האתר, דורשת חישוב ערך לקוח ממוצע, ממוקדת ביחס ההמרה המצוי והרצוי, חשובה עבור עסק עם עסקאות גדולות ומעט... קרא עוד...
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה
ראשון, 14 ספטמבר 2014
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה: עם ההגדרות המקובלות לפיתוח עסקי ניתן לציין כי זהו תהליך שיטתי ומתמשך שמטרתו גידול, פיתוח והשבחת התוצאות העסקיות של עסק, חברה או תאגיד עסקי. פיתוח עסקי מתבטא... קרא עוד...
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר
רביעי, 13 מאי 2015
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר: אנחנו שונאים ספאם, מתעבים ספאם ונלחמים נגד ספאם ויש לנו את כל הסיבות לעשות כן: לא ביקשנו לקבל אימיילים עם הצעות לקנות דברים שאנחנו לא... קרא עוד...
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים
שני, 22 ספטמבר 2014
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים: קישורים נכנסים / קישורים הדדיים: החלפת קישורים בין עמודים / אתרים באינטרנט הנה עניין שבשיגרה. אתר העוסק בקידום אתרים מקשר אל חברת בניית אתרים ולהיפך. שני... קרא עוד...
רכישת שם דומיין
שני, 22 ספטמבר 2014
רכישת שם דומיין: רישום שמות תחום נעשה על ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), מקצה שמות תחת... קרא עוד...
שיווק בינלאומי באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שיווק בינלאומי באינטרנט: שיווק באינטרנט הינו אחד הכלים המתקדמים והחשובים ביותר בעולם העסקים המודרני ליצירת מקורות הכנסה למכירת מוצרים ושירותים והן להגדלת מקורות ההכנסה הקיימים של כל עסק.... קרא עוד...
שימוש ברשתות חברתיות
שני, 22 ספטמבר 2014
שימוש ברשתות חברתיות: את רעיון הרשת החברתית משייכים לפסיכולוג משנות ה-60 בשם סטנלי מילגרם מאוניברסיטת הארוורד. מילגרם הגה והוכיח את "תיאוריית חמש הקפיצות", הגורסת שניתן לחבר בין אדם אחד לאחר,... קרא עוד...
שרתים וירטואלים - VPS
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שרתים וירטואלים - VPS: שימוש בשרת וירטואלי (VPS) מאפשר לכם ליהנות מעלויות מופחתות עבור מערך האחסון שלכם, היות ואינכם משלמים על ניהול השרת לבדכם אלא כחלק מחבילת השכרת השרת ובשיתוף עם לקוחות נוספים... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018