פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
במשך זמן רב הייתי מודע לעובדה שקיימת רשת אינטרנט הפועלת באופן מוסתר מתחת לפני האינטרנט שכולנו מכירים. רשת מוסתרת מהתצוגה של משתמשי האינטרנט הקונבנציונלי. למרות הסקרנות שלי, מעולם לא נכנסתי לתחום או עקבתי אחר ההתפתחויות בו, בעיקר בעקבות ההנחה שלי שעולם הרשת האפלה - Dark Net או Dark Web שייך לפושעים או עבריינים ובכל הכנות - מה יש לרשת האפלה להציע לי... סמים? נשק בלתי חוקי? פדופיליה? דרכונים ורשיונות מזוייפים? ממש לא כוס התה שלי. הנחה נוספת שלי הייתה שבגלל החשאיות של הרשת האפלה, יש צורך בסוג כלשהו של מיומנות טכנית או טכנולוגית כל מנת לנווט בה, או שאולי אפשר לגשת לרשת האפלה רק באמצעות קשר עם אנשי צללים מפוקפקים. בסופו של דבר גברה עלי סקרנותי והתחלתי לחקור מעט את התחום. אני חייב להודות שעד כה התבססו אצלי שתי מסקנות: האינטרנט שכולנו מכירים (Clear Net או Clear Web) הוא קצה הקרחון וכן, לרשת האפלה יכול לגשת כל אחד ללא כל כישורים טכניים, ללא הזמנה מיוחדת וללא קשר לעבריינים או פושעים.

ראשית, אציין הבחנה בין שני מושגים: הרשת האפלה והרשת העמוקה (Deep Web). קיים לעיתים קרובות בלבול בין שני המושגים, כאשר לגבי הראשון ארחיב בהמשך והשני - הרשת העמוקה, הינו מושג המתייחס לדפי אינטרנט שלא נכללים באינדקס של מנועי חיפוש ולא ניתן למצוא אותם על ידי חיפוש בגוגל למשל. הרשת העמוקה כוללת למשל תוכן דינאמי המופק על ידי שאילתות לבסיסי נתונים, ספריות קבצים, משאבים אקדמיים, דפי אינטרנט התלויים בהרשה או בתשלום לצפייה ואינם מאונדקסים - אשר אינם זמינים לציבור הגולשים באינטרנט. קיימת הנחה שהאינטרנט העמוק גדול פי כמה מאות מהאינטרנט הגלוי ויחד עם זאת, יש לציין כי על פי רוב, התכנים באינטרנט העמוק הינם חוקיים ואין בהם תכנים, מקורות או הפניות לתחום הפלילי.

תכני הרשת האפלה המהווה חלק מהאינטרנט העמוק, אינם נגישים דרך מנועי החיפוש הקונבנציונליים. יחד עם זאת, הבדל מהותי בין הרשת האפלה לרשת העמוקה נעוץ בעובדה כי הרשת האפלה מבוססת ופועלת באופן אנונימי. התכנים ברשת האפלה והגלישה בתכנים אלו, נעשים באופן אנונימי. תיאורתית, יכולות סוכנויות ממשלתיות לעקוב ולהתחקות אחר הגולשים במרחב האנונימי הזה, אך הדבר קשה לאין שיעור, דורש כמות משאבים עצומה ויעילות התוצאות נמוכה מאד ובדרך כלל חסרת תועלת עבור סוכנויות אכיפת החוק. האנונימיות ברשת האפלה מושגת על ידי דפדפן ייעודי הנקרא בשם "נתב הבצל" - TOR - The Onion Rauter. כמו שכבות הבצל, גם דפדפן זה מעביר את המידע בין שכבות רבות על מנת שלא לגלות את מקור התוכן ומיקום הצופים או המשתמשים בו. בדרך כלל ניגש הדפדפן ישירות לאתר אינטרנט המאוחסן / מתארח בשרת אינטרנט. לעומת זאת, ברשת הבצל הקישור לאתר הינו קישור שבור ובדרך בין ההקלקה על הקישור לאתר האינטרנט, "מדלג" הדפדפן בין מספר רב של מתווכחים אשר מסווים ומצפינים את הדרך לאתר ואת התקשורת עימו. ספקי האינטרנט יכולים לזהות משתמש בדפדפן TOR, אך לא יכולים להתחקות אחר התנועות של המשתמש בתוך הדפדפן.

במפתיע או שלא, פותחה במקור הארכיטקטורה של רשת הבצל לנבכי ה- Dark Net על ידי הצבא האמריקאי, על ידי חיל הים האמריקאי ליתר דיוק בשנת 2004. יש לציין כי הצבא, הממשלה וארגוני החוק הם עדיין בין המשתמשים העיקריים של רשת האינטרנט האפלה. אחת הסיבות לכך היא כי תעבורת אינטרנט רגילה יכולה לחשוף את המיקום הגיאוגרפי של המשתמשים, גם כאשר תוכן ההתקשרויות שלהם מוצפנות. חיילים ביחידות סודיות, סוכני מודיעין בשטח, פוליטיקאים הנושאים ונותנים בסודיות - עלולים להיתקל בסיכון אבטחה גבוה מאד במידה וקיים אפילו סיכוי קלוש שהתכנים או המיקום שלהם ייחשפו. הרשת האפלה פופולרית מאד גם בקרב עיתונאים ובלוגרים - במיוחד כאלוהחיים במדינות בהן צנזורה ומאסר פוליטיים הם דבר שבשגרה. האנונימיות של רשת הבצל מאפשרת לאנשים אלו כמו גם לאלו החשופים למידע שהם מפיצים, לתקשר עם מקורות ולפרסם מידע באופן חופשי, ללא חשש מנקמה. מהפכנים ופעילים מחתרתיים יכולים להשתמש גם הם ברשת הבצל של האינטרנט האפל על מנת להתארגן ולתקשר ללא חשש שהם חולקים את עמדותיהם עם גורמי הממשל להם הם מתנגדים. בנקודה זו, גזירה שווה אומרת כי גם ארגוני טרור יכולים לעשות שימוש ברשת האפלה בה מאותן סיבות, כמו גם ארגונים פליליים.

הרשת האפילה - אתר למכירת סמים  הרשת האפילה - אתר למכירת נשק  הרשת האפלה - אתר למכירת דרכונים מזוייפים  הרשת האפלה - mein kanpf

הגישה לרשת האפלה קלה ומפתיע עד כמה. הדרך הפופולרית ביותר לגשת לרשת האפלה היא באמצעות דפדפן TOR. התקנה פשוטה של דפדפן אותו ניתן למצוא כאן. דפדפן TOR בנוי על בסיס קוד המקור של דפדפן פיירפוקס, כך שכל מי שמשתמש או השתמש בפיירפוקס ימצא את דפדפן TOR מוכר וקל לשימוש. משתמשים בעלי יכולות טכניות או בעלי ניסיון, יוכלו למצוא שפע של דרכים להגדיר את דפדפן TOR ולהשתמש בו. דפדפן TOR מאפשר אם כן גלישה עלומת שם ומוסיפה מיסוך כבד כנגד איסוף מידע אודות מפרסמי התכנים והצפייה בהם. כתובות אתרי האינטרנט של TOR אינן נראות כמו כתובות של אתרי אינטרנט רגילים - הם מורכבים ממחרוזת אקראיות של תווים ואחריה הסיומת onion. אתרים בסיומת זו אינם ניתנים לפתיחה בדפדפן רגיל, היות והם לא אמיתיים ושרתי ה- DNS לא מסוגלים לאתר אותם. דוגמא לכתובת אתר ברשת האפלה: 3g2upl4pq6kufc4m.onion. הרשת האפלה כוללת המון ספריות, דפי Wiki חינמיים, פורומים ודפי קישורים, אך דפדפן TOR אינו היחיד המסוגל לגשת אליהם. פרויקט Freenet למשל, מציע פונקציונליות דומה לדפדפן TOR, אך גם מאפשר יצירה של רשתות פרטיות, מה שאומר כי למשאבים המצויים במחשב אחד, ניתנת גישה לאנשים אשר צורפו באופן ידני כרשימת חברים בעלי הרשאה. למרות הפופולריות של TOR, נראה שקיימת מגמת מעבר לשימוש ב- I2P, אשר מציעה מגוון שיפורים כגון דואר אלקטרוני מאובטח משולב, אחסון קבצים, שיתוף קבצים, יישומי plug-in ותכונות הקרובות לרשת חברתית.

הרשת האפלה היא מקום מוזר בעיקר עקב הסתירות הקיצוניות בין התכנים והסמיכות יוצאת הדופן שבין המשתמשים. במובן מסוים הרשת האפלה היא סוג של מקום אידאליסטי שבו ניתן למצוא כתיבה פוליטית, אנרכיסטית, קונספירטיבית, אך גם שמרנית. הרעיון של חופש המידע אשר צריך להיות חינם וזמין לכל, מתקיים בתוך טשטוש מובהק של גבולות המוסר והחוק. האובססיה של הרשת האפלה להצפין את זהות המשתמשים ותכניהם מתגלמת למשל בתוך פורום אבטחת מידע בו שותפים לדיון מומחי אבטחה של ארגונים ממשלתיים וגם, האקרים פליליים אשר דנים יחד באבטחת מידע, אך משני צידי המתרס, מבלי יכולת לזהות זה את זה או להתחקות אחר המיקום הגיאוגרפי של איש מהם. ניתן למצוא ברשת האפלה גם אתרים בעלי תוכן שמרני או ליברלי, אך בסופם קישורים למכירת סמים. ברשת האפלה ניתן לקנות הכל מסמים עד לשירותי הזמנת רצח. כל העסקים, או העסקים לכאורה הללו (שחלקם יכול להיות עוקץ או עוקץ של רשויות אכיפת החוק) מקבלים תשלום רק ב- Bitcons היות והוא מאפשר לנהל עיסקאות פיננסיות באופן אנונימי לחלוטין. יש לציין כי ניתן למצוא ברשת האפלה מעט מאד אתרים מקצועיים, מלבד אלו המנוהלים על ידי ארגונים פליליים. זה די נראה כמו האינטרנט של שנות ה-90'. רוב האתרים נבנו על ידי חובבנים אשר מפעילים את האתר דרך המחשב שלהם המשמש אותם כשרת אינטרנט. אופן הפעולה של דפדפן TOR גורם לגישה איטית מאד לאתרי רשת הבצל, הטעינה איטית והגלישה בתכנים לא תמיד זמינה. הרשת האפלה אינה "מנוהלת" על ידי גופים כלכליים עצומים כמו גוגל ולכן לא רק שאין צנזורה, גם אין בקרה על רלוונטיות של שאילתות חיפוש על אתרים. חשוב לזכור כי הרשת האפלה היא גם כר פורה לפדופילים וגורמים פליליים אחרים, כך שיש לעשות שימוש מושכל וזהיר באפשרויות ההתקשרות האפשריות ברשת האפלה. במילים פשוטות - לא להיכנס למקומות ששיקול הדעת של אדם סביר היה פוסל. למעשה, הרשת האפלה והאינטרנט הגלוי הינן מילים נרדפות, כאשר ההבדל העיקרי הוא ביכולת הגישה לתכנים בכל אחד מרבדים אלו. לא קיימת אפשרות לצנזר או לפקח על כל רשת האינטרנט, היות ותמיד תימצא דרך חדשה להישאר מחוץ לגריד. משחק החתול והעכבר בין החוק לאלו שמחוץ לו - יימשך לעד.

פיתוח עסקי באינטרנט - מאמרים נוספים

אופטימיזציה למנועי חיפוש
שני, 22 ספטמבר 2014
אופטימיזציה למנועי חיפוש: מילות מפתח הן מילה או צירופי מילים אותן מספק המשתמש למנועי החיפוש בחיפושו אחר מידע כלשהוא. כל מנוע חיפוש אוגר ומחזיק נתונים לגבי אתרים שהתווספו אליו ובהתאם לנתונים... קרא עוד...
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי
שני, 22 ספטמבר 2014
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי: כאשר הנכם רוכשים תכנית ריסלר, למעשה אתם "עולים בדרגה" ממצב של מחזיקי אתרים בהוסטינג שיתופי, לסטטוס של מנהלי אחסון אתרים - מנהלי הוסטינג עצמאי. לפיכך, נתייחס... קרא עוד...
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי
רביעי, 04 מרס 2015
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי: אחרי שעברנו את "משבר" הקנייה המקוונת ובשנים האחרונות נוח לנו יותר ויותר לבצע קניות ותשלומים ברשת האינטרנט, הגיע הזמן שנתוודע לסוג תשלום נוסף - הוא התשלום במטבע... קרא עוד...
הוסטינג - אחסון אתרים
שני, 22 ספטמבר 2014
הוסטינג - אחסון אתרים: אחסון אתרי אינטרנט - הוסטינג - Hosting, הינו שירות המאפשר ליחידים וארגונים לאחסן מידע, תמונות, וידאו וכל סוג תוכן אחר, שלאחר מכן תהיה אליו גישה דרך האינטרנט. שירות זה מאפשר... קרא עוד...
הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים
שישי, 06 מרס 2015
יתרונות הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים: רשת האינטרנט מציעה מבחר עצום של אינדקסים ופורטלים בהם ניתן לפרסם עסקים ואתרי אינטרנט בתחומים שונים. חלק מהאינדקסים ייעודיים לתחום פעילות... קרא עוד...
יזמות עסקית באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
יזמות עסקית באינטרנט: האם האינטרנט יכול בעצם להוות תחליף כמעט לכל תחום בחיים ובתוך כך לשמש גם תחליף בענפי המשק השונים? האינטרנט הינו ה-כלי ה-עסקי ה-שיווקי ה-הכרחי לכל עסק. אם לאחר התמוטטות בועת... קרא עוד...
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי
ראשון, 19 אפריל 2015
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי: נניח שאתם בעלי עסק ונניח שאתם משקיעים בקידום אתר האינטרנט שלכם בגוגל, מה שנקרא SEO ונניח שלא זכיתם עד כה בתוספת של אף לא לקוח אחד כתוצאה מקידום האתר, אך האתר... קרא עוד...
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי
שני, 22 ספטמבר 2014
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי: כתיבה יפה וקולחת היא תמיד נעימה לקריאה, אפילו כאשר מדובר בכתיבה טכנית... ללא ספק, על כתיבת תוכן לאתר אינטרנט להשתמש ביצירתיות ובאופן הרהוט ביותר, על מנת לאפשר... קרא עוד...
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה
שני, 02 מרס 2015
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה: במשך זמן רב הייתי מודע לעובדה שקיימת רשת אינטרנט הפועלת באופן מוסתר מתחת לפני האינטרנט שכולנו מכירים. רשת מוסתרת מהתצוגה של משתמשי האינטרנט הקונבנציונלי.... קרא עוד...
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב
שני, 22 ספטמבר 2014
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב: לא קיימים אדם או עסק השומרים נתונים על גבי מחשב אשר רוצים להתעורר לבוקר בלהות ולגלות שהדיסק במחשב התקלקל וכל המידע שעליו אבד לעולמים. איש אינו רוצה לגלות... קרא עוד...
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל
ראשון, 22 מרס 2015
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל: מהי עלות בניית אתר? מה נכלל בבניית אתר? מהי ההכשרה של מי שבונים אתרים? ומדוע בניית אתרים כל כך יקרה?... שאלות אלו ורבות נוספות עולות כאשר ניגשים לפרויקט בניית... קרא עוד...
ניתוח פעילות אתר
שני, 22 ספטמבר 2014
ניתוח פעילות אתר: ניתוח פעולות הגולשים באתר מספקת מידע חיוני על השורה התחתונה של פעילות האתר, דורשת חישוב ערך לקוח ממוצע, ממוקדת ביחס ההמרה המצוי והרצוי, חשובה עבור עסק עם עסקאות גדולות ומעט... קרא עוד...
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה
ראשון, 14 ספטמבר 2014
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה: עם ההגדרות המקובלות לפיתוח עסקי ניתן לציין כי זהו תהליך שיטתי ומתמשך שמטרתו גידול, פיתוח והשבחת התוצאות העסקיות של עסק, חברה או תאגיד עסקי. פיתוח עסקי מתבטא... קרא עוד...
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר
רביעי, 13 מאי 2015
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר: אנחנו שונאים ספאם, מתעבים ספאם ונלחמים נגד ספאם ויש לנו את כל הסיבות לעשות כן: לא ביקשנו לקבל אימיילים עם הצעות לקנות דברים שאנחנו לא... קרא עוד...
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים
שני, 22 ספטמבר 2014
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים: קישורים נכנסים / קישורים הדדיים: החלפת קישורים בין עמודים / אתרים באינטרנט הנה עניין שבשיגרה. אתר העוסק בקידום אתרים מקשר אל חברת בניית אתרים ולהיפך. שני... קרא עוד...
רכישת שם דומיין
שני, 22 ספטמבר 2014
רכישת שם דומיין: רישום שמות תחום נעשה על ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), מקצה שמות תחת... קרא עוד...
שיווק בינלאומי באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שיווק בינלאומי באינטרנט: שיווק באינטרנט הינו אחד הכלים המתקדמים והחשובים ביותר בעולם העסקים המודרני ליצירת מקורות הכנסה למכירת מוצרים ושירותים והן להגדלת מקורות ההכנסה הקיימים של כל עסק.... קרא עוד...
שימוש ברשתות חברתיות
שני, 22 ספטמבר 2014
שימוש ברשתות חברתיות: את רעיון הרשת החברתית משייכים לפסיכולוג משנות ה-60 בשם סטנלי מילגרם מאוניברסיטת הארוורד. מילגרם הגה והוכיח את "תיאוריית חמש הקפיצות", הגורסת שניתן לחבר בין אדם אחד לאחר,... קרא עוד...
שרתים וירטואלים - VPS
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שרתים וירטואלים - VPS: שימוש בשרת וירטואלי (VPS) מאפשר לכם ליהנות מעלויות מופחתות עבור מערך האחסון שלכם, היות ואינכם משלמים על ניהול השרת לבדכם אלא כחלק מחבילת השכרת השרת ובשיתוף עם לקוחות נוספים... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018