פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"למהי עלות בניית אתר? מה נכלל בבניית אתר? מהי ההכשרה של מי שבונים אתרים? ומדוע בניית אתרים כל כך יקרה?... שאלות אלו ורבות נוספות עולות כאשר ניגשים לפרויקט בניית אתר אינטרנט. גם כאשר מתקבלות התשובות או לפחות רוב התשובות, עולה לא אחת שאלה נוספת החוצה את הגבול הגיאוגרפי של ארצנו הקטנטונת. שאלה זו אינה תמיד תוצאה של תסכול מהיצע בוני האתרים בישראל, מיכולותיהם ומטווח המחירים שלהם ויכולה לנבוע גם מתוך סקרנות גרידא. "ה"שאלה הנשאלת היא אם להוציא את פרויקט בניית האתר למיקור חוץ (Outsourcing - אאוטסורסינג בלעז). כאשר כל כך הרבה תעשיות מסוגים שונים מוזילות עלויות באמצעות מיקור חוץ, מדוע לא לעשות כן גם עבור פיתוח ובניית אתרים? למיקור חוץ פיתוח ובניית אתר יתרונות וחסרונות אשר אציג במאמר זה.

המושגים גלובליזציה ו"הכפר הגלובלי" הפכו להיות מטבעות לשון השגורים בפינו, כאשר רשת האינטרנט מטמיעה אותם יותר ויותר בשגרת העבודה ואף בחיי היום יום שלנו. הגלובליזציה מחולקת באופן מסורתי לשתי תקופות: התקופה הראשונה של הגלובליזציה הייתה בשנות המלחמה הקרה ותקופת הגלובליזציה השנייה היא תקופת חיינו הנוכחית של העידן הפוסט תעשייתי - בה מושפעת ולעיתים אף מנוהלת הכלכלה באמצעות שיח וחליפין אינטרנטי, בכל רחבי הגלובוס. יחסי B2C ו- B2B כבר חצו מזמן גבולות גיאוגרפיים ובעולם המערבי, אינם נחלת הסדר התעשייתי של מדינת הלאום. ניתן בהחלט לומר כי שיקולי עלות מול תועלת, קרי שיקולי פירות השקעה, הינם פונקציה של שילוב בין היכולות המוכחות (האמינות) של רצפת הייצור, הכוח הפיננסי וכן המדיום התקשורתי הפועל ביניהם וזאת, מעבר לכל גבול גיאוגרפי מוחשי או דמיוני.

די בהבנה כיצד הפכה סין למעצמה כלכלית על מנת לבסס את הטענה שמיקור חוץ הינו אקט רווחי הן לכוחות הפיננסיים והן לרצפת הייצור. תעשיות טקסטיל, מתכת קלה וכבדה, אלקטרוניקה, מוצרי צריכה, מוצרי פנאי ועוד - עברו ועוברים חדשות לבקרים לייצור במדינות כגון הודו, סין, בנגלדש, פקיסטן, נפאל, ויאטנם וגם במדינות אפריקאיות. השיקולים של תעשיות אלו הינם כלכליים בלבד ומטרתם לצמצם ככל האפשר את עלויות הייצור, על מנת להרוויח יותר מלקוחות הקצה. תחום בניית אתרים, כחלק בלתי נפרד ואף עיקרי במערך התפעולי של כל פיתוח עסקי, מופיע לענייננו כאן תחת שני כובעים: האחד הוא כובע המדיום התקשורתי המחבר בין חברות ועסקים לבניית אתרים ברחבי העולם והשני, כובע רצפת הייצור - כזו המחולקת לתחומי התמחות ייחודיים לבניית אתרים, סגנונות בניית אתרים, שפות תכנות לבניית אתרים וכדומה. נחזור לשאלה המקורית שלנו מדוע אם כן לא להוציא גם את תחום בניית האתרים למיקור חוץ? תחת מענה על שאלה זו, אציג להלן טיעונים שונים בעד ונגד מיקור חוץ לפיתוח ובניית אתרים ואניח לקהל הקוראים להחליט עבור עצמו האם מיקור חוץ לפיתוח ובניית אתרים הינו אפיק מומלץ לפעולה. הערה: אין לראות באמור להלן כהמלצה או כביקורת.

פיתוח ובניית אתרים במיקור חוץ - בעד


הוזלת עלויות פיתוח: מיקור חוץ לבניית אתר עשוי להוזיל את עלויות הפיתוח ב- 50% - 75%. ללא ספק הוזלה משמעותית מאד בעלויות הפיתוח! בוני אתרים במזרח אסיה למשל אשר מקבלים, נניח, 1000$ לפיתוח מערכת אינטרנטית, מתרגמים את הסכום למטבע מקומי, לא משלמים עליו מס בדרך כלל ושוויו בשוק המקומי גבוה הרבה יותר מאשר שוויו בעולם המערבי. גם אם מתח הרווחים שלהם נמוך יותר, הם מעדיפים לעבוד על נפח עסקאות מכל העולם.

חדשנות עיצובית וטכנולוגית: שחיינים בביצה בדרך כלל שוחים אותו דבר... על מנת לקבל מערכת אינטרנטית חדשנית המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות ועדכניות, צריך לצאת מהביצה. מיקור חוץ לבניית אתרים עשוי להניב חדשנות הן בנראות והן בתפעול האתר, היות ובראיה רחבה - קיים סיכוי גבוה יותר לקבל זאת ממי שעומדים בקשר עם לקוחות מכל העולם, מטפלים במגוון דרישות רחב ומספקים פתרונות אינטרנטיים יצירתיים יותר. דבר נוסף בעניין זה: רוב הסיכויים שאכן נקבל פתרונות יצירתיים וחדשניים מכייון שקיים סיכוי שהניסיון המקצועי המצטבר של עסקי פיתוח מערכות אינטרנטיות במזרח אסיה הינו גבוה ולו רק בזכות הסיכוי שאכן מספר הפרויקטים האינטרנטיים שהם פיתחו עבור לקוחות ברחבי הגלובוס - גבוה.

מחויבות גבוהה ורצון להוכיח: מקובל לחשוב כי פניה למיקור חוץ תציב את חברת בניית האתרים במצב בו היא תשאף למערכת יחסים ארוכת טווח הכוללת עדכונים, שדרוגים ופרויקטים נוספים ולכן, תעמיד את עצמה ברמת מחוייבות גבוהה כלפיכם ותעשה כל אשר לאל ידה במישור העמידה בזמנים ובתוצאות הסופיות, על מנת להוכיח לכם כי בחרתם נכון. לא אחת יעשו מפתחי אתרים ממזרח אסיה גם מעבר לדרישות שלכם על מנת לרצות אתכם ולהתחבב עליכם.

מגוון דרכים לביצוע התשלום: בין אם באמצעות תשלום ב- PayPal או העברה בנקאית, מיקור חוץ לפיתוח אינטרנטי מתאפשר בזכות יכולת לבצע תשלום או תשלומים באמצעים אשר נמצאים בשליטת מזמיני הפרויקט. יש לציין כי תשלום באמצעות PayPal גם מאפשר למזמיני העבודה לפתוח מחלוקת במידה ועולה בעיה של אי עמידה בהתחייבות.

שינוי גישה והרפתקנות: לראות עולם, לחוות עולם - כולנו רוצים לחשוב בגדול ולפעול בגדול, אז מדוע להישאר בביצה המקומית...? מעמידים לרשותנו מנהל פרויקטים, צוות פיתוח, צוות בקרת איכות, צוות תמיכה - איפה נקבל דבר כזה בארץ...? נכון, יש בזה משהו, מכיוון שעסקי פיתוח מערכות אינטרנטיות משתדלים לפעול בתוך עולם מושגים שאנו מעריכים: גודל, כבוד, היררכיה, תוצאות.

פיתוח ובניית אתרים במיקור חוץ - נגד


מה שזול עולה אחר כך ביוקר: גם לאחר חתימות הדדיות על התחייבויות עסקיות לביצוע עבודה ותשלום בגינה, כיצד ניתן לסמוך על כך שאותה חברת פיתוח אתרים במזרח אסיה לא תקבל את הכסף, אפילו את התשלום הראשון ופשוט, תיעלם? הרי לא נפגשנו איתם פנים אל פנים וגם שיחת סקייפ לא יכולה לספק את האמינות הנדרשת מפגישה אישית אחת או יותר. לפחות בארץ אפשר במקרה כזה להגיש תלונה, תביעה, הוצאה לפועל - מה שמסתמן כבלתי אפשרי כשהיחסים העסקיים במרחק 5000 קילומטרים ו-30 שנות תרבות. פרמטרים רבים של אמינות יכולים להשתבש לאורך הדרך הן מבחינת הנראות והתפעול של האתר והן מבחינת העמידה בזמנים וההתחייבויות לתוצאות. כל שיבוש כזה עלול לעלות למזמיני הפרויקט הון, על מנת לתקן או לבנות מחדש.

ליקויים בתקשורת: כולנו מיומנים באנגלית עסקית? אנגלית טכנית? - התקשורת היא באנגלית בכל מקרה. אי הבנות משני הצדדים עלולות להיות בעוכרי הפרויקט כאשר התוצאות אינן עונות על הדרישות. גם אם האנגלית שלכם ברמה גבוהה, לא תמיד האנגלית של מפתחי מערכות אינטרנטיות במזרח אסיה גבוהה כשלכם ולעיתים רבות הנטייה שלהם היא לא לגלות שלא הבינו אתכם ולו רק כדי לרצות אתכם ולא להדאיג אתכם. בסופו של דבר כאשר תראו שוב ושוב שהדברים אינם לרוחכם ותביעו את מורתכם על כך, תקבלו התנצלויות חוזרות אך לא תמיד את הפתרון שרציתם. היבט נוסף של תקשורת לקויה נעוץ בעובדה כי קיים הפרש שעות בין ישראל למדינות מזרח אסיה ולא תמיד תקבלו תשובה מיידית לפניות שלכם או לבאגים שגיליתם.

עוינות וחוסר אמון: המחיר שקיבלתם - פצצה! האמון שגרמו לכם לרכוש - גבוה! הפתרונות שהציעו לכם - מדהימים! מה לעשות שבעולם לא כולם ממש אוהבים אותנו הישראלים. ייתכן שאתם נופלים למלכודת שבה אולי לא תאבדו את הכסף, אבל "תרוויחו" סוס טרויאני במערכת האינטרנטית שלכם - פצצת זמן שתתפוצץ לכם על המסך "כשהפלטה של 1000 טון" תרד והכל ישפריץ מהצדדים. למרות שלעולם לא יודו בכך, מפתחים מוסלמים בהודו, בפקיסטן ובשאר מדינות מרכז ומזרח אסיה ישמחו לקבל את הכסף שלכם ולהשאיר אתכם עם טעם טוב בפה, עד לרגע האמת בו נפח התכנים, מספר המשתמשים והפעילות באתר שלכם יהיו גבוהים ויגרמו לקריסת בסיס הנתונים. גם אם אתם לא נגד עבודה עם מוסלמים, קחו בחשבון שרובם לא ממש בעדנו (בלשון המעטה). קל וחומר נכונים הדברים לאתר בעל תכנים הרגישים לבטחון ישראל וכלכלתה.

סטנדרטים נמוכים: אם אינכם מצויים בתחום פיתוח ובניית אתרים, לא תוכלו לעולם לדעת עד כמה הקוד שקיבלתם הוא נקי או "מלוכלך". קיימת תקינה לכתיבת קוד וכל חריגה ממנה יוצרת בעיית אבטחה, בעיית נראות, או בעיית תפעול. לאחר שהמערכת עברה QA של חברת הפיתוח ואולי אפילו שלכם ושילמתם את הסכום האחרון, המערכת בידיים שלכם ותחת אחריותכם. חברת הפיתוח עלולה להתנער מכל בעיה העלולה להתגלות מרגע זה ואילך, לדרוש מכם תשלום נוסף לצורך תיקון וזאת, שוב, מבלי שתהיה לכם כמעט יכולת לכפות את תנאי החוזה (במידה וסעיף זה קיים בו). דבר נוסף: זכרו כי אם האתר שלכם מיועד לקהל גולשים בישראל, עלולים מפתחי האתר ששכרתם כמיקור חוץ להיתקל בבעיות RTL ולפתור אותן באמצעים עקמומיים.

זליגת הכנסה: נניח שהכל טוב ואתם מרוצים עד הגג. הכסף ששילמתם מייצר אובדן בשני מישורים: האחד הוא אובדן היכולת שלהם להזדכות מול מע"מ כיוון שלא שלימתם מע"מ ולא שילמתם לחברה בישראל. השני הוא אובדן הכנסות למדינת ישראל היות והוצאתם כסף מישראל למדינה זרה. במקום לחזק עסקים קטנים בישראל, בחרתם לחזק עסקים קטנים מחוץ לישראל. השיקול הכלכלי של צמצום עלויות עבורכם מתנקם בעסקים הקטנים בישראל ורק רגע! אולי גם אתם עסק קטן בעצמכם? זה לא סוג של גול עצמי...?

פיתוח עסקי באינטרנט - מאמרים נוספים

אופטימיזציה למנועי חיפוש
שני, 22 ספטמבר 2014
אופטימיזציה למנועי חיפוש: מילות מפתח הן מילה או צירופי מילים אותן מספק המשתמש למנועי החיפוש בחיפושו אחר מידע כלשהוא. כל מנוע חיפוש אוגר ומחזיק נתונים לגבי אתרים שהתווספו אליו ובהתאם לנתונים... קרא עוד...
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי
שני, 22 ספטמבר 2014
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי: כאשר הנכם רוכשים תכנית ריסלר, למעשה אתם "עולים בדרגה" ממצב של מחזיקי אתרים בהוסטינג שיתופי, לסטטוס של מנהלי אחסון אתרים - מנהלי הוסטינג עצמאי. לפיכך, נתייחס... קרא עוד...
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי
רביעי, 04 מרס 2015
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי: אחרי שעברנו את "משבר" הקנייה המקוונת ובשנים האחרונות נוח לנו יותר ויותר לבצע קניות ותשלומים ברשת האינטרנט, הגיע הזמן שנתוודע לסוג תשלום נוסף - הוא התשלום במטבע... קרא עוד...
הוסטינג - אחסון אתרים
שני, 22 ספטמבר 2014
הוסטינג - אחסון אתרים: אחסון אתרי אינטרנט - הוסטינג - Hosting, הינו שירות המאפשר ליחידים וארגונים לאחסן מידע, תמונות, וידאו וכל סוג תוכן אחר, שלאחר מכן תהיה אליו גישה דרך האינטרנט. שירות זה מאפשר... קרא עוד...
הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים
שישי, 06 מרס 2015
יתרונות הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים: רשת האינטרנט מציעה מבחר עצום של אינדקסים ופורטלים בהם ניתן לפרסם עסקים ואתרי אינטרנט בתחומים שונים. חלק מהאינדקסים ייעודיים לתחום פעילות... קרא עוד...
יזמות עסקית באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
יזמות עסקית באינטרנט: האם האינטרנט יכול בעצם להוות תחליף כמעט לכל תחום בחיים ובתוך כך לשמש גם תחליף בענפי המשק השונים? האינטרנט הינו ה-כלי ה-עסקי ה-שיווקי ה-הכרחי לכל עסק. אם לאחר התמוטטות בועת... קרא עוד...
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי
ראשון, 19 אפריל 2015
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי: נניח שאתם בעלי עסק ונניח שאתם משקיעים בקידום אתר האינטרנט שלכם בגוגל, מה שנקרא SEO ונניח שלא זכיתם עד כה בתוספת של אף לא לקוח אחד כתוצאה מקידום האתר, אך האתר... קרא עוד...
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי
שני, 22 ספטמבר 2014
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי: כתיבה יפה וקולחת היא תמיד נעימה לקריאה, אפילו כאשר מדובר בכתיבה טכנית... ללא ספק, על כתיבת תוכן לאתר אינטרנט להשתמש ביצירתיות ובאופן הרהוט ביותר, על מנת לאפשר... קרא עוד...
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה
שני, 02 מרס 2015
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה: במשך זמן רב הייתי מודע לעובדה שקיימת רשת אינטרנט הפועלת באופן מוסתר מתחת לפני האינטרנט שכולנו מכירים. רשת מוסתרת מהתצוגה של משתמשי האינטרנט הקונבנציונלי.... קרא עוד...
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב
שני, 22 ספטמבר 2014
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב: לא קיימים אדם או עסק השומרים נתונים על גבי מחשב אשר רוצים להתעורר לבוקר בלהות ולגלות שהדיסק במחשב התקלקל וכל המידע שעליו אבד לעולמים. איש אינו רוצה לגלות... קרא עוד...
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל
ראשון, 22 מרס 2015
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל: מהי עלות בניית אתר? מה נכלל בבניית אתר? מהי ההכשרה של מי שבונים אתרים? ומדוע בניית אתרים כל כך יקרה?... שאלות אלו ורבות נוספות עולות כאשר ניגשים לפרויקט בניית... קרא עוד...
ניתוח פעילות אתר
שני, 22 ספטמבר 2014
ניתוח פעילות אתר: ניתוח פעולות הגולשים באתר מספקת מידע חיוני על השורה התחתונה של פעילות האתר, דורשת חישוב ערך לקוח ממוצע, ממוקדת ביחס ההמרה המצוי והרצוי, חשובה עבור עסק עם עסקאות גדולות ומעט... קרא עוד...
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה
ראשון, 14 ספטמבר 2014
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה: עם ההגדרות המקובלות לפיתוח עסקי ניתן לציין כי זהו תהליך שיטתי ומתמשך שמטרתו גידול, פיתוח והשבחת התוצאות העסקיות של עסק, חברה או תאגיד עסקי. פיתוח עסקי מתבטא... קרא עוד...
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר
רביעי, 13 מאי 2015
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר: אנחנו שונאים ספאם, מתעבים ספאם ונלחמים נגד ספאם ויש לנו את כל הסיבות לעשות כן: לא ביקשנו לקבל אימיילים עם הצעות לקנות דברים שאנחנו לא... קרא עוד...
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים
שני, 22 ספטמבר 2014
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים: קישורים נכנסים / קישורים הדדיים: החלפת קישורים בין עמודים / אתרים באינטרנט הנה עניין שבשיגרה. אתר העוסק בקידום אתרים מקשר אל חברת בניית אתרים ולהיפך. שני... קרא עוד...
רכישת שם דומיין
שני, 22 ספטמבר 2014
רכישת שם דומיין: רישום שמות תחום נעשה על ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), מקצה שמות תחת... קרא עוד...
שיווק בינלאומי באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שיווק בינלאומי באינטרנט: שיווק באינטרנט הינו אחד הכלים המתקדמים והחשובים ביותר בעולם העסקים המודרני ליצירת מקורות הכנסה למכירת מוצרים ושירותים והן להגדלת מקורות ההכנסה הקיימים של כל עסק.... קרא עוד...
שימוש ברשתות חברתיות
שני, 22 ספטמבר 2014
שימוש ברשתות חברתיות: את רעיון הרשת החברתית משייכים לפסיכולוג משנות ה-60 בשם סטנלי מילגרם מאוניברסיטת הארוורד. מילגרם הגה והוכיח את "תיאוריית חמש הקפיצות", הגורסת שניתן לחבר בין אדם אחד לאחר,... קרא עוד...
שרתים וירטואלים - VPS
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שרתים וירטואלים - VPS: שימוש בשרת וירטואלי (VPS) מאפשר לכם ליהנות מעלויות מופחתות עבור מערך האחסון שלכם, היות ואינכם משלמים על ניהול השרת לבדכם אלא כחלק מחבילת השכרת השרת ובשיתוף עם לקוחות נוספים... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018