פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
ג'ומלה - בניית אתרים מסחריים בשילוב סליקת PayPalמי מאיתנו לא ביצע קנייה מקוונת בחנות אינטרנטית? למעשה, חלק ניכר מהקניות והתשלומים שאנו מבצעים, נעשים על ידנו באמצעות אתרי אינטרנט. אתרי האינטרנט הללו מאפשרים לנו להשתמש בכרטיס האשראי שלנו על מנת לבצע את התשלום, אך מה קורה ברקע? מה קורה מהרגע שלחצנו אישור אחרי שהזנו את פרטי כרטיס האשראי? מי הם המרוויחים הנסתרים מהקליק הזה ומה הן הדרכים האלטרנטיביות עבור מנהלי אתרים לקבלת תשלומים בכרטיס אשראי דרך אתר האינטרנט שלהם? במידה ולא הייתם מודעים לכך עד כה, בעלי אתרים המקבלים תשלום מקוון בכרטיסי אשראי משלמים במצטבר נתח של 5%-10% מהתשלום שביצעתם, לחברות הסליקה והאשראי. מאמר זה ידון בשילוב של שני תחומים: בניית אתרי ג'ומלה מסחריים (חנויות מקוונות) ומתן אפשרות לסליקת כרטיסי אשראי בהם באמצעות חברת PayPal.

בניית אתר מסחר (חנות אינטרנט) אשר מאפשר סליקת כרטיסי אשראי של לקוחותיו, מחייבת קיום מספר תנאים מוקדמים על מנת לאפשר זאת: אפשרות אחת היא לאפשר סליקת כרטיסי אשראי דרך דף ייעודי באתר - דף זה צריך להיות מוגן באמצעות SSL אשר דורש כתובת IP ייחודית לאתר וכן, לעמוד בתקני הסליקה האינטרנטית בישראל. אפשרות שניה היא לאפשר סליקת כרטיסי אשראי על ידי הוצאה זמנית של הגולש מהאתר לדף של חברת סליקה (אשר עומד בתנאים שצויינו באפשרות הראשונה) ולבצע את חיוב האשראי דרכו. שתי האפשרויות הללו מצויות בתוך תהליך שבו הגולש מזין את פרטי האשראי שלי, חברת הסליקה מעבירה את הנתונים לחברות האשראי, חברות האשראי מבצעות את חיוב הגולש ומזכות את חשבון בעלי האתר בסכום שחויב. כבר בתהליך זה ניתן לראות כי מלבד בעלי האתר, לשני גורמים נוספים נגיעה בכסף ששולם עבור המוצר או השירות: חברת הסליקה וחברת האשראי, כאשר חברת הסליקה משמשת כתחנת ממסר בין האתר לבין חברות האשראי. שני גורמים אלו הינם הכרחיים ולא ניתן להפעיל סליקת כרטיסי אשראי באתר בלעדיהם ולפיכך, גובים שני גורמים אלו אחוז מסוים ולעיתים אף תשלום בסיס (חודשי) עבור השימוש בשירותיהם. לעיתים יכולה להגיע עלות הסליקה עבור בעלי האתר עד 10% מהסכום ששולם על ידי הגולש! הוסיפו על זה מע"מ ומיסים ובידי בעלי האתר נשאר רווח גולמי של כ- 50% מהסכום שקיבל עבור המוצר או השירות שלו (ואחר כך אנחנו מתלוננים על יוקר המחיה).

אתר חנות מסחר ג'ומלה וסליקת כרטיסי אשראי באמצעות PayPal

לאחר שהבנו את שלבי סליקת כרטיסי אשראי באתר מסחר, נדון עתה בשני היבטים: אתר חנות מבוסס ג'ומלה ומערכת סליקת כרטיסי אשראי באמצעות חברת PayPal.

אתר חנות ג'ומלה: לג'ומלה מספר פלטפורמות להפעלת חנות מסחר כגון וירטואמארט, היקה שופ, Joom Shopping, E-Shop ועוד. בקליקיט אנו עובדים בעיקר עם Open Cart של חברת MijoShop להקמה ותפעול חנויות אינטרנט, היות ומערכת זו נחשבת לטובה ביותר מבחינת ביצועים, יציבות, תוספים ונוחות העבודה הן לבעלי האתר והן ללקוחותיו. מבלי להיכנס ליתרונות ולחסרונות של כל פלטפורמת מסחר מקוון של ג'ומלה, אציין כי על אף קוי דמיון ביניהן, לכל אחת ממערכות המסחר המקוון קיימים יתרונות וחסרונות על פני האחרות. הדבר המשותף לכל פלטפורמות המסחר המקוון של ג'ומלה, הינו בקיום מובנה של מערכת סליקת כרטיסי אשראי באמצעות PayPal. בשפה מקצועית: כל מערכת מסחר מקוון בג'ומלה כוללת בתוכה Payment Gateway לביצוע תשלומים בכרטיסי אשראי דרך PayPal. במקרים רבים כוללות מערכות המסחר של ג'ומלה גם נתבי סליקה נוספים, אך רובם אינם פעילים בישראל. נבהיר: כל חנות אינטרנטית של ג'ומלה מכילה נתב סליקה הפועל על פי האפשרות השניה שהוצגה לעיל, כאשר ברירת המחדל לתחנת הממסר בין האתר לחברות האשראי, הינה PayPal.

סליקה באמצעות PayPal: פייפל (הרשו לי בעברית) בארה"ב, הינה בין ספקי הסליקה הראשונים שפעלו בעולם האינטרנט ועד היום היא חברת הסליקה הגדולה בעולם. יש לציין כבר בתחילה, יתרון בולט של השימוש בפייפל כנתב סליקה באתרים מסחריים: בעל עסק המשתמש בפייפל כנתב סליקת כרטיסי אשראי באתר האינטרנט שלו, אינו צריך לפתוח חשבון ספק בחברת אשראי ישראלית! מלבד הבירוקרטיה הנחסכת, אין בעלי האתר צריכים לשלם עלות חודשית כלשהי ו/או עמלות לאף חברת אשראי בגין ביצוע עיסקאות אשראי באתר האינטרנט שלהם! הרווח של פייפל נוצר מעמלה הנגבית מהמוכרים (3.4% + 1.20 ש"ח על כל עסקת אשראי) ועל העברת כספים מצטברים לחשבון הבנק של בעלי האתר (2%-3% מסכום ההעברה). היתרונות הגדולים של פייפל כספק סליקת כרטיסי אשראי, נובעים משני מישורים עיקריים: המוניטין של הפלטפורמה והבטחון של קונים ומוכרים בה שפרטי האשראי ופרטים אישיים אחרים לא יפלו בידי גורמים עבריניים - "הגנת המוכר" וכן, עקרון "עסקה בטוחה" הפועל בפייפל ומבטיח לקונים כי במידה ולא קיבלו תמורה בעד כספם - הם יכולים לבטל את העסקה ולקבל את כספם בחזרה (בהסתייגות לנושא רכישת מוצרים דיגיטליים בקוד פתוח). גולשים המבקשים לבצע בפעם הראשונה בחייהם תשלום בכרטיס אשראי באתר ג'ומלה, מתבקשים לפתוח חשבון פייפל תחילה ולהזין לתוכו את פרטי האשראי שלהם. לאחר פעולה זו, הם יכולים לבצע תשלומים נוספים בכרטיס אשראי בכל אתר אחר המאפשר זאת, באמצעות הזנת שם המשתמש והסיסמא שלהם לפייפל בלבד, ללא צורך להזין מחדש בכל פעם את פרטי האשראי שלהם וכתובת המשלוח. חשבון פייפל נותן בידי הגולשים אפשרות מעקב אחר כל התשלומים שביצעו בחשבונם וכן, את אפשרות ביטול העסקה במידה ולא קיבלו את המוצר או השירות עבורו שילמו. הודעות אימייל נשלחות מפייפל לתיבת הדוא"ל של הגולש עם ביצוע העסקה וברוב המקרים, יוחזר הגולש אוטומטית לאתר האינטרנט בו ביצע את הרכישה על מנת לקבל חשבונית או להוריד את המוצר הדיגיטלי אשר רכש.

עבור בעלי אתר ג'ומלה המאפשר סליקת כרטיסי אשראי דרך פייפל, קיימת אפשרות להגדיר מראש את אחוז המע"מ על כל רכישה. בעלי אתר ג'ומלה עשויים להשתמש בכל אחד מהתוספים הקיימים עבור ג'ומלה עבור קבלת תשלומים בכרטיסי אשראי דרך פייפל כגון: קבלת תרומות, תשלום מתחדש (שנתי בדרך כלל) עבור הרשמות, רכישת מוצרים ברי קיימא ושירותים, רכישת מוצרים דיגיטליים, תשלום עבור סלי קניות ועוד. פייפל אף מאפשר לבעלי אתרי ג'ומלה מסחריים להשתמש במה שנקרא "ארגז חול" על מנת לבדוק את המערכת ולהתאים אותה לצרכי האתר. ארגז החול הינו למעשה פלטפורמת סליקה של פייפל, אך כזו שאינה מבצעת תשלומים אמיתיים אלא מדומים ומאפשרת למפתחי האתר לדמות סביבת סליקה. פייפל באתרים מסחריים של ג'ומלה פועל גם במכשירים ניידים, באותו אופן רספונסיבי בו פועל אתר המסחר, כך שבעלי האתר לא יאבדו קונים אשר מבצעים רכישות מקוונות באמצעות הסמארטפון או הטאבלט שלהם. יתרה מכך, במידה ובעלי אתר ג'ומלה חפצים להרחיב את פעילות השיווק האינטרנטי שלהם אל מחוץ לגבולות ישראל, מספקת פלטפורמת פייפל אפשרות סליקה ב-26 מטבעות, יחד עם האמינות והמוניטין הבינלאומיים של פלטפורמת סליקת כרטיסי האשראי הבטוחה והמהירה בעולם.

ג'ומלה בניית אתרים - מאמרים נוספים

בניית אתר ג'ומלה - דרישות אבטחה
שישי, 20 מרס 2015
בניית אתר ג'ומלה - דרישות אבטחה: אתרי אינטרנט בכלל ואתרים ישראליים בפרט חשופים לניסיונות פריצה, פגיעה והשחתה. לעיתים מתורגמים ניסיונות אלו לכדי הצלחה. במצב זה, הנזק ומפח הנפש לבעלי האתר... קרא עוד...
בניית אתר ג'ומלה - תמיכה טכנית בהרחבות מערכת
שישי, 15 מאי 2015
בניית אתר ג'ומלה - תמיכה טכנית בהרחבות מערכת: יהודים מאמינים בתנ"ך, נוצרים בברית החדשה, מוסלמים בקוראן וג'ומלאים ב- JED. אין ספק ש- Joomla Extension Directory, אינדקס ההרחבות למערכת ג'ומלה, הוא התנ"ך של ג'ומלאים... קרא עוד...
בניית אתרי אינדקס עסקים
שלישי, 30 ספטמבר 2014
בניית אתרי אינדקס עסקים: אתר אינדקס עסקים מיועד לשירות תחום רחב של מטרות עסקיות, תדמיתיות ואף אינפורמטיביות. אתרי אינדקס בנויים בדרך כלל באופן בו מוצגים עסקים, חברות, ארגונים, גופים עסקיים... קרא עוד...
בניית אתרי לימודים מקוונים
שלישי, 30 ספטמבר 2014
בניית אתרי לימודים מקוונים: הרצון והצורך ללמוד מלווים אותנו מיום הולדתנו עד יומנו האחרון, אין גבול לצמא האנושי למידע חדש ולהגדלת הידע בתחום ספציפי או הידע הכללי. עם השנים, הולכים וגדלים מקורות... קרא עוד...
בניית אתרי מגזין ותוכן
שני, 06 אוקטובר 2014
בניית אתרי מגזין ותוכן: בניית אתר מגזין ותוכן מתייחסת בנשימה אחת לבניית אתר מגזין, פורטל, אתר שבועון, אתר כתב עת או ירחון וכן, אתר עיתון או עיתון אינטרנטי. הרעיון העומד בדרך כלל מאחורי אתר מגזין... קרא עוד...
בניית אתרי מחשוב בענן
חמישי, 02 אוקטובר 2014
בניית אתרי מחשוב בענן: מחשוב בענן ובאנגלית: Cloud Computing, עומד בחזית הטכנולוגית של השימוש בשרתים מרוחקים לשם אחסון מידע, גיבוי מידע ושחזור המידע. השימוש בכח מחשוב מרחוק מאפשר לבעלי אתרים להשתמש... קרא עוד...
בניית אתרי מסחר מקוון - חנות אונליין
ראשון, 28 ספטמבר 2014
בניית אתרי מסחר מקוון - חנות אונליין לעסקים: חנות אינטרנט, חנות מקוונת, חנות אונליין, מסחר אלקטרוני, חנות וירטואלית, חנות אונליין ועוד - הינם שמות נרדפים לאחד מהנדבחים המרכזיים של תחום הפיתוח... קרא עוד...
בניית אתרי ניהול נדל"ן
ראשון, 05 אוקטובר 2014
בניית אתרי ניהול נדל"ן למשרדי תיווך ומתווכים: לתחום הפיתוח העסקי של אתרי נדל"ן (פרטי או עסקי) קיימים מספר שמות והיבטים: לוח דירות, אתר למתווך, אתר למשרד תיווך, אתר חיפוש דירות וכדומה, כאשר לכל... קרא עוד...
בניית אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים
רביעי, 17 ספטמבר 2014
בניית אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים: לכל גוף עסקי, ארגוני, חברתי - בכל סדר גודל ומהות, קיימת תדמית מסוימת אותה מבקש אותו גוף להציג בפני עצמו, לקוחותיו וחבריו. תדמית זו באה בדרך כלל לידי ביטוי... קרא עוד...
בניית אתרים - ג'ומלה מול וורדפרס
רביעי, 25 מרס 2015
בניית אתרים - ג'ומלה מול וורדפרס: אחד הויכוחים הניטשים בין חברות בניית אתרים הוא הויכוח הפופולרי לגבי עדיפות בניית אתרים בג'ומלה או בניית אתרים בוורדפרס. ללא ספק מדובר בויכוח קשה שתוצאתו... קרא עוד...
בניית אתרים לעורכי דין
חמישי, 18 דצמבר 2014
בניית אתרים לעורכי דין: עורך דין השואף להגדיל את מעגל לקוחותיו, עדיין צריך להתמקד בעריכת דין ולא בעיצוב אתר האינטרנט של המשרד, או שיווקו ברשת. במרבית המקרים, עסוקים עורכי הדין מעל ומעבר ליכולתם... קרא עוד...
בניית אתרים רספונסיביים
שני, 29 ספטמבר 2014
בניית אתרים רספונסיביים: אתר אינטרנט רספונסיבי, או אתר מובייל, הינו אתר אשר מסוגל להתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה על פי המדיה עליו הוא עולה. אתר רספונסיבי יוצג על גבי מחשב נייח בהתאם לנראות... קרא עוד...
ג'ומלה - בניית אתרים מסחריים בשילוב סליקת PayPal
חמישי, 02 אפריל 2015
ג'ומלה - בניית אתרים מסחריים בשילוב סליקת PayPal: מי מאיתנו לא ביצע קנייה מקוונת בחנות אינטרנטית? למעשה, חלק ניכר מהקניות והתשלומים שאנו מבצעים, נעשים על ידנו באמצעות אתרי אינטרנט. אתרי האינטרנט... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018