פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
בניית אתרים - ג'ומלה מול וורדפרסאחד הויכוחים הניטשים בין חברות בניית אתרים הוא הויכוח הפופולרי לגבי עדיפות בניית אתרים בג'ומלה או בניית אתרים בוורדפרס. ללא ספק מדובר בויכוח קשה שתוצאתו קונפליקט סכום אפס לפי בחירת הלקוח בחברה שתבנה עבורו את אתר האינטרנט שלו, היות וקיימת חלוקה ברורה וכמעט דיכוטומית בין בוני אתרים בג'ומלה לבין בוני אתרים בוורדפרס. ניתן לומר כי מי שהתחילו את דרכם בעולם בניית האתרים עם ג'ומלה, לא יעזבו מערכת זו לטובת אף מערכת בניית אתרים אחרת ואותו הדבר ניתן לומר על בוני אתרים בוורדפרס. במאמר זה אנסה לעשות סדר בראשי הפרקים של הויכוח כאשר, מן הסתם, אני מוטה לטובת ג'ומלה - בה אני מפתח אתרים משנת 2006. משאמרתי זאת, אין בכוונתי להטיל דופי בוורדפרס או במפתחי אתרים בוורדפרס - אשתדל להציג טיעונים הוגנים לשני הצדדים, הן לטוב והן לרע.

מלבד Joomla ו-WordPress, קיימות בעולם כ-70 מערכות ניהול תוכן (CMS), ביניהן ניתן לציין את Drupal, Magento, TextPattern, RadiantCMS, CushyCMS, SilverStripe, Alfresco ועוד רבים נוספים. לכל מערכות ניהול התוכן מאפיינים דומים וגם הבדלים המייחדים כל מערכת, אך אחד הדברים הבולטים המשותפים לכל המערכות ההלו הוא היותן קוד פתוח. בניגוד לתוכנות מדף שעברו קומפילציה (הידור), מערכות ניהול התוכן הן חינמיות וקהילת המשתמשים יכולה לפתח אותן ככל העולה על דעתה ולמכור הרחבות ותוספים שונים למשתמשי המערכות על מנת לאפשר בניית אתרים מורכבים, מועצבים וידידותיים למשתמש. הבחירה לעסוק דווקא בהבדלים בין ג'ומלה לוורדפרס ולא להתייחס למערכות ניהול תוכן נוספות, נובעת בעיקר מן העובדה ששתי מערכות ניהול תוכן אלו הן הנפוצות ביותר בעולם ולשתיהן קהילות גדולות לפיתוח ליבה והרחבות.

תשתית

ג'ומלה: הפיתוח המקורי של ג'ומלה היה עבור מערכת ניהול תוכן. ג'ומלה בנויה על בסיס קוד פתוח, PHP עם בסיס נתונים MySQL, תבנית עיצוב (טמפלט) שאחראית על נראות האתר. התקנת ג'ומלה על שרת היא קלה וניתנת לביצוע גם כחלק מתוכנות Softaculous במערכות הוסטינג. ליבת ג'ומלה מספקת בהתקנתה הראשונית מספר מערכות מובנות כגון: ניהול משתמשים, חיפוש באתר, קטגוריות מאמרים וניהול מאמרי תוכן, ניהול מודולים, ניהול תפריטי ניווט, ניהול באנרים, ניהול קישורים, ניהול סקרים וכן, שתי תבניות עיצוב - טמפלטים ברירת מחדל עבור צד האתר. בג'ומלה קיימת הפרדה מאוד ברורה על בסיס MVC - Model View Controller כאשר לכל תוסף בג'ומלה ניתן לשנות את הדרך שבה הוא מציג דברים מבלי לשנות את הלוגיקה שלו. הגדרה זו אומרת כי תבנית עיצוב בג'ומלה עושה מה שתבנית אמורה לעשות - אחראית על העיצוב.

וורדפרס: וורדפרס - "מכבש דפוס", פותחה במקור כמערכת לכתיבה וניהול בלוגים. קוד פתוח, PHP עם בסיס נתונים MySQL. התקנת וורדפרס כוללת בתוכה שלד של פוסטים ועמודים, מערכת של ערכות עיצוב, תמיכה בריבוי אתרים וכן, מערכת מסננים לצמצום שורות הקוד. כמו ג'ומלה, גם מערכת וורדפרס דורשת התקנה על גבי שרתי Apache או Nginx. בהיבט התשתית לג'ומלה חיסרון אחד מול וורדפרס והוא בדרישה למשאבי שרת רבים יותר מאשר וורדפרס, אך לא מדובר בהשפעה על מהירות העליה של האתר או ברוחב הפס שהוא צורך. טענות נוספות לחסרון וורדפרס על פני ג'ומלה נוגעות בכך שוורדפרס בנויה "בטלאים", כלומר היות והתשתית של וורדפרס נועדה לבלוגים, המערכת אינה עובדת על בסיס MVC כמו ג'ומלה והדבר מקשה באופן ניכר על ביצוע שינויים בעיצוב ובאינטגרציה בין רכיבים.

שימושים עיקריים

ג'ומלה: ג'ומלה משמשת בעיקר לבניית אתרים תדמיתיים, בניית אתרים מסחריים (חנויות מקוונות), רשתות חברתיות, אתרים ללימודים מקוונים, אתרי מגזין ותוכן, אתרים לניהול נדל"ן. ג'ומלה מתאימה לבניית אתרים בכל סדר גודל החל מאתרים קטנים וכלה באתרים ארגוניים הכוללים אלפי משתמשים פעילים. באתר ג'ומלה אחד ניתן לעשות שימוש במספר בלתי מוגבל של תבניות עיצוב ולמעשה ניתן להגדיר תבנית עיצוב שונה עבור כל דף באתר. באופן זה יכול אתר ג'ומלה לשמש למגוון מטרות החל מדף נחיתה, דרך אתר אינפורמטיבי ועד אתר אינטראקטיבי מורכב.

וורדפרס: וורדפרס פופולרית יותר מג'ומלה והיא נחשבת כבחירה המומלצת עבור מנהלי אתרים מתחילים ועבור אתרים ובלוגים קטנים או בינוניים. על אף זאת, ניתן כיום לבנות באמצעות וורדפרס מגוון אתרים לתחומים שונים, כאשר בדומה לג'ומלה, לוורדפרס קיימת מערכת רב לשונית מובנית באתר, אך היא קלה יותר לתפעול. החיסרון הגדול בוורדפרס, מבחינת נקודת מבטו של המפתח, הינו היעדר הפרדה בין החלק הלוגי לעיצוב. תבניות מסוימות לוקחות את זה צעד אחד קדימה ואכן כיום תבנית בוורדפרס היא לא רק עיצוב, יש תבניות שמגיעות אם מערכת שלמה מאחורה, למשל "תבנית עיצוב לאתרי נדל"ן" תכלול מערכת לניהול נכסים. כמובן שברגע שמישהו משתמש בתבנית הזאת, הוא תקוע איתה.

עקומת למידה למשתמשי הקצה

ג'ומלה: ניתן להקים אתר ג'ומלה בסיסי (Out of the Box) מבלי לדעת תכנות או מונחה עצמים או HTML. יחד עם זאת, קיימת עקומת למידה די גבוהה הן למפתחים בג'ומלה והן למנהלי האתר. עקומת למידה זו אינה מצריכה ברוב המקרים יכולות תכנות כלשהן וניתן בהחלט למצוא ברשת אין ספור טוויקים להרחבות. מנהלי אתר ג'ומלה יזדקקו ברוב המקרים להדרכה ראשונית אודות אופן ניהול מערכות האתר, למרות שיש לציין כי הן אינטואיטיביות וידידותיות למנהלי האתר על אף שבמבט ראשון האפשרויות הרבות עלולות לגרום לסחרחורת... על אף עקומת הלמידה הגבוהה יחסית של ג'ומלה, התועלת המופקת לאורך זמן עבור מנהלי האתר היא עצומה ותשרת אותם אקספוננציאלית ככל שייטיבו להכיר את המערכות באתר.

וורדפרס: ממשק הניהול של וורדפרס קל מאד להבנה והוא אינטואיטיבי יותר מאשר ממשק הניהול של ג'ומלה. שינויים בתבנית העיצוב של וורדפרס דורשים ידע ב- CSS. לתיקיות וקבצי וורדפרס שעל השרת קיים מבנה לוגי המקל על מפתחי וורדפרס לבצע שינויים והתאמות קוד באתר. למרות שעקומת הלמידה של וורדפרס קצרה יותר מאשר ג'ומלה, יש לציין כי מאפיינים מסוימים של וורדפרס דורשים לא רק יכולות תכנות, גם הבנה מערכתית. כך למשל שינויים במבנה תפריט הניווט של וורדפרס מאלץ את המשתמשים לרכוש ידע בתכנות ו-CSS על מנת לבצע שינויים נדרשים בתבנית העיצוב, לעומת ג'ומלה אשר מנהלת את תפריטי הניווט בממשק הניהול ואינה מצריכה כל יכולות תכנות.

הרחבות ותוספים

ג'ומלה: ג'ומלה מאפשרת גמישות רבה לפיתוח תוספות והרחבות על ידי צד ג'. ההרחבות לג'ומלה מחולקות לשלוש קטגוריות: רכיבים, מודולים ופלאגינים. את ההרחבות לג'ומלה ניתן למצוא באתר ההרחבות של ג'ומלה - JED, אשר מתעדכן תדיר בהרחבות חדשות - חינמיות ובתשלום. אתר ההרחבות של ג'ומלה מנוהל בהתנדבות על ידי חברי הקהילה אשר מוודאים את חוקיות התוספים, מערכת האבטחה שלהן וכי תגובות חברי הקהילה לתוספים אכן תורמות מידע חדש ואותנטי עבור משתמשים אחרים. על מנת לשוות לאתר ג'ומלה נראות מרהיבה, יש צורך בבניית תבנית עיצוב (טמפלט) לאתר ועבור כך קיימים פתרונות שונים: תוכנת Artisteer למשל נוחה מאד לבניית תבניות עיצוב רספונסיביות לג'ומלה, אתרים שונים מאפשרים הורדה חינם של תבניות עיצוב או רכישה של תבניות עיצוב וכמו כן, Frameworks שונים מאפשרים עיצוב דינאמי לאתר באמצעות ממשק הניהול של ג'ומלה.

וורדפרס: התוספים לוורדפרס נקראים פלאגינים או וידג'טים. בדומה לג'ומלה, גם לוורדפרס קיימים פלאגינים רבים, אך בשונה מג'ומלה, הפלאגינים של וורדפרס אינם עוברים את אותה מערכת בקרת איכות (QA) דקדקנית. למעשה, אחת מבעיות האבטחה הקשות של וורדפרס נובעת מכך שפלאגינים רבים כוללים פרצות אבטחה שלא נתגלו ואם נתגלו, לא עברו עדכון לסגירת הפרצה. לעיתים וורדפרס יוצרת מצב בו יש להתקין תוסף לכמעט כל פעולה והדבר קשה ומכביד, בייחוד כאשר תוספים אינם פועלים בהרמוניה עם תוספים אחרים (תוספים בוורדפרס שנכתבים בצורה נכונה תוך שמירה על סטנדרטים נכונים, יעבדו בהרמוניה מושלמת). לעניין תבניות העיצוב לוורדפרס: תוכנת Artisteer מאפשרת ייצוא תבניות עיצוב גם לוורדפרס וכן, אתרים רבים אפשרים הורדת תבניות עיצוב חינמיות או בתשלום עבור וורדפרס. הבדל עיקרי בין תבניות עיצוב וורדפרס לג'ומלה הוא בכך שתבניות וורדפרס נוטות תהיות יותר מינימליסטיות, בעוד שתבניות ג'ומלה ורסטיליות יותר ומאפשרות למפתחים כר פעולה נרחב יותר.

עדכונים ושדרוגים

ג'ומלה: ג'ומלה התחילה את פעילותה בשנת 2005 עם סדרה 1. עד כה (מרץ 2015) התקדמה סדרת ג'ומלה ל- 3.3.6 כאשר עדכוני אבטחה ותפעול יוצאים כל הזמן. ג'ומלה ניתנת לעדכון בלחיצת כפתור דרך ממשק ניהול האתר אשר מתריע אודות עדכונים לסדרה. סדרת ג'ומלה מפסיקה לקבל תמיכה והרחבות לאחר שנתיים מיום צאת הסדרה הבאה ולפיכך מומלץ לבצע מיגרציה של האתר לסדרה העוקבת על מנת שלא יעמוד במצב של פרצות אבטחה שאינן מקבלות עדכון. אחסון אתרים וורדפרס.

וורדפרס: וורדפרס מקבלת עדכונים הרבה יותר תכופים מג'ומלה וקל לעדכן אותה. החלק הראשון של המשפט הוא לא בהכרח יתרון, כיוון שעובדה זו עלולה להיות בעוכרי בעלי האתר היות וכמעט כל יום צריך לעדכן את האתר. אבל העדכון הוא תהליך קליל, לעדכן את וורדפרס מכל גרסא לגרסא החדישה ביותר (גם גרסא שיצאה לפני 3 שנים) הוא עניין של לחיצת כפתור.

אבטחה ואבטחת מידע

ג'ומלה: למערכת ג'ומלה מנגנוני אבטחה חזקים במיוחד, המותקנים יחד עם ליבת המערכת. בנוסף, קיימים תוספים ייעודים להגברת אבטחת האתר ואבטחת המידע בו אותם ניתן להתקין חינם או בתשלום. אבטחת אתר ג'ומלה פועלת הן עבור פאנל ניהול האתר והן עבור צד האתר. סקרים תקופתיים מוצאים את ג'ומלה כבעלת יכולות אבטחה גבוהות יותר מאשר וורדפרס ועובדה זו מסתמכת על מספר אתרי ג'ומלה הנפרצים בכל שנה לעומת אתרי וורדפרס. קהילת המפתחים של ג'ומלה פועלת כל הזמן למציאת פרצות אבטחה בליבה ובהרחבות ומשחררת בתדירות גבוהה אזהרות ועדכוני אבטחה.

וורדפרס: וורדפרס ניחנה במספר בעיות אבטחה המובנות במערכת. אחת מהן נעוצה באחידות של נתונים ב- Data Base של האתר כגון: Prefix לטבלאות, שם האדמין והמספר הסידורי שלו. לא רק ליבת וורדפרס קשה לאבטחה, גם הפלאגינים של וורדפרס אשר אינם עוברים בקרת איכות קפדנית, יוצרים במקרים רבים פרצות אבטחה המסכנות את האתר ואת המידע שבו. לא אחת יוצרים עדכוני האבטחה של וורדפרס מצב בו כל האתר מתעדכן. שיבושי נראות ותפעול הם רק אחת ההשלכות של מצב זה, אך לחליפין, במידה ולא יתבצע עדכון משמעותי שכזה, הדבר עלול להוביל לפרצת אבטחה באתר אשר תאפשר חדירה לשרת האחסון של האתר, ניצול משאבים, שליחת ספאם והשחתת אתרים נוספים בו. בחודש יוני 2011 סגרה וורדפרס העולמית את הגישה למאגר הפלאגינים ואף איפסה את הסיסמאות לכל המשתמשים וכל זאת, עקב פריצה דרך "דלתות אחוריות" של מספר פלאגינים.

אופטימיזציה, קידום אתרים וידידותיות לגוגל

ג'ומלה: על מנת להגיע לתוצאות SEO - Search Engine Optimization טובות באתר ג'ומלה, יש לבצע מספר לא מועט של מטלות, חלקן באמצעות תכנות קוד. ג'ומלה בנויה לאופטימיזציה וידידותיות לגוגל, אך בכל זאת דרושים ידע ומקצועיות בכדי שאתר ג'ומלה יתפקד מעבר להצגת תגי מאטה והפעלת URL rewriting לכתובות דפי האתר.

וורדפרס: היות ופלטפורמת וורדפרס נועדה במקור לשמש עבור בלוגים, גוגל נוטה לייחס לוורדפרס ידידותיות רבה לתוצאות חיפוש במנוע, על פני מערכות ניהול תוכן אחרות. אתר וורדפרס עשוי להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל כבר יומיים לאחר העלאתו לרשת, לעומת אתר ג'ומלה אשר לעיתים ידרשו עבורו כ-14 ימים. יש לציין כי לוורדפרס קיימים יותר פלאגינים עבור SEO מאשר לג'ומלה, אולם לא כולם פועלים Out of the Box ויש לבצע התאמות וקונפיגורציות לכל אחד בנפרד בהתאם למבנה האתר.

ניהול משתמשים

ג'ומלה: ניהול המשתמשים בג'ומלה מחולק ל-9 רמות הרשאה הן בפאנל הניהול האחורי והן בצד האתר הקדמי. ניהול הרשאות משתמשים מאפשר למנהלי העל (Super Admin) לקבוע עבור אתר ג'ומלה את הרשאות הגישה והפעולות המותרות עבור כל אחד מהרכיבים המותקנים באתר (צפייה, שינוי, מחיקה).

וורדפרס: גם וורדפרס מאפשרת הגדרת הרשאות משתמשים (5 רמות), אך היא מאפשרת גם יצירת פרופילים מרובים לכותבים באתר. וורדפרס ממליצים להגביל את מספר המשתמשים להם ניתנת גישת ניהול לאתר.

תמיכה וקהילה

ג'ומלה: Joomla!Day הינו כנס שנתי הנערך במקומות שונים בעולם עבור קהילת ג'ומלה העולמית. מעבר לכך, קיימים פורומים למשתמשי ג'ומלה וקבוצות ג'ומלה ברשתות החברתיות. יש לציין כי נוכחות בפורומים ובקבוצות החברתיות של ג'ומלה הינה כלי לימוד רב עוצמה אשר עשוי לסייע הן לפיתוח והן לניהול האתר. חברי קהילה רבים שהתחילו בבקשות תמיכה ועזרה, מוצאים את עצמם אחרי זמן לא רב מספקים עזרה ופתרונות יצרתיים לחברים חדשים ובכך מחזקים את הקהילה ומגדילים את החברים בה. קהילת ג'ומלה מקיימת ערכים של שיתוף ועזרה הדדית ומקדמת ערכים אלו באמצעות דיוור, אירועים וסדנאות.

וורדפרס: על אף הפופולריות הרבה של וורדפרס, קהילת וורדפרס אינה דומיננטית כקהילת ג'ומלה וניכר כי יוזמות הפיתוח של קהילת וורדפרס אינן עומדות בקצב יוזמות הפיתוח של קהילת ג'ומלה. נקודה קטנה להרמת גבה: קיים סוג של שיתוף פעולה בין מיקרוסופט לוורדפרס. יש שיראו בכך כדבר מבורך ויש שיראו בכך חדירה של מוצרי מיקרוסופט (שאינם אהודים יתר על המידה) לקהילת הקוד הפתוח ומשתמשי לינוקס.

עלויות בניית אתר ופיתוח מערכות פנימיות

ג'ומלה: בדרך תהיינה עלויות בניית אתר ג'ומלה או פיתוח מערכת פנימית באתר, גבוהות יותר מאשר עבור וורדפרס. הסיבה לכך נעוצה לרוב בעובדה כי פיתוח אתר ג'ומלה מקצועי ומורכב טומן בחובו דרישה ליכולות תכנות. התועלת המופקת מאתר ג'ומלה בהיבט הנראות, התפעול והאבטחה - גבוהה וחשוב מכך, תועלת גבוהה לטווח ארוך. התועלת מתבטאת ביציבות האתר, ביכולת השדרוג והעדכון, ניהול המשתמשים, השמירה על קשר עם משתמשים קיימים ורכישת משתמשים חדשים. פיתוח על בסיס פלטפורמת ג'ומלה נותן ללא ספק תמורה בעד ההשקעה הכספית בו, על אף היותו ברוב המקרים גבוה מאשר פיתוח על גבי פלטפורמות אחרות. ג'ומלה מייצגים בהרבה מאד מקרים בעלי אתר שמאסו בבינוניות ובחרו לעשות השקעה חכמה במערכת אשר תקדם את האינטרסים שלהם ולא נופלת במלכודת הדבש של פיתוח מערכות זולות.

וורדפרס: עלויות בנייה ותפעול שוטף של אתר וורדפרס יכולות להיות נמוכות יותר מאשר ג'ומלה, למרות הצורך בעדכון תדיר של האתר. השאלה אשר צריכה להישאל היא: "לאיזה טווח זמן?". בטווח הקצר, גם אם עלויות תפעול וורדפרס נמוכות יותר, ככל שהזמן עובר, עולות עלויות התמיכה והתפעול השוטף של וורדפרס עקב הצורך המתמיד בשיפור מנגנוני האבטחה של ליבת המערכת ובעיקר של הפלאגינים הייעודיים הפועלים באתר. 

ג'ומלה בניית אתרים - מאמרים נוספים

בניית אתר ג'ומלה - דרישות אבטחה
שישי, 20 מרס 2015
בניית אתר ג'ומלה - דרישות אבטחה: אתרי אינטרנט בכלל ואתרים ישראליים בפרט חשופים לניסיונות פריצה, פגיעה והשחתה. לעיתים מתורגמים ניסיונות אלו לכדי הצלחה. במצב זה, הנזק ומפח הנפש לבעלי האתר... קרא עוד...
בניית אתר ג'ומלה - תמיכה טכנית בהרחבות מערכת
שישי, 15 מאי 2015
בניית אתר ג'ומלה - תמיכה טכנית בהרחבות מערכת: יהודים מאמינים בתנ"ך, נוצרים בברית החדשה, מוסלמים בקוראן וג'ומלאים ב- JED. אין ספק ש- Joomla Extension Directory, אינדקס ההרחבות למערכת ג'ומלה, הוא התנ"ך של ג'ומלאים... קרא עוד...
בניית אתרי אינדקס עסקים
שלישי, 30 ספטמבר 2014
בניית אתרי אינדקס עסקים: אתר אינדקס עסקים מיועד לשירות תחום רחב של מטרות עסקיות, תדמיתיות ואף אינפורמטיביות. אתרי אינדקס בנויים בדרך כלל באופן בו מוצגים עסקים, חברות, ארגונים, גופים עסקיים... קרא עוד...
בניית אתרי לימודים מקוונים
שלישי, 30 ספטמבר 2014
בניית אתרי לימודים מקוונים: הרצון והצורך ללמוד מלווים אותנו מיום הולדתנו עד יומנו האחרון, אין גבול לצמא האנושי למידע חדש ולהגדלת הידע בתחום ספציפי או הידע הכללי. עם השנים, הולכים וגדלים מקורות... קרא עוד...
בניית אתרי מגזין ותוכן
שני, 06 אוקטובר 2014
בניית אתרי מגזין ותוכן: בניית אתר מגזין ותוכן מתייחסת בנשימה אחת לבניית אתר מגזין, פורטל, אתר שבועון, אתר כתב עת או ירחון וכן, אתר עיתון או עיתון אינטרנטי. הרעיון העומד בדרך כלל מאחורי אתר מגזין... קרא עוד...
בניית אתרי מחשוב בענן
חמישי, 02 אוקטובר 2014
בניית אתרי מחשוב בענן: מחשוב בענן ובאנגלית: Cloud Computing, עומד בחזית הטכנולוגית של השימוש בשרתים מרוחקים לשם אחסון מידע, גיבוי מידע ושחזור המידע. השימוש בכח מחשוב מרחוק מאפשר לבעלי אתרים להשתמש... קרא עוד...
בניית אתרי מסחר מקוון - חנות אונליין
ראשון, 28 ספטמבר 2014
בניית אתרי מסחר מקוון - חנות אונליין לעסקים: חנות אינטרנט, חנות מקוונת, חנות אונליין, מסחר אלקטרוני, חנות וירטואלית, חנות אונליין ועוד - הינם שמות נרדפים לאחד מהנדבחים המרכזיים של תחום הפיתוח... קרא עוד...
בניית אתרי ניהול נדל"ן
ראשון, 05 אוקטובר 2014
בניית אתרי ניהול נדל"ן למשרדי תיווך ומתווכים: לתחום הפיתוח העסקי של אתרי נדל"ן (פרטי או עסקי) קיימים מספר שמות והיבטים: לוח דירות, אתר למתווך, אתר למשרד תיווך, אתר חיפוש דירות וכדומה, כאשר לכל... קרא עוד...
בניית אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים
רביעי, 17 ספטמבר 2014
בניית אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים: לכל גוף עסקי, ארגוני, חברתי - בכל סדר גודל ומהות, קיימת תדמית מסוימת אותה מבקש אותו גוף להציג בפני עצמו, לקוחותיו וחבריו. תדמית זו באה בדרך כלל לידי ביטוי... קרא עוד...
בניית אתרים - ג'ומלה מול וורדפרס
רביעי, 25 מרס 2015
בניית אתרים - ג'ומלה מול וורדפרס: אחד הויכוחים הניטשים בין חברות בניית אתרים הוא הויכוח הפופולרי לגבי עדיפות בניית אתרים בג'ומלה או בניית אתרים בוורדפרס. ללא ספק מדובר בויכוח קשה שתוצאתו... קרא עוד...
בניית אתרים לעורכי דין
חמישי, 18 דצמבר 2014
בניית אתרים לעורכי דין: עורך דין השואף להגדיל את מעגל לקוחותיו, עדיין צריך להתמקד בעריכת דין ולא בעיצוב אתר האינטרנט של המשרד, או שיווקו ברשת. במרבית המקרים, עסוקים עורכי הדין מעל ומעבר ליכולתם... קרא עוד...
בניית אתרים רספונסיביים
שני, 29 ספטמבר 2014
בניית אתרים רספונסיביים: אתר אינטרנט רספונסיבי, או אתר מובייל, הינו אתר אשר מסוגל להתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה על פי המדיה עליו הוא עולה. אתר רספונסיבי יוצג על גבי מחשב נייח בהתאם לנראות... קרא עוד...
ג'ומלה - בניית אתרים מסחריים בשילוב סליקת PayPal
חמישי, 02 אפריל 2015
ג'ומלה - בניית אתרים מסחריים בשילוב סליקת PayPal: מי מאיתנו לא ביצע קנייה מקוונת בחנות אינטרנטית? למעשה, חלק ניכר מהקניות והתשלומים שאנו מבצעים, נעשים על ידנו באמצעות אתרי אינטרנט. אתרי האינטרנט... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018