פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
חברת Click-IT - קליקיט, הוקמה בשנת 2006 מתוך מטרה לבסס את פעילותה בתחום פיתוח עסקי באינטרנט. יתרונה היחסי של קליקיט הינו בתפיסה עסקית אשר משלבת יישום קשת פתרונות מלאה, התפורה כחליפה על צורכי הלקוח, במטרה לבסס את עסקיו בעולם המקוון. פיתוח עסקי נכון, יפתח נישות חדשות מול לקוחות קיימים ואל מול לקוחות פוטנציאליים וחדשים.

קליקיט מתמחים בתחום בניית אתרי תדמית, אתרי חנות למסחר מקוון, אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים וכן, אתרים למערכות מחשוב בענן. בקליקיט אנו מיישמים גישה עסקית לפיה, פיתוח עסקי באינטרנט נועד בראש ובראשונה ליצור תשתית עיצובית - טכנולוגית - תוכנית ותפעולית, אשר מטרתה הבלעדית הינה להביא את הלקוח למצב בו אין הוא צריך "לרדוף" אחר הזדמנויות עסקיות, אלא להיפך: ההזדמנויות העסקיות הן אלו אשר תחפשנה תמיד את חסותו!

פיתוח עסקי באינטרנט אינו מוצר. זוהי גישה תפעולית שמטרתה למקד את הפעילות העסקית השוטפת של העסק בנישות חדשות, על מנת למנף את השיווק והמכירות ומתוך כך, להביא להגדלת מעגל ההצלחה העסקית. תהליך פיתוח עסקי, בדומה לתהליכים עסקיים רבים, מלווה לעיתים בנקיטת מידת סיכון כזו או אחרת, אך הניסיון והמוניטין אותו צברה קליקיט - ניסיון המבוסס על תוצאות מוכחות בכמה מן הזירות התחרותיות ביותר בשוק המקומי והבינלאומי, מקטין את הסיכון למינימום ומגדיל באופן משמעותי את החזר ההשקעה (ROI).

כבר מתחילת שנות ה-2000 מהווה האינטרנט אמצעי תקשורת מרכזי ועיקרי עבור מרבית ערוצי החיים, אולם רק בתקופה האחרונה מבינים בעלי עסקים בעלי נפחי פעילות עסקית שונים, כי האינטרנט מהווה הזדמנות עסקית ראשונה במעלה למינוף עסקיהם. קשת הפתרונות האופרטיביים לפיתוח עסקי של קליקיט מובילים לתוצאות עסקיות מובהקות בסביבה התחרותית והרב לשונית של השוק המקוון. לקוחות קליקיט משיגים את מטרותיהם ומביעים שביעות רצון מהשגת התוצאות והיעדים העסקיים שהציבו לעצמם.

אנו מאמינים כי אתר אינטרנט צריך להיות מותאם לרצון הלקוחות שלנו ולכן, בשיתוף פעולה מלא עמכם ובשקיפות מלאה, נבנה את האתר: אפיון מלא, עיצוב, מיתוג, אחסון אתר, בניית אתר והדרכה מלאה על אופן השימוש בפאנל ניהול האתר.

לקליקיט ניסיון מצטבר בתחום בניית אתרים משנת 2003 ומתעדכנת באופן שוטף בכל הטרנדים האחרונים בארץ ובעולם בכל הקשור לתחומים של בניית אתרים וכן, עיצוב אתרים. בניית אתרים איננה עיסוק צדדי עבורנו, אלא ה- Main Business של החברה הכוללת מעצבים גראפיים, בוני אתרים ומתכנתים, הפועלים יחדיו בסיעור מוחות במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותנו. חשוב להבין שאתר אינטרנט מקצועי ומעוצב יכול להפוך לעסק מצליח ולעומת, זו אתר שאינו מתוכנן או אינו מקצועי דיו, יגרום לבזבוז יקר של זמן וכסף. זכרו תמיד כי משתמשי הרשת יודעים טוב מאד להבחין בין אתר אינטרנט מקצועי לבין אתר חובבני והם מצביעים בקליק...

כל לקוח של קליקיט מקבל עיצוב אתר ייחודי וטיפול אישי, בהתאם לאופי ולפונקציונליות של האתר. עם אישור הלקוח את העיצוב הגרפי ומבנה האתר, מחברים בוני אתרים ומתכנתים של קליקיט את העיצוב עם מערכת ניהול תוכן המבוססת ג'ומלה, מעלים תכנים, מפעילים רכיבים ומודולים והשליטה בתכני האתר עוברת אל הלקוח, לאחר שקיבל הדרכה אודות אופן השימוש במערכת. מערכת ניהול התוכן המבוססת ג'ומלה מאפשרת הצגת כל פרטי התוכן של האתר במגוון צורות: מוצרים, כתבות, חדשות, תמונות בגלריה, אינדקס ייעודי ועוד.

מכלול פתרונות פיתוח עסקי המיושם על ידי קליקיט:

  •  עיצוב ובניית אתר אינטרנט - מרכיב אינטגרלי בקוד העסקי, בדומה להנהלת חשבונות או כרטיסי ביקור. קליקיט תעצב ותקים עבור העסק המתפתח או העסק הקיים, אתר אינטרנט מרהיב בעל יכולות טכנולוגיות ותפעוליות מתקדמות. קליקיט מתמחים בבנית אתרי ג'ומלה ומשתמשים בסדרות העדכניות ביותר של פלטפורמה זו.
  •  אחסנת אתר - לאחר הקמת אתר אינטרנט, יש לאחסן אותו (Hosting) בשרת אמין ומהיר, על מנת שהאתר יוכל לפעול בצורה אופטימלית. קליקיט מאחסנת את אתרי האינטרנט של לקוחותיה על שרתי לינוקס חזקים במיוחד, בחוות שרתים המבטיחה שרידות ויתירות מהגבוהות המוצעות בשוק.
  •  מתן שירותים נלווים - קליקיט מיישמים מערך שירותים נלווים ללקוח, כגון: כתיבת תכנים מסחריים ותדמיתיים, הפעלה וניהול פורום משתמשים באתר הלקוח וכן, דיוור תקופתי לרשימת המשתמשים באתר הלקוח.
  •  בקרה וליווי עסקי תקופתי - כחלק ממערך כולל של פיתוח עסקי באינטרנט, קליקיט מלווה את לקוחותיה למן הקמת אתר האינטרנט ובמהלך הפעילות העסקית השוטפת. הליווי העסקי נתמך בבקרה יומיומית ונדון בפגישות חודשיות ורבעוניות, בהן מוצגים נתונים סטטיסטיים מפורטים וניתוחים מעמיקים אודות הפעילות האינטרנטית של העסק, במטרה לפרוס בפני הלקוח את התוצאות התפעוליות והעסקיות של העסק שלו במרחב האינטרנטי.
קשת הפתרונות המוצגת לעיל הינה מעטפת ביצועים הנובעת מהגישה העסקית של קליקיט למן הקמתה בשנת 2006 ומהותה SOA - Service Oriented Architecture, כלומר סל שירותים אוטונומיים בעלי גבולות מוגדרים, כאשר סכימות שונות בתוך סל השירותים יכולות להיות מקושרות, בהתאם למדיניות המסוכמת עם הלקוח. פיתוח עסקי באינטרנט על ידי מומחי האינטרנט של Click-IT, יבטיח לעסק שלכם לעמוד בקדמת הטכנולוגיה האינטרנטית, מצויידים בתדמית ובסל מוצרים ושירותים, אותם תחשפו ותשווקו באמצעות האינטרנט, לאורך זמן ובאופן רווחי.

לחברת קליקיט שיתופי פעולה עסקיים עם מגוון חברות ופרילאנסרים המתמחים, כל אחד ואחת, בתחומו: מנהלי פרויקטים, כותבי תכנים, מעצבים גראפיים, מתכנתים בארץ ובעולם, אנשי רשתות, אנשי סיסטם, גיבוי ושחזור מידע. באופן זה, אין אנו מגבילים את עצמנו לפרויקטים אינטרנטיים ספציפיים, אלא מסוגלים לתת מענה לכל לקוח בכל תחום ובאופן הטוב ביותר.

כחלק מהפעילות של קליקיט בתחום הפיתוח העסקי ובניית אתרי אינטרנט, אנו מתמחים בזיהוי הזדמנויות עסקיות, הקמה ותפעול מיזמים עסקיים בארץ ובעולם. קליקיט שותפה פעילה לתכנון, להקמה ולתפעול השוטף של מישמים אינטרנטיים רבים ומגוונים.

קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט - פרופיל חברה

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018