פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
קליקיט מתמחים בתחום בניית אתרי ג'ומלה: אתרי תדמית, אתרי חנות למסחר מקוון, בניית אתרי קורסים מקוונים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרי מגזין ותוכן, בניית אתרים לניהול נדל"ן ובניית אתרים עבור מערכות מחשוב בענן. להלן מקבץ מכתבי תודה והמלצות שקיבלנו מלקוחותנו בתחום בניית אתרים:
בניית אתר זרעים מציון
"עמיאל היקר אנחנו רוצים להודות לך מכל הלב על בניית האתר שלנו. הכרנו אותך במקרה בגינת המשחקים יחד עם הכלבה המקסימה שלך. מהרגע הראשון היה ניתן להרגיש שעומד מולנו אדם רציני ומקצועי. הספיקה פעם אחת שסיפרנו לך על העסק שלנו ועל העובדה שיש לנו אתר שאנחנו לא כל כך מרוצים ממנו ואתה מיד נכנסת לעבודה- עברת על האתר ושלחת לנו רשימה ארוכה (ארוכה...) של הערות והצעות לשיפור האתר"

המשך קריאה: בניית אתר זרעים מציון

בניית אתר למשרד עו
"עמיאל היקר, בהמשך לשירותיך המקצועיים המוענקים למשרדי מזה כשנה ומעלה, ראיתי להעלות על נס את פועלך ותרומת לקידום משרדי ולפנות אליך כלהלן: כעו"ד המתמחה בתחום המשפט הפלילי ודיני המשפחה, מעולם לא היה לי את הזמן הדרוש להתמקד בפן התכני והתדמיתי של האתרים אותם בניתי. נוצר מצב בו ייחלתי לאתרים איכותיים שיניבו פניות של לקוחות אך מאידך לא עמדתי בלוחות הזמנים לשם יישום הדבר. לאחר מס' התלבטויות החלטתי לפנות אליך לשם קבלת שירות ניהול תכנים שוטף מחברת קליקיט ובניית ושדרוג אתר המשרד מחדש באופן שישקף טוב יותר את תחומי ההתמחות וההצלחות של משרד עורכי הדין בראשו אני עומד"

המשך קריאה: בניית אתר עורך דין פלילי שאול דבח

בניית אתר יעוץ וניהול פרויקטים
"תודה והבעת הערכה על בניית אתר חברת תכלית שרוני אברהם בע"מ: ברצוני להודות לך, באופן אישי על ההשעקה הרבה והעבודה המקצועית והמרשימה בבניית אתר התדמית של חברת תכלית. משלב התכנון ועד הביצוע עבודתך הצטיינה במקצועיות וביצירתיות רבה. האתר משמש אותי להצגת פעילותי בפני לקוחות פוטנציאליים באופן אטרקטיבי ומרשים. בחרתי בך לאחר בחינה מעמיקה של האתרים שתוכננו ונבנו על ידך, נהניתי מאד מתהליך העבודה, ומהרעיונות המקוריים שלך. השקעת בלימוד פעילות החברה שלי, והענקת לי המלצות רבות, ששמחתי לקבל"

המשך קריאה: בניית אתר תכלית - יעוץ וניהול פרויקטים

בניית אתר וחנות מקוונת להוצאה לאור
"שלום רב, ברצוני להודות לחברת קליקיט על בניית אתר ההוצה לאור "ספרי סופרים" ובניית החנות המקוונת למכירת ספרים באתר. אודה על האמת, בתחילת הדרך, לא חשבתי כלל להקים אתר. הכול התחיל בדיון בדה מרקר בו השתתפו כותבים שהעלו בכאבם טענות אל מול הוצאות לאור הגובות סכומים גבוהים להחריד על הוצאת ספר לאור. אני עצמי בשלב זה כבר הייתי לאחר שני ספרים פרי עטי שיצאו לאור בשתי הוצאות שונות, בהפרש של כמה שנים ועם חור תקציבי של כמה עשרות אלפי שקלים וכמו המשתתפים האחרים בדיון, חיפשתי אלטרנטיבה. לא חסרו מדריכים למיניהם באינטרנט כיצד להוציא ספר לאור באופן עצמאי אבל אתר אחד נתן המלצות"

המשך קריאה: בניית אתר וחנות מקוונת לבית הוצאה לאור ספרי סופרים

בניית אתר מסלולי טיול
"לכל מאן דבעי! ברצוני להביע את תודתי והערכתי לחברת קליקיט ולעומד בראשה - עמיאל! רעיון קטן הפך איתכם למיזם מצליח ומשגשג. בזכות האתר שבניתם אנו מקבלים הזמנות מלקוחות מכל רחבי הארץ ואנו כותבים עבורם מסלולי טיול מותאמים אישית בחו"ל. התגובות מעולות כמו גם ההכנסות שלנו מהאתר! האתר שבניתם עבורנו מרשים, מלא בתכנים המסודרים באופן נוח ויעיל עבור המתעניינים ובעבור הלקוחות החוזרים אלינו. חלק מהתגובות שאנחנו מקבלים אומרות שממש אי אפשר לעבור באתר בלי למלא טופס יצירת קשר. מדהים איך זה שגם בלי לקדם את האתר"

המשך קריאה: בניית אתר VIP Traveler

בניית אתר למשרד יעוץ מס
"שלום רב, מכתב זה נועד לשמש עדות כתובה לשביעות הרצון העמוקה שלי מאתר האינטרנט שבנתה חברת קליקיט למשרדי וכן, המלצה חמה עבור לקוחות נוספים או עתידיים של קליקיט בבואם לשכור את שירותי קליקיט לבניית אתר. כבר מאתר התדמית הראשון שבניתם עבורי בשנת 2006, הבנתי וראיתי שאני נמצא בידי אנשי מקצוע מהמעלה הגבוהה ביותר: מקצועיות, הבנה עסקים ושיווקית ברמה גבוהה וראייה לטווח ארוך. הדבר התבטא כמובן באתר התדמית הנוכחי שבניתם עבורי, כשדרוג של האתר הקודם. אתר התדמית המשודרג שבניתם למשרדי הוא התגלמות האיכות בעיצוב"

המשך קריאה: בניית אתר למשרד יעוץ מס שחר שוסטיאל

בניית אתר לאמנית ציור פורטרטים
"עברתי לא מעט חברות בניית אתרים ובוני אתרים למיניהם, עד שהגעתי כבר על סף יאוש, אליכם - לחברת קליקיט. אני חייבת לציין שבתור אמנית, דרישות העיצוב שלי גבוהות ולא תמיד פשוטות וכבר מהרגע הראשון קלטתם את הראש העיצובי שלי והלכתם איתי צעד אחרי צעד לעיצוב ובנייה של אתר האינטרנט שלי. לכל אורך הדרך הבנתם ויותר נכון, לימדתם אותי והנחיתם אותי כיצד למנף את כישרון הציור והאיור שלי למקור הכנסה באמצעות האתר שבניתם עבורי. האתר משקף באופן מושלם את יכולות הציור שלי במגוון הטכניקות בהן אני משתמשת, ניהול התכנים באתר פשוט וידידותי"

המשך קריאה: בניית אתר You Are Art

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018