פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
seedsfromzion.co.il08.12.15

עמיאל היקר
אנחנו רוצים להודות לך מכל הלב על בניית האתר שלנו.

הכרנו אותך במקרה בגינת המשחקים יחד עם הכלבה המקסימה שלך. מהרגע הראשון היה ניתן להרגיש שעומד מולנו אדם רציני ומקצועי. הספיקה פעם אחת שסיפרנו לך על העסק שלנו ועל העובדה שיש לנו אתר שאנחנו לא כל כך מרוצים ממנו ואתה מיד נכנסת לעבודה- עברת על האתר ושלחת לנו רשימה ארוכה (ארוכה...) של הערות והצעות לשיפור האתר.

הרשימה הייתה מקצועית מאוד ולא היה לנו ספק שאתה האדם הנכון להפקיד את האתר שלנו בידיו. על אף שלא היה לך מושג קלוש בצמחי בר- על ההתחלה נכנסת לעולם שלנו וככל שבניית האתר התקדמה הידע שלך בצמחי בר גבר וגבר וכיום אפשר להגיד שאתה מבין בצמחי בר לא מעט בכלל.

לכל אורך הדרך נתת לנו הרגשת ביטחון והדרכת אותנו בסבלנות (הרבה סבלנות). הגעת אלינו לעסק מספר פעמים כדי להיכנס עוד יותר לעולם שלנו ולהכיר אותו מקרוב. אתה פתוח לרעיונות חדשים להעשרת האתר וחלק גדול מהרעיונות הצעת בעצמך, מרגישים כמה איכפת לך וכמה אתה רוצה שנצליח.

אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות מלקוחות על האתר המובן והנוח לשימוש שיש לנו כרגע, המכירות שלנו עלו בלפחות 50% והאתר עלה רק לפני חודשיים.

כשאנחנו מסתכלים כיום על האתר הישן שהיה לנו אנחנו לא מאמינים שהשתמשנו בו עד היום. מי ידע ששיחת 'סמול-טוק' בגינת המשחקים תביא כזה שינוי עצום לעסק שלנו? אנחנו לא מרגישים כמו לקוחות שלך אלא ממש כמו חברים לחיים.
אנחנו מודים לך עמיאל על האכפתיות, המקצועיות ובעיקר על הסבלנות!

ממליצים בחום!

אמיר, הילה וציון
"זרעים מציון"
seedsfromzion.co.il
PDF-download-icon 

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018