פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

sofrimעבור: קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט ובניית אתרים
הנדון: בהמשך לבניית אתר ההוצאה לאור "ספרי סופרים"

שלום רב,
ברצוני להודות לחברת קליקיט על בניית אתר ההוצה לאור "ספרי סופרים" ובניית החנות המקוונת למכירת ספרים באתר.

אודה על האמת, בתחילת הדרך, לא חשבתי כלל להקים אתר. הכול התחיל בדיון בדה מרקר בו השתתפו כותבים שהעלו בכאבם טענות אל מול הוצאות לאור הגובות סכומים גבוהים להחריד על הוצאת ספר לאור. אני עצמי בשלב זה כבר הייתי לאחר שני ספרים פרי עטי שיצאו לאור בשתי הוצאות שונות, בהפרש של כמה שנים ועם חור תקציבי של כמה עשרות אלפי שקלים וכמו המשתתפים האחרים בדיון, חיפשתי אלטרנטיבה.

לא חסרו מדריכים למיניהם באינטרנט כיצד להוציא ספר לאור באופן עצמאי אבל אתר אחד נתן המלצות כאלו ואתר אחר נתן אחרות ומרוב אתרים לא בדיוק מצאתי את ידי ואת רגלי ואז עלה בי הרעיון, מדוע שלא יהיה אתר שירכז את כול התהליך מתחילתו ועד סופו בצרוף חוות דעתי עקב ניסיוני.

המשתתפים בדיון נדלקו על הרעיון אך לאחר שהצגתי בפניהם את העלות המשוערת... הם התאדו ונותרתי עם רעיון שמכרסם בי ולא מרפה.

לגמרי במקרה הוזמנתי לתערוכת ציורים של הציירת המחוננת היא-לי סופר שאיירה את ספרי הראשון שהיה עמוס באיורים וכן את כריכת ספרי השני (ובהמשך את רוב כריכות יתרת ספריי) ושם פגשתי גם בבן זוגה עמיאל הורוביץ. לאחר הסיור בתערוכה התיישבנו בחצר המתנ"ס 'הבית בטבריה' על כוס קפה ודיברנו. מטבע הדברים גם נושא ההוצאה לאור עלה וכשהעליתי את נושא האתר כמדריך האולטימטיבי להוצאת ספר לאור באופן עצמאי, עמיאל התעורר לחיים. הוא התחיל לשאול אותי שאלות, זרק רעיונות שלא חשבתי עליהם כלל, התעניין לגבי העיצוב שחשבתי עליו ושלמען האמת עוד לא חשבתי עליו כלל ולשאלתי מה העניין שלו בדבר, ענה לי שהוא בונה אתרים ועוסק גם בפיתוח העסקי שלהם. אני מקווה שיום אחד היא-לי תסלח לי אבל מאותו רגע שקענו שנינו לשיחה בנושא ולאחר כיותר משעה כבר היו לנו את אבני הדרך לבניית האתר כשעמיאל זרק לי שאלה "מדוע שלא תמכור גם ספרים דרך האתר?" ונשארתי חסר מילים. עמיאל הציג את הרעיון בבהירות, מלבד המדריך, האתר יוכל לשמש גם אתר הצגה של סופרים שהוציאו את ספרם לאור באופן עצמאי ואין להם במה להציג את ספרם או למכור אותו וקיבלתי את הרעיון בשתי ידיים. בנוסף, גם המליץ שאכתוב קטע על סמך ניסיוני עם ההוצאות לאור, לא קטע כבד אלא הומוריסטי מה והתוצאה נקראה 'נימו"ל' הווה אומר 'נפגע מו"ל'.

לא אכביר במילים אבל הצעת המחיר שנתן להקמת האתר כולל מכירות דרך האתר הייתה לעיין ארוך נמוכה יותר מכול הצעה אחרת שקיבלתי ועבור אתר הרבה יותר שדוף. לחצנו ידיים לסגירת העסקה ויצאנו לדרך.

עמיאל עמד בכול מה שהבטיח ואף יותר מכך, במהלך העבודה על האתר היה מתקשר אלי, מתייעץ, מעלה רעיונות וכשעלינו לאוויר ופרסמתי את האתר בדה מרקר, רק מחמאות, תשבחות וחיזוקים קיבלתי ובנוסף, עשרות סופרים שהוציאו בכוחות עצמם את ספריהם ולא רק, ביקשו להעלות את ספרים לאתר וכך גם עשינו.

דבר הוליך לדבר ואנשים החלו לפנות אלי על מנת שאוציא את ספריהם לאור. למרות שהסברתי להם שהאתר הוא המדריך המוביל אותם ביד, שלב אחר שלב עד הספר המוגמר הם התעקשו וכך הוצאת "ספרי סופרים" נולדה.

עמיאל ידידי הרשה לי להודות לך אישית על האתר הייחודי שבנית עבורי, על המאמץ שהשקעת, על המקצוענות הבלתי מתפשרת, על הליווי הצמוד ועל הגמישות המחשבתית בהבנת מאוויי ליבי ויישומם באתר.

יניב עברון
מנכ"ל "ספרי סופרים" הוצאה לאור

PDF-download-icon

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018