פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

הרחבות לג'ומלה 3x

joomla3x-extensionsכאן תוכלו למצוא מגוון הרחבות לשימוש בג'ומלה סדרה 3x. כל הרכיבים, מודולים ופלאגינים המצויים כאן הינם חינמיים ומצויים גם ב- JED. השימוש בהרחבות הוא באחריות המשתמש בלבד. מומלץ לגבות את האתר לפני כל התקנת הרחבה! לתשומת לבכם: אין זה מן הנמנע כי יהיה עליכם לבצע התאמות CSS ותרגום ההרחבות לעברית.
יש לוודא שההרחבות מתאימות לאתר רספונסיבי וכן, יש לבדוק את גירסת ההרחבה ובמידת הצורך לעדכן אותה או להוריד גרסה מעודכנת שלה מאתר המפתחים.

קבצים להורדה

qlue404 - דף שגיאת 404 מותאם אישית

לאתרי ג'ומלה קיים דף 404 (שגיאת דף לא נמצא או דף לא קיים באתר) ברירת מחדל של המערכת. דף זה אינו אינפורמטיבי ואינו עושה שימוש בתבנית העיצוב של האתר. רכיב qlue 404 מאפשר שימוש בתבנית העיצוב של האתר על מנת לייצר דף שגיאת 404 מותאם אישית - בו ניתן לכל כל טקסט, תמונה וקישורים העולים על הדעת. נציין, כי דף 404 מותאם אישית עשוי לסייע רבות לגולשים אשר נכנסו לקישור שכבר אינו פעיל או לקישור שהישתנה וכך, להשאיר אותם באתר באמצעות טקסט "הכל בסדר..." וקישורים לדפים העיקריים באתר ולא לגרום לגולשים לצאת מהאתר במחשבה שהוא לא תקין.

Kunena - פורום לאתרי ג'ומלה

ללא ספק, קוננה הינו רכיב הפורום הטוב ביותר עבור אתרי ג'ומלה. בניית פורום באתר היא דרך מצויינת להוסיף תנועה ותעבורה באתר וגם דרך טובה מאד לאפשר לגולשים וחברים באתר לפתוח דיונים ולהשתתף בהם. הקובץ להורדה כולל את רכיב פורום קוננה וגם מודול להצגת פוסטים חדשים בפורום. הפורום עצמו מאפשר ניטור מלא, הוספת תגובות בעלות טקסט מעוצב, צירוף קבצים לתגובות, סטטיסטיקות משתמשים, מנגנון חיפוש מתקדם ועוד. מומלץ להוסיף לפורום מאמר הכולל את תנאי השימוש בפורום האתר.

xmap - מפת אתר דינאמית

השימוש במפת אתר מיועד בעיקר עבור מנועי חיפוש, אולם גולשים רבים מחפשים את מפת האתר על מנת להגיע לדף הדרוש להם מבלי הצורך לעבור על כל קישורי תפריט הניווט וקישורי המישנה בו. xmap הינה חבילת התקנה לאתרי ג'ומלה. החבילה כוללת את רכיב xmap וכן מספר פלאגינים המאפשרים שימוש ברכיב עבור הרחבות נוספות לאתרי ג'ומלה כגון K2, קישורי רשת וכדומה.

Testimonials - ספר אורחים לאתרי ג'ומלה

ספר אורחים באתר הוא דרך מצויינת לקבל משובים מלקוחות ומגולשים באתר. Free Style Testimonials הוא רכיב לאתרי ג'ומלה המאפשר לגולשים באתר להשאיר חותם בספר האורחים. כל פוסט בספר האורחים נשלח לדוא"ל מנהל האתר והוא יכול לאשר, לערוך או לדחות את הפוסט. רק לאחר אישור הפוסט, הוא יפורסם באתר. רכיב זה אינו מאפשר חיפוש בספר האורחים.

FAQ - רכיב אקורדיון לשאלות ותשובות

רכיב Free Style FAQ נועד לתת מענה לדפים באתר בהם ברצונכם להציג סדרה של שאלות ותשובות. ניתן לחלק את הדף לקטגוריות של שאלות ותשובות, כגון: שאלות בתחום בניית אתרים, שאלות בתחום קידום אתרים ושאלות בתחום כלי עזר לבניית אתרים. השאלות מוצגות ברצף מתחת לכל קטגורייה, כאשר הקשה על שאלה פותחת מתחתיה (אקורדיון) את התשובה. הקשה על שאלה אחרת תסגור את השאלה הקודמת ותפתח (אקורדיון) את השאלה החדשה. הרכיב כולל גם מודול.

Tor Tags - רכיב תגיות לאתרי ג'ומלה

תגיות חיפוש נועדו להקל על הגולשים באתר באופן בו במקום לכתוב את מילות החיפוש, התגיות מאפשרות הקלקה עליהן והצגת תוצאות חיפוש במאמרי התוכן בהן מופיעה התגית. לג'ומלה קיים מנגנון מובנה של תגיות, אך מנגנון זה אינו מפותח דיו ואינו מאפשר גמישות. חבילת Tor Tags כוללת רכיב, פלאגינים ומודול אשר מאפשרים לבונה האתר להציג תגיות חיפוש עבור כל אחד מדפי המאמרים של האתר. עבור כל מאמר ניתן להציב תגיות חיפוש משלו. הרכיב מאפשר שינוי התגיות לרבות מחיקתן מדפי המאמרים. יש לציין כי רכיב Tor Tags אינו נותן פתרון למילים בעלות גרש, כגון ג'ומלה, או למילים בעלות מרכאות כגון עו"ד. יחד עם זאת, ניתן לעקוף מכשול זה על ידי שימוש בשני גרשיים צמודים במקום במרכאות.

Acy mailing - רכיב דיוור לאתרי ג'ומלה

רכיב Acy Mailing מאפשר לבעלי אתרי ג'ומלה להוציא דיוור למשתמשים הרשומים באתר למערכת הדיוור. בהתאם ל"חוק הספאם" חל איסור לדוור למשתמשים שלא ביקשו במפורש לקבל דיוור וכן, לאפשר למשתמשים רשומים להסיר את עצמם מרשימת הדיוור בכל עת. רכיב זה מאפשר עמידה בכל תנאי "חוק הספאם" וכולל, בין היתר: אפשרות לעיצוב תבניות הדיוור, צפייה בסטטיסטיקות שליחה ופתיחת הדיוור על ידי המשתמשים הרשומים, הוספה ידנית של משתמשים חדשים, הוספה והסרה של משתמשים דרך האתר הורדה למחשב של רשימת המדוורים.

DJ image slider - מצגת תמונות

מצגת תמונות היא מודול אשר יכול לשפר את הנראות והפונקציונליות של כל אתר ג'ומלה. מצגת התמונות של DJ מאפשרת ניהול המצגת בתור רכיב וגם בתור מודול. את התמונות למצגת ניתן לשלוף מתיקייה במנהל המדיה של האתר, או על פי הסידור ברכיב עצמו. המצגת כולל כותרת לכל תמונה וכן תיאור. חצים ימינה ושמאלה שולטים על מעבר התמונות והמצגת עוצרת במעבר עכבר או בלחיצה על השהייה.

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018