פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרים - תוכנות ועזרים חינם

web-design-toolsלרשותכם מבחר כלים חינמיים לבניית אתרים. כל הקבצים להורדה הינם לשימוש חופשי - באחריות המשתמש. אנו בקליקיט מעודדים שימוש רק בתוכנות ברישיון, היות ואלו התוכנות המתקדמות ביותר - כאלו שהתמורה הכספית עבורן ניכרת. יחד עם זאת אנו מציעים להורדה גם תוכנות חינמיות אשר יכולות לשרת אתכם במידה לא פחות טובה מאשר תוכנות ברישיון. תוכנות אלו עשויות לשמש כלי עזר לבניית אתרים, בין אם הנכם בעלי ניסיון בתחום ובין אם רק התחלתם לבנות אתרים, או שבניית אתרים היא אפילו בגדר תחביב...

קבצים להורדה

תוכנה מתקדמת לעריכת תמונות

Paint.NET היא תוכנה חינמית לעריכת תמונות וקבצים גראפיים. התוכנה כוללת ממשק משתמש אינטואיטיבי וחדשני עם תמיכה עבור שכבות, אפקטים מיוחדים וכן מגוון רחב של כלים יעילים ורבי עוצמה. קהילה מקוונת של Paint.net גדלה במהירות ומספקת עזרה ידידותית, הדרכות ותוספים לתוכנה.

עורך HTML

עורך Page Breeze הוא עורך HTML חינם, עטור פרסים, אשר כולל עריכה חזותית (WYSIWYG) וגם עריכת קוד HTML. עורך HTML זה שם דגש על פשטות ונוחות השימוש. באמצעות עורך זה, כל אחד יכול להיות יצירתי בבניית אתרי אינטרנט עם כמעט ללא עקומת למידה.

אייקונים חינם להורדה ושימוש

מגוון אייקונים חינמיים להורדה ושימוש חופשי לבניית אתרים, עיצוב דפים, בניית באנרים, כפתורים ולחצנים ולכל העולה על דעתכם.

FileZilla תוכנת FTP חינם

FileZilla היא תוכנת ניהול FTP חינמית חוצה פלטפורמות. תוכנת FTP מהירה ואמינה, בעלת ממשק משתמש גרפי אינטואיטיבי. FileZilla מאפשרת גישה מהירה ומאובטחת דרך חשבונות FTP, העברת קבצים, שינוי הרשאות קבצים ותיקיות ועוד.

Notepad++ תוכנת פנקס רשימות מתקדמת

פנקס רשימות Notepad++ הינה תוכנה חופשית וחנמית לעריכת קוד והחלפת פנקס הרשימות הקלאסי של Windows. התוכנה תומכת במספר שפות והשימוש מבוסס על רכיב עריכה רב-עוצמה, המבטיח מהירות ביצוע גבוהה יותר על ידי מיטוב רוטינות רבות מבלי לאבד ידידות למשתמש.

תוכנה לעיצוב דפי אינטרנט

עם WebDwarf, תוכנה חינמית לבניית דפי אינטרנט, בוססת על טכניקת גרור-ושחרר (Drag and Drop) לא צריך כל ידע בקידוד או כתיבת סקריפטים. פריסת הדף מתבצעת על ידי הצבה והזזת האוביקטים, התמונות וקטעי טקסט לכל מקום שרוצים, בהקלקת עכבר.

תוכנה לבניית אתרים

תוכנה חינמית לבניית אתרים רספונסיביים. Website Builder כוללת תבניות עיצוב מוכנות לבניית אתרים - אותם ניתן להתאים אישית לכל צורך, תמיכה בשפות רבות, כלי ניתוח ובדיקת תקינות הקוד, ממשק משתמש מתקדם ומשוכלל לכתיבת CSS והעלאת קבצים ל- FTP.

תוכנה לפיתוח קוד CSS

ארגז כלי CSS הוא תוכנה פרודוקטיביות חינמית עבור מפתחי אינטרנט לעבודה עם קוד CSS. ארגז כלי CSS כולל מספר כלים עבור האצה ושיפור הפיתוח והתפקוד של קוד גיליון CSS. ארגז כלי CSS עשוי לסייע רבות לבוני אתרים ויכול לעזור בחסכון זמן ובהגדלת הפרודוקטיביות של פרויקט בניית האתר.

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018