פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתרהמידע המועבר באמצעות אתר אינטרנט הוא מגוון וכולל טקסטים, תמונות, גראפיקה ווידאו. שימו לב: אתר אינטרנט אשר אינו משתמש בסרטוני וידאו כחלק אינטגרלי מאסטרטגיית ניהול התוכן שלו, אינו מממש את מלוא פוטנציאל ההמרה של אתר האינטרנט! על פי ניתוח מגמות, הצפי הוא שעד שנת 2017 75% (שלושה רבעים!) מתעבורת האינטרנט בעולם תנוצל על ידי סרטוני וידאו, צירוף המילה "וידאו" לדיוור ניוזלטר באימייל תעלה ב-20% את שיעור פתיחת הדיוור ותקטין ב- 25% את שיעורי ההסרה של החברים מרשימת הדיוור וכן, כ- 33% (שליש) מהמשתמשים במכשירי מובייל יבלו כשעה ביום בצפייה בסרטוני וידאו. מרגישים שאתם עומדים לפספס את הרכבת...? המשיכו לקרוא מאמר זה אשר דן ביתרונות ההולכים וגדלים של שילוב סרטוני וידאו בשלב בניית האתר או במהלך ניהול התוכן השוטף בו. בהמשך אציג גם מספר דרכים ליצירת תוכן וידאו אפקטיבי עבור אתר האינטרנט שלכם.

תסכימו איתי או שלא, אנחנו הופכים ליותר ויותר עצלנים ומי שמגיש לנו את התוכן בכפית לתוך הפה, צריך עכשיו גם להזיז לנו את הלסתות, להטות לנו את הראש אחורנית ותוך הסתמכות על כוח הכובד וחוק המשיכה, לדחוף לנו את התוכן כך שיתגלגל דרך הגרון ויחל שלב עיכולו (לשם עוד לא הגענו. לשמחתי!). תהליך זה קורה במידה לא מועטה במישור התכנים והמידע המועבר לנו באתרי אינטרנט ולכן כיום יותר מתמיד, יש לשקול בכובד ראש הפקת סרטוני וידאו עוד בטרם עלה אתר האינטרנט החדש או המחודש שלנו לרשת, כלומר כבר בשלב בניית האתר. על אחת כמה וכמה, כאשר האתר כבר פעיל ואנו עושים כמיטב יכולתנו לחידוש ועדכון התכנים שבו. אינפוגראפיקה וסרטוני וידאו מאפשרים לנו להיות עצלנים, להתרווח בכיסא ו"לחסוך" את המאמץ הכביר הכרוך בקריאה ולראיה - שאלו את עצמכם לאיזו מדיה צמודה האנושות כבר החל מאמצע המאה ה-20 - לספרות כתובה או לטלויזיה...?

יתרונות סרטוני וידאו באתר

 • ויזואליות: גולשים נוטים לחפש חוויה ויזואלית כשהם נכנסים לאתר ולסרטון וידאו קיים מאפיין מובנה של העברת חוויה כזו. רובנו נעדיף לראות משהו לפני שנצטרך או נרצה לקרוא אודותיו, כאשר אם אנו מרפרפים בדרך כלל בעין על טקסטים באתר, רוב הסיכויים שנעצור ונצפה בסרטון וידאו.
 • הצגה עצמית ויצירת אמון: מאחורי אתר האינטרנט עומד אדם או גוף כלשהו. יש להם שמות, פנים וקול - אותם רוב הסיכויים שהגולש לעולם לא יכיר. כאשר מציבים באתר סרטון וידאו תדמיתי, הדבר יוצר מיד קשר עם בני האדם העומדים מאחורי השירות או המוצרים הנמכרים באתר ועשוי במידה רבה להגדיל את האמון של הגולש בשירות או המוצר אותו מבקש האתר למכור.
 • הגדלת משך השהייה באתר: לקוח שנכנס לחנות יתעכב ויצפה במשהו שילכוד את מבטו. מבלי שהמוכר בחנות עשה כל פעולת תקשורת כלשהי עם הלקוח, הוא כבר הרוויח את הגדלת משך השהייה של הלקוח בחנות והגדיל את הסיכוי שהלקוח יתעניין ואף יבצע רכישה כלשהי. דבר דומה עושה סרטון וידאו באתר, כאשר הסרטון משמש כסוג של שובר שגרת טקסט - תמונה ולוכד את תשומת הלב של הגולש באופן בו אף אם משך הסרטון אינו עולה על שתי דקות, גדלים הסיכויים שהגולש באתר יתעכב על מנת לצפות בסרטון אשר יניע אותו לפעולה מכירתית באתר. כמו כן, גוגל אנליטיקס מלמד כי קיימת חשיבות למשך השהייה של הגולשים באתר. ניכר כי משך שהייה גדול יותר באתר מצביע על עניין של הגולשים בתוכן המוצג בו ולפיכך מגדיל את סיכויי האתר לדירוג גבוה יותר.
 • ריגוש: ניקח לדוגמא סרטון וידאו המתאר במשך דקה אחת את אופן פעולת מוצר מסוים ובמשך דקה נוספת מציג עדויות מצולמות של לקוחות מרוצים אשר קנו את המוצר ומשתמשים בו. לא יכולה להיות מכירה יעילה יותר משתי דקות מצטברות אלו וניתן להשוות אותן ללא פחות מאשר לחיצה על ההדק האמוציונלי של הגולש או הלקוח הפוטנציאלי באתר. לא קיים טקסט אשר מסוגל להגיע לרמה כזו של נגיעה ברגש של הגולש באתר.
 • זמינות: על מנת לחסוך בנפח אחסון האתר, בדרך כלל מעלים את הסרטון ליוטיוב ומושכים אותו משם לאתר. משמעות הדבר היא כפולה: לא זו בלבד שהסרטון זמין באתר, הוא זמין גם בערוץ היוטיוב של בעלי האתר וניתן לשתף אותו בדף הפייסבוק העסקי של האתר. מחקרים מראים כי תכני וידאו זוכים ל (שימו לב!) 1200% יותר שיתופים מאשר כל תכני הטקסט והתמונות ביחד! יתר על כן, יכול למשל בעל האתר לצרוב את הסרטון ולחלק אותו ללקוחות כחלק מקידום המכירות שלו או לחליפין, לשלוח קישור לסרטון הוידאו באמצעות דיוור ממוקד.
 • שיתוף ידע: קחו לדוגמא מקבץ סרטונים ללימוד פוטושופ, או מקבץ סרטונים ללימוד אילוסטרייטור. סרטוני וידאו אלו חינמיים לצפייה לכל דורש ונועדו לחלוק ידע ומיומנות עם כל מאן דבעי. כשאנו מדברים על אחריות חברתית ויוקר מחייה, חשוב שנזכור כי קיימים בידינו כלים לשיתוף היכולות המקצועיות שלנו באמצעות סרטוני וידאו וליצור בכך תשתית חברתית גדולה ויעילה יותר להתפתחות עסקית - לרווחת כולם ולא על חשבון איש.
 • מכירת ידע: אוקיי, לא כולם פילנטרופים ולא כולם רוצים לחלוק את הידע והמיומנות שלהם בחינם - לגיטימי לחלוטין. בעלי ידע או מיומנות ספציפיים אשר מעוניינים למכור את היכולות שלהם באמצעות לימוד מקוון, יכולים לעשות זאת על ידי צילום סרטוני וידאו וגביית תשלום מגולשים עבור הצפייה בסרטוני ההדרכה. תלוי כמובן באיכות החומר הלימודי המועבר, לימודים אונליין באמצעות סרטוני וידאו בתשלום יכולים לכלול את כל קשת התחומים והמקצועות הקיימים: לימודי העשרה, לימודי תעודה או הסמכה, קורסים ושיעורי עזר במקצועות שונים ואף סרטוני וידאו ללימוד מקצועות טכניים כגון: מחשבים, סלולר, עיצוב גראפי וכדומה.

כיצד יוצרים תכני וידאו אפקטיביים באתר?

היות ואנו חשופים כמעט כל רגע מחיינו לתכנים שיווקיים ברשת האינטרנט, בטלויזיה, ברחוב ובכביש, פיתחנו אדישות מסוימת לתכנים השיווקיים הללו ואנו נוטים לייחס אותם לתפאורה או לנוף הכללי של הדבר בו אנו עוסקים באותו רגע. חשוב לזכור עובדה זו על מנת שלא להשקיע משאבים בהפקת סרטוני וידאו אשר לא יזכו לתשומת הלב של הגולשים באתר. כמו כן חשוב לזכור, כי סרטון וידאו נועד למנוע או לפחות "לרכך" את החיכוך הטבעי הקיים בין הלקוח הפוטנציאלי לבין מציע השירות או המוצר באתר. לא הייתי מציע לאיש לוותר על המילה הכתובה, אך לנוכח המגמות הצפויות בעולם הסייבר, כן הייתי ממליץ לבעלי אתרים לפעול על פי קווי המנחה שלהלן בבואם להפיק תכני וידאו באתר האינטרנט:
 • תכנון מוקדם: מהו המסר שאנו רוצים להעביר בכל סרטון וידאו? סרטון וידאו אפקטיבי אינו אורך יותר מ 2-3 דקות וחשוב מאד לדבוק במסר אחד בלבד בכל סרטון וידאו, שכן העמסת מסרים בזמן קצר אינה אפקטיבית ויוצרת אצל הצופה תחושה מעיקה של חוסר מיקוד וחוסר רצינות. לפיכך, בשלב התכנון המוקדם מומלץ לקבוע בצורת ראשי פרקים מה יהיה המסר העיקרי והיחידי של כל סרטון. זכרו: סרטון הוידאו באתר מבוסס על השירות או המוצר/ים שלכם ולא קיים סרטון וידאו אשר מסוגל להתעלות על רמה נמוכה של שירות או מוצר. הוידאו, איכותי ככל שיהיה, יכול "לעבוד" על מישהו פעם אחת, אבל לא על כולם ובטח שלא כל הזמן.
 • עלילה: לכל מסר שקבענו, צריכה להיות עלילה העוטפת אותו. חשיבות לאין ערוך נודעת למבנה מסודר של פתיחה, גוף וסיכום לעלילה וזאת על מנת ליצור סדר הגיוני והעברה מדויקת של המסר בסרטון הוידאו. לדוגמא, סרטון וידאו שנועד לקדם מכירת מוצר מסוים יתחיל מתיאור בעיה, ימשיך לאופן פעולת המוצר לפתרון הבעיה ויסתיים בהנעה לפעולה של הצופה. אגב, העלילה יכולה להיות רצינית או הומוריסטית, כל עוד שהיא מקורית, איכותית ומעבירה את המסר באופן ברור.
 • מקצועיות: כולנו מסוגלים לצלם סרטון וידאו במכשיר הטלפון או במצלמת וידאו, אולם לא כולנו יודעים לעשות זאת באופן נכון ומקצועי. על אף העלות הכספית הכרוכה בכך, מומלץ לשכור את שירותיו של גוף מקצועי בעל ידע, מיומנות וניסיון בהפקת סרטוני וידאו תדמיתיים או מכירתיים - סרטונים באיכות גראפית גבוהה, בהם השפה והקול ברורים ונקיים. השקעה כספית זו תשתלם, תחזיר את עצמה ותסייע בהגדלת הרווח של בית העסק הרבה יותר מאשר צילום חובבני זול או חינמי.
 • הנעה לפעולה: לסרטון הוידאו עצמו קיים ערך מוסף כמדיה באתר, אך בהחלט ניתן להגדיל ערך זה באמצעות יצירת הנעה לפעולה, בעיקר בסוף הסרטון: קישור המוטמע בוידאו לדף נחיתה ייעודי עבור המוצר או השירות, קישור המפנה את הגולש להורדת קובץ או הצטרפות לרשימת דיוור, מספר טלפון חינם ליצירת קשר, קוד קופון המקנה הנחה על קבלת השירות או רכישת המוצר. הנעת הצופה בסרטון לפעולות מעין אלו הינה הכלי המכירתי החזק ביותר ומומלץ לעשות בו שימוש מושכל, כלומר לשוות להנעה זו לפעולה מראה או מצג טבעי ככל האפשר, על מנת שלא לנתק את הצופה מהחוויה שקיבל במהלך הסרטון. כמו כן, ככל שסרטון הוידאו יופץ וישותף ברשתות החברתיות, כך עולה הסיכוי שההנעה שבו לפעולה תגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים.
 • בקרה ועדכון: אין די בהפקת סרטון וידאו והצבתו באתר העסק או בדף הפייבוק העסקי. חשוב מאד להתמיד במעקב אחר מספר הצפיות בסרטון ולהשתמש בכלי ניתוח שונים הקיימים ברשת, בכדי ליצור מסד נתונים מדויק ככל האפשר אודות יעילות הסרטון. יתכן שהסרטון מעביר את המסר שרציתם והוא מניע את הצופים בו באופן אופרטיבי, אך יתכן שהסרטון בו השקעתם משאבים רבים, אינו עונה על הציפיות שלכם. במידה והגעתם למסקנה האחרונה, מומלץ לערוך שינויים בסרטון ואף להחליף אותו בסרטון אחר, היות ואתר אינטרנט המציג סרטון וידאו שאינו אפקטיבי עלול ליצור לעצמו נזק תדמיתי.

מאמרים נוספים בתחום בניית אתרים

בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות
שני, 09 מרס 2015
בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות: בשנת 1998 נחקק החוק לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ומאז הוא משמש כבסיס החוק לזכויות אנשים בעלי מוגבלות, ממנו נובעות תקנות שונות. אחת מתקנות... קרא עוד...
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים: במאמר זה נעסוק בכתובות URL קצרות - בעברית. בכתובות URL הכוונה הינה לשמות דומיין - שמות מתחם, נושא הקשור לתחום קידום אתרים מההיבט של כתובות דפים... קרא עוד...
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות
ראשון, 16 נובמבר 2014
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות: בניית אתר כלשהו, בין אם מדובר בבניית אתר תדמית, בניית אתר מסחר, בניית אתר אינדקס, בניית אתר נדלן, אתר מגזין, או אתר לימודים אונליין - כוללת צמד הנעים... קרא עוד...
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר
שלישי, 12 מאי 2015
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר: המידע המועבר באמצעות אתר אינטרנט הוא מגוון וכולל טקסטים, תמונות, גראפיקה ווידאו. שימו לב: אתר אינטרנט אשר אינו משתמש בסרטוני וידאו כחלק... קרא עוד...
בניית אתרים - כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר
שלישי, 14 אפריל 2015
בניית אתרים - חשיבות כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר: כבר רבות נאמר וסופר על סינדרום "קראתי את תנאי השימוש באתר" וההסכמה האוטומטית של הגולשים המלווה את אותו מסמך משפטי דיגיטלי. אכן, רובנו לא קוראים... קרא עוד...
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר
ראשון, 17 מאי 2015
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר: עוד בטרם נבחן מנגנונים שנועדו לאפשר לגולשים להוריד קבצים מהאתר שלנו, עלינו להבין תחילה כי בניית אתר אינטרנט היא למעשה כתיבה של קבצים שונים בשפות... קרא עוד...
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים
חמישי, 14 מאי 2015
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים: פעילות גומלין או הידוד = אינטראקציה. עכשיו שאנחנו מדברים באותה שפה, שאלו את עצמכם מדוע יש לכם אתר אינטרנט - לא מספיק כרטיס ביקור או... קרא עוד...
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים
ראשון, 14 ספטמבר 2014
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים: אתר אינטרנט מוגדר כאוסף דפי אינטרנט המוצגים ברשת. בנוסף לכך, האתר מציג מידע חיוני עבור הגולש. בניית אתרים מתבצעת לצרכים שונים: אתרים פרטיים, אתרים עסקיים,... קרא עוד...
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים
שלישי, 24 מרס 2015
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים: התחרות בין אתרי אינטרנט על תשומת הלב של הגולש היא עצומה. שימוש בגרפיקה ובתמונות הינו חלק בלתי נפרד ואף חלק מרכזי בעיצוב אתרים ובניית אתרים,... קרא עוד...
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי
ראשון, 08 מרס 2015
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי: חיפוש בגוגל אחר הביטוי "בניית אתרים חינם" יניב אינספור תוצאות חיפוש אשר תצענה לכל דורש בניית אתר אינטרנט מבלי להוציא על כך ולו שקל אחד. נשמע... קרא עוד...
בניית אתרים עם Framework
ראשון, 02 נובמבר 2014
בניית אתרים עם Framework: אחת הדרכים לבניית אתר היא שימוש ב- Framework בתור תבנית עיצוב. Framework הינה למעשה תבנית עיצוב המותקנת באתר ג'ומלה ככל תבנית עיצוב אחרת, אך בהבדל משמעותי אחד: Framework הינו תבנית... קרא עוד...
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים: כתיבת תבנית עיצוב - טמפלט ייחודי וייעודי לבניית אתר ג'ומלה, או אפילו אתר HTML, דורשת יכולות עיצוב גראפי וכן יכולות תכנות. כתיבת תבנית עיצוב כוללת... קרא עוד...
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות
שבת, 30 מאי 2015
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות: אחד המדדים העיקריים לבחינת ההצלחה של אתר אינטרנט ואולי אחד החשובים ביותר, הוא ביכולת של האתר להמיר את תנועת הגולשים בו לפעולה שתוצאתה... קרא עוד...
דפדפנים ותקינת אינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
דפדפנים ותקינת אינטרנט: נתחיל בנושא תקינה באינטרנט מכיוון שתקינת אינטרנט משליכה באופן ישיר על הדפדפנים השונים. תקן, או סטנדרט הינו מפרט או שיטה מקובלים, ואף במקרים מסוימים מחייבים, ליישום... קרא עוד...
ניהול פרויקט בניית אתר
שלישי, 23 ספטמבר 2014
ניהול פרויקט בניית אתר: בניית אתרים היא פרויקט אינטרנט היכול להגיע לממדים עצומים. כמו בכל פרויקט, בניית אתרי אינטרנט מורכבת מיסודות בסיסיים שאליהם ניתן להוסיף אפשרויות מורחבות שיעצימו את... קרא עוד...
קבצי sitemap ו-robots
שלישי, 23 ספטמבר 2014
קבצי sitemap ו-robots: מנועי חיפוש באינטרנט, בראשם גוגל, אך לא רק, משתמשים בטכנולוגיה הקרויה אינדוקס אתרי אינטרנט, על מנת להוסיף דפי אינטרנט שונים לתוצאות החיפוש של המשתמשים במנוע. טכנולוגיית... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018