פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
אסון בניית אתרים בחינםחיפוש בגוגל אחר הביטוי "בניית אתרים חינם" יניב אינספור תוצאות חיפוש אשר תצענה לכל דורש בניית אתר אינטרנט מבלי להוציא על כך ולו שקל אחד. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? נכון! בניית אתרים חינם היא אסון! ככלל, כשמציעים לכם משהו בחינם, שאלו את עצמכם מה מרוויח מזה מגיש ההצעה. רבים וטובים נפלו ברשת בניית אתרים בחינם, אך צערם לא עזר להם. שכר הלימוד על התפתות ל"חינם" הוא לעיתים קרובות כבד וכואב. מאמר זה דן בסיבות מדוע אסור בתכלית האיסור להתפתות לבניית אתרים בחינם. 

איבוד אמינות כתובת האתר: אחת הסיבות הנפוצות לבעלי פלטפורמות חינמיות להציע בניית אתר בחינם, טמונה ברצון אותם בעלי פלטפורמות להגדיל את נפח האתר שלהם על ידי הוספת דפים רבים ככל האפשר לדומיין הראשי שלהם. על מנת לעשות כן, מציעים בעלי הפלטפורמות החינמיות בניית אתר חינם אשר "יושב" כדומיין מישני (סאב דומיין) או כחלק מנתיב ה- URL של הדומיין הראשי שלהם. בצורה כזאת זוכים בעלי הפלטפורמה החינמית לגידול משמעותי בנפח האתר שלהם (לצרכי קידום האתר), אך אתר אינטרנט עסקי או אתר תדמיתי אשר מוקם כדומיין מישני או כחלק מנתיב URL, מאבד אמינות באופן מוחלט בעיני ציבור הגולשים ובפרט בעיני לקוחות פוטנציאליים אשר השאלה הראשונה שלהם תהיה תמיד: "מדוע האתר הזה לא מתפקד באופן עצמאי? אם מקימי האתר חוסכים על דומיין ובניית אתר מקצועי, הדבר מעיד על המקצועיות והאמינות שלהם". יש לציין בנקודה זו שלא מדובר כאן על רישום עסק או אתר באינדקס אתרים - הדבר שונה לחלוטין היות ואינדקס אתרים משמש ככרטיס עסק שנועד לקדם מוצר, אירוע או רעיון ולא כאתר אינטרנט העומד בפני עצמו.

חינם אינו בהכרח חינם לעד: בעלי פלטפורמות חינמיות לבניית אתרים מפתים את קורבנותיהם להקים אצלם אתר חינם אין כסף, אך לא מעט פעמים מדובר בשירות חינם לתקופת זמן קצובה. לאחר תקופת זמן מסוימת, השירות הופך להיות בתשלום (סמלי או שלא) וקורבן החינם מוצא עצמו כבר רגיל למערכת שניתנה לו ואין לו זמן או חשק להעביר את כל מה שהוא כבר העלה לקמום חינמי אחר. זוהי המלכודת, היות והיא נועדה למשוך את הקורבן להקים אתר בחינם, אך הנה שוב - לחינם הזה כבר יש עלות חודשית או שנתית. במצטבר, התשלום החודשי או השנתי כבר יכול היה לממן אתר מקצועי, מותאם אישית.

אתר חינם שולל בעלות על התכנים שבו: שימוש בפלטפורמות חינם להקמת אתר משול לשכירת רכב על פני קנייתו. כל התכנים המצויים בפלטפורמה החינמית של בניית אתר, שייכים לבעלי הפלטפורמה ולא למקימי האתר! בניגוד לשכירת רכב בעלות כספית כלשהי, הקמת אתר על גבי פלטפורמה חינמית מעלה את השאלה כיצד מרוויחים בעלי הפלטפורמה? התשובה אם כן, נעוצה לא אחת באותיות הקטנות של עסקה שטנית זו, לפיה מוותרים בעלי האתר על בעלותם על התכנים שלהם, בתמורה או כסוג של תשלום על אחסון האתר. במצב זה יכולים בעלי הפלטפורמה החינמית לעשות ככל העולה על דעתם עם טקסטים ותמונות שהעליתם לאתר שקיבלתם "חינם". לא רק שאין לכם בעלות על התכנים שלכם, אין לכם בעלות או אפילו עילה לבעלות על קבצי ההפעלה ובסיס הנתונים של אתר החינם שלכם. במשך זמן רב העליתם תכנים חדשים, תמונות ואם זו חנות - מוצרים לאתר החינם שלכם, אך ביום בו תרצו לקחת את האתר "שלכם" ולהעביר אותו לידיכם, תיתקלו באחד מן השניים: א. בעלי הפלטפורמה לא יאפשרו לכם מכיוון שכל קבצי ההפעלה ובסיס הנתונים של האתר שייכים להם. ב. הם יאפשרו לכם למשוך את קבצי ההפעלה ובסיס הנתונים של האתר במחיר כל כך מופקע ומופרך שמהר מאד תוותרו על הרעיון.

אין הבטחה לזמינות או רציפות: היות ואתם לא באמת בעלים של אתר החינם שלכם, אין לכם כל שליטה על זמינות האתר לגולשים ברשת, או על רציפות ההופעה שלו. אתר חינם יכול לרדת מהרשת בכל רגע נתון מבלי לבקש את רשותכם ובמצב זה אתם יכולים לאבד את כל התכנים שהעליתם לאתר. יתרה מכך, בעלי הפלטפורמה החינמית גם יכולים להקצות את דומיין המישנה שלכם או את חלקכם בנתיב ה- URL, לכל משתמש אחר בכל עת. רק רגע, מה קורה אם תפנו לבעלי הפלטפורמה החינמית ותבקשו, אפילו תדרשו להעלות את אתרכם חזרה? רוב הסיכויים שהם ידרשו מכם תשלום עבור הפעולה. חינם אמרנו? ממש לא! בואו, בקשו ממפעילי הפלטפורמה החינמית לבניית אתרים גיבוי של אתר החינם שלכם? חחח...!

הצגת פרסומות באתר: אנחנו כבר מתחילים להבין שאין דבר כזה חינם והיבט נוסף לכך הוא בעובדה שברוב המקרים, הרווח של בעלי הפלטפורמה החינמית לכאורה לבניית האתר, מרוויחים לא רע בכלל על ידי הצבת פרסומות PPC - Pay Per Click באתרכם או על ידי מכירת שטחי פרסום באתרים שהוקמו חינם אצלם. לא זו בלבד שהפרסומות תוצבנה באופן שרירותי באזורים הקריטיים של אתרכם, פרסומות אלו לא בהכרח קשורות אליכם או לתחום הפעילות שלכם, ברוב המקרים הן מכוערות ואף עשויות להציג באתרכם פרסום למתחרים שלכם!

הגבלה על משאבי נפח ותעבורה: מפעילי פלטפורמות חינמיות לבניית אתרים קשורים בעסקת הוסטינג אשר אפשרת להם נפח מסוים בדיסק השרת ותעבורה חודשית מסוימת. כל אתר חינם המוקם על גבי הפלטפורמה, למעשה "גוזל" את משאבי הנפח והתעבורה של מפעילי הפלטפורמה ולפיכך, יעשו בעלי הפלטפורמה החינמית כל אשר ביכולתם על מנת להגביל ולצמצם ככל האפשר את הנפח והתעבורה אשר מוקצים למקימי האתרים החינמיים. בצורה זו, קורבונת החינם לא מורשים להעלות את כל התכנים הטקסטואליים והגרפיים שברצונם להציג ועליהם לתעדף את התכנים, היות וחלות עליהם הגבלות קשות. עלות מול תועלת כבר אמרנו?

כתובת אימייל שאינה ממותגת: בעלי דומיין פרטי יכולים ליצור לעצמם מספר גדול של כתובות אימייל בסיומת הדומיין ובכך למתג את עצמם על בסיס אתר האינטרנט שלהם. בעלי אתר חינמי אינם יכולים לעשות זאת, היות ושוב, הדומיין אינו שייך להם - הם מתארחים על דומיין של מישהו אחר. יש לציין כאן, כי קיימים בעלי פלטפורמות חינמות לבניית אתרים אשר מציעים גם דומיין פרטי במתנה, תחתיו יוצג האתר שהוקם בחינם. שימו לב, גם זוהי מלכודת היות והדומיין אינו שייך לכם, אלא לבעלי הפלטפורמה אשר רכשו אותו עבורכם והקצו אותו לאתר החינם שלכם. ביום בו תרצו לקחת את הדומיין שלכם, צפו למחיר מופקע עבורו.

אובדן הפרטיות: הפרטים האישיים שלכם כגון שמכם, מספר הטלפון שלכם, כתובת האימייל שלכם - נמצאים בידי בעלי הפלטפורמה החינמית לבניית אתרים והם יכולים לעשות בפרטים שלכם ככל העולה על דעתם לרבות, אך לא רק: מכירתם לחברות שיווק, ספאם לסלולר ולאימייל, קידום מכירות, שליחת פרסומות וכדומה. זכרו, היות ואין דבר כזה אתר חינם - גם אמצעי יצירת הקשר עמכם, אותם מסרתם כאשר נרשמתם לשירות ה"חינם" ופרסמתם באתר ה"חינם", הינם סוג של תמורה הנגבית על ידי מפעילי הפלטפורמות החינמיות לבניית אתרים.

היעדר יצירתייות וגיוון: לא ניתן להתעלם מן העובדה כי רוב האתרים החינמיים נראים ומתפקדים אותו הדבר. קחו לדוגמא את פלטפורמת WIX שהאתרים בה נראים כאילו נבנו על ידי חובבנים ב- Word של מיקרוסופט. הסיבה לכך היא שאתרים חינמיים נועדו לסבתות שעברו קורס אינטרנט במתנ"ס הקהילתי ולילדים עד גיל 9. לא כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט! עובדה זו מגובה על ידי תחום שלהם של עיצוב גראפי, מתכנני UX וממשקי משתמשים. אלמלא מומחי הממשקים היו כולם בונים את אתריהם באמצעות WIX והאינטרנט לא היה עושה את כברת הדרך שעשה מאמצע שנות ה-90'.

לסיכום, עשו לעצמכם טובה גדולה מאד: לשם בניית אתר עסקי, פנו לבעלי מקצוע. עשו סקר מחירים, בקשו המלצות ותיק עבודות, אפילו התמקחו על המחיר אבל תנו לבעלי המקצוע האמיתיים לבנות את אתר האינטרנט העסקי שלכם. מה שזול או חינם היום, עלול לעלות לכם ביוקר בעתיד. חשוב לזכור גם את תקנות נגישות אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות ולהבין כי הפלטפורמות החינמיות מבוססות על קוד סגור והתאמתו לתקנות הנגישות אינה פשוטה כלל ועיקר. לא ברור כיצד יוכלו מפעילי הפלטפורמות החינמיות לבניית אתרים להתאים את עצמם לתקינה זו ובאיזו סכנה אתם מציבים את עצמכם כאשר האתר שעשיתם בחינם יתגהל כעובר על החוק. אל תקחו סיכון מיותר ואל תאמינו להבטחות חינמיות מאיגרא רמא, שכן דרכן של אלו סלולות לבירא עמיקתא.

מאמרים נוספים בתחום בניית אתרים

בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות
שני, 09 מרס 2015
בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות: בשנת 1998 נחקק החוק לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ומאז הוא משמש כבסיס החוק לזכויות אנשים בעלי מוגבלות, ממנו נובעות תקנות שונות. אחת מתקנות... קרא עוד...
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים: במאמר זה נעסוק בכתובות URL קצרות - בעברית. בכתובות URL הכוונה הינה לשמות דומיין - שמות מתחם, נושא הקשור לתחום קידום אתרים מההיבט של כתובות דפים... קרא עוד...
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות
ראשון, 16 נובמבר 2014
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות: בניית אתר כלשהו, בין אם מדובר בבניית אתר תדמית, בניית אתר מסחר, בניית אתר אינדקס, בניית אתר נדלן, אתר מגזין, או אתר לימודים אונליין - כוללת צמד הנעים... קרא עוד...
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר
שלישי, 12 מאי 2015
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר: המידע המועבר באמצעות אתר אינטרנט הוא מגוון וכולל טקסטים, תמונות, גראפיקה ווידאו. שימו לב: אתר אינטרנט אשר אינו משתמש בסרטוני וידאו כחלק... קרא עוד...
בניית אתרים - כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר
שלישי, 14 אפריל 2015
בניית אתרים - חשיבות כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר: כבר רבות נאמר וסופר על סינדרום "קראתי את תנאי השימוש באתר" וההסכמה האוטומטית של הגולשים המלווה את אותו מסמך משפטי דיגיטלי. אכן, רובנו לא קוראים... קרא עוד...
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר
ראשון, 17 מאי 2015
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר: עוד בטרם נבחן מנגנונים שנועדו לאפשר לגולשים להוריד קבצים מהאתר שלנו, עלינו להבין תחילה כי בניית אתר אינטרנט היא למעשה כתיבה של קבצים שונים בשפות... קרא עוד...
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים
חמישי, 14 מאי 2015
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים: פעילות גומלין או הידוד = אינטראקציה. עכשיו שאנחנו מדברים באותה שפה, שאלו את עצמכם מדוע יש לכם אתר אינטרנט - לא מספיק כרטיס ביקור או... קרא עוד...
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים
ראשון, 14 ספטמבר 2014
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים: אתר אינטרנט מוגדר כאוסף דפי אינטרנט המוצגים ברשת. בנוסף לכך, האתר מציג מידע חיוני עבור הגולש. בניית אתרים מתבצעת לצרכים שונים: אתרים פרטיים, אתרים עסקיים,... קרא עוד...
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים
שלישי, 24 מרס 2015
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים: התחרות בין אתרי אינטרנט על תשומת הלב של הגולש היא עצומה. שימוש בגרפיקה ובתמונות הינו חלק בלתי נפרד ואף חלק מרכזי בעיצוב אתרים ובניית אתרים,... קרא עוד...
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי
ראשון, 08 מרס 2015
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי: חיפוש בגוגל אחר הביטוי "בניית אתרים חינם" יניב אינספור תוצאות חיפוש אשר תצענה לכל דורש בניית אתר אינטרנט מבלי להוציא על כך ולו שקל אחד. נשמע... קרא עוד...
בניית אתרים עם Framework
ראשון, 02 נובמבר 2014
בניית אתרים עם Framework: אחת הדרכים לבניית אתר היא שימוש ב- Framework בתור תבנית עיצוב. Framework הינה למעשה תבנית עיצוב המותקנת באתר ג'ומלה ככל תבנית עיצוב אחרת, אך בהבדל משמעותי אחד: Framework הינו תבנית... קרא עוד...
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים: כתיבת תבנית עיצוב - טמפלט ייחודי וייעודי לבניית אתר ג'ומלה, או אפילו אתר HTML, דורשת יכולות עיצוב גראפי וכן יכולות תכנות. כתיבת תבנית עיצוב כוללת... קרא עוד...
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות
שבת, 30 מאי 2015
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות: אחד המדדים העיקריים לבחינת ההצלחה של אתר אינטרנט ואולי אחד החשובים ביותר, הוא ביכולת של האתר להמיר את תנועת הגולשים בו לפעולה שתוצאתה... קרא עוד...
דפדפנים ותקינת אינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
דפדפנים ותקינת אינטרנט: נתחיל בנושא תקינה באינטרנט מכיוון שתקינת אינטרנט משליכה באופן ישיר על הדפדפנים השונים. תקן, או סטנדרט הינו מפרט או שיטה מקובלים, ואף במקרים מסוימים מחייבים, ליישום... קרא עוד...
ניהול פרויקט בניית אתר
שלישי, 23 ספטמבר 2014
ניהול פרויקט בניית אתר: בניית אתרים היא פרויקט אינטרנט היכול להגיע לממדים עצומים. כמו בכל פרויקט, בניית אתרי אינטרנט מורכבת מיסודות בסיסיים שאליהם ניתן להוסיף אפשרויות מורחבות שיעצימו את... קרא עוד...
קבצי sitemap ו-robots
שלישי, 23 ספטמבר 2014
קבצי sitemap ו-robots: מנועי חיפוש באינטרנט, בראשם גוגל, אך לא רק, משתמשים בטכנולוגיה הקרויה אינדוקס אתרי אינטרנט, על מנת להוסיף דפי אינטרנט שונים לתוצאות החיפוש של המשתמשים במנוע. טכנולוגיית... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018