פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
במאמר זה נעסוק בכתובות URL קצרות - בעברית, בכתובות URL הכוונה הינה לשמות דומיין - שמות מתחם, נושא הקשור לתחום קידום אתרים מההיבט של כתובות דפים ידידותיות למנועי חיפוש, כמו למשל com.בניית-אתרים שהינה כתובת אתר חד ערכית, אשר נובעת הודות לפיתוח טכנולוגיית IDN - Internationalized Domain Name. הודות לטכנולוגיה זו הוסר למעשה מכשול השפה שהיה קיים על שמות דומיין וחייב בעלי אתרים ברכישת שמות דומיין באנגלית בלבד, גם במדינות שאינן דוברות אנגלית ושאינן משתמשות באותיות לטיניות.

טכנולוגיית IDN מאפשרת רישום שמות דומיין בכ-30 שפות שונות מאנגלית, כאשר חברת דומיין דה נט (DTNT) הינה מנהל המרשם לשמות דומיין בעברית בסיומות .קום, .נט ו-.אורג. נציין, כי חברת דומיין דה נט הינה חברת שרותי רישום שמות דומיין הגדולה בישראל והיא רשם מורשה של ארגון האינטרנט העולמי לרישום שמות דומיין בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי. טכנולוגיית IDN מאפשרת רישום דומיין בעברית כאשר כל דומיין בעברית יכול להירשם ללא עיוות וללא תוספות, או בשם לועזי. טכנולוגיית IDN הוטמעה בדפדפנים המובילים והיא נתמכת על ידי רוב הדפדפנים. חשוב לציין הבדל חשוב: דומיין בעברית, לעומת שימוש במילים בעברית בתוך נתיב ה- URL של האתר. מנגנוני SEF – Search Engine Friendly לכתובות דפים ידידותיות למנועי חיפוש, משלבים בין כתובת האתר באנגלית לבין כתובות דפים בעברית בתוך נתיב ה- URL האתר. כך למשל, מאפשר מנגנון SEF לציין נתיב לדף: מסלולי_טיול_בישראל/website.co.il אך זהו לא דומיין בעברית!

היתרון המרכזי העומד מאחורי השימוש בכתובת דומיין בעברית, הינו בתחום קידום האתר. על אף שקידום אתרים אינו מדע, לא מעט חברות מתמחות בטכניקות קידום אתרים ואכן, חלקן מצליחות להביא אתר האתרים אותם הם מקדמות למיקומים טובים בתוצאות החיפוש של גוגל ולדירוגים גבוהים מבחינת PR. יחד עם זאת, יש לציין כי גם ללא חברת קידום אתרים מוצלחת, השימוש בשם דומיין בעברית עשוי לסייע בקידום האתר. גוגל יודע לזהות את הקשר שבין שם הדומיין לבין תכני האתר וכאשר שם הדומיין הינו בעברית, קיים סיכוי גבוה שתוצאות החיפוש תצגנה את האתר במידה ושאילתת החיפוש כוללת את המילים בעברית המרכיבות את שם האתר. לדוגמא: אתר למכירת נעלי ספורט אשר ישתמש בדומיין com.נעלי-ספורט, ושאילתת החיפוש בגוגל הייתה "נעלי ספורט" - רוב הסיכויים הם שאתר זה יוצג בין הראשונים בתוצאות החיפוש. יתרון נוסף של שימוש בדומיין בעברית, הוא במיקוד האתר מבחינה גיאוגרפית לציבור גולשי האינטרנט בישראל. לגוגל חשוב מאד למקד גאוגרפית את תוצאות החיפוש לפי המיקום הפיזי של מבצע השאילתא. שם דומיין בעברית אומר לגוגל באופן חד משמעי שאתר האינטרנט תחתיו מיועד לגולשים בישראל. כמו כן, אין ספק כי דומיין קצר וקליט בעברית תורם למיתוג בית העסק הפועל באמצעות אתר בעל שם דומיין בעברית.

אל מול דברים אלו, מתגברות בשנים האחרונות הטענות כנגד שמות דומיין בעברית. לא מדובר רק בעלות הדומיין שברוב המקרים היא מופרזת וניתן להוזיל אותה על ידי קניית שם דומיין בעברית באתרים שאינם ישראליים, אלא גם במישורים התפעוליים של שמות הדומיין בעברית.

חסרונות השימוש בשם דומיין בעברית

מיקוד יתר: המיקוד הגיאוגרפי של אתר בעל דומיין בעברית שהוזכר קודם לכן, עלול להיות לרועץ. במצב בו גוגל מאנדקס אתר ככזה המיועד לקהל גולשים בישראל בזכות שם דומיין בעברית, לא יוכל אתר זה להיחשף למדינות מחוץ לישראל גם אם יוסיף תכנים בלועזית. מיקוד היתר הזה יצריך את בעלי האתר לרכוש דומיין בינלאומי ולהשתמש בו עבור קהל יעד מחוץ לישראל. נניח שזאת לא ממש בעיה רצינית ונתייחס לשפות השימוש בדפדפנים: דפדפן שמוגדר בשפת ברירת המחדל שלו לצרפתית למשל, לא יצליח לפתוח דומיין בעברית ותחת זאת יציג ג'יבריש או סתם אוסף ריבועים.

היעדר תמיכה: לא כל הדפדפנים ולא כל חברות אחסון האתרים (הוסטינג) תומכים בשימוש בשמות דומיין בעברית. עדיין קיים סיכון שציבור המשתמשים בדפדפנים ישנים או דפדפנים שאינם עובדים על פי תקינת האינטרנט הבינלאומית (Explorer), לא יוכלו להציג אתר שכתובת ה- URL שלו פועלת על טכנולוגיית IDN. במצב זה עלול המשתמש להידרש להקלדה ידנית של קוד הדומיין, אשר יכול להיראות גם כך: xn—-Trafjhxvpm9klrf.com. בעיה נוספת במישור זה, הינה כתובת אימייל בסיומת הדומיין. דומיינים בעברית תומכים בכתובות אימייל בסיומת הדומיין, אך הדבר די מסורבל עבור המשתמשים ובעלי דומיין בעברית רוכשים לעיתים קרובות דומיין בינלאומי ולו רק כדי להשתמש בו עבור חשבונות אימייל במקום הדומיין בעברית. דבר נוסף, מוזר ככל שזה עלול להישמע, בניגוד לכתובת URL במסמך Word אשר הופכת אוטומטית לקישור, הדבר אינו נכון באופן עקבי לכתובות דומיין בעברית...

בעיית אמינות: ככל הנראה, אנו "מתוכנתים" להאמין יותר באתרים שהדומיין שלהם באנגלית ולהטיל ספק כלשהו באתרים בעלי דומיין בעברית. ייתכן שזה רק עניין של הרגלים, אך דומיין בעברית עדיין משדר סוג של עממיות וקלות ראש. ברוב המקרים אין בכך להעיד על תוכן האתר עצמו, אלא רק על התחושה הכללית אל מול אתר בעל דומיין בעברית.

ליקוי בחווית משתמש: היבט אחר לבעיית האמינות נובע דווקא מעניין טכני פשוט והוא - הצורך של המשתמש לעבור בין שפות כדי להקליד כתובת אתר. לא כל המשתמשים אוהבים לעבור בין שפות בתוך מילה אחת (כתובת דומיין) ולא אחת יעדיפו לוותר על הקלדה הדורשת היפוך שפות מרובה עבור מילה אחת ויעזבו את הדומיין לטובת כניסה לאתר אחר.

השפעה שנויה במחלוקת על קידום האתר: על אף היתרון שהוזכר לעיל עבור דומיין בעברית לטובת קידום האתר, קיימת מחלוקת באשר ליעילות הדומיין בעברית לטווח ארוך. ידוע שגוגל מתרגם מילים באנגלית לעברית ולהיפך, על מנת להצליב את שם הדומיין עם תוכן הדף או האתר. לפיכך נשאלת השאלה מדוע מלכתחילה להשתמש בדומיין בעברית עבור למשל נעלי-ספורט.com כאשר גוגל ידע שהאתר עוסק בנעלי ספורט גם אם שם הדומיין יהיה sport-shoes.com? יתרה מכך עולה, כי גוגל אף עלול להעניש דומיין בעברית שהשימוש העיקרי או היחיד בו הוא למטרת קידום האתר!

מאמרים נוספים בתחום בניית אתרים

בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות
שני, 09 מרס 2015
בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות: בשנת 1998 נחקק החוק לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ומאז הוא משמש כבסיס החוק לזכויות אנשים בעלי מוגבלות, ממנו נובעות תקנות שונות. אחת מתקנות... קרא עוד...
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים: במאמר זה נעסוק בכתובות URL קצרות - בעברית. בכתובות URL הכוונה הינה לשמות דומיין - שמות מתחם, נושא הקשור לתחום קידום אתרים מההיבט של כתובות דפים... קרא עוד...
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות
ראשון, 16 נובמבר 2014
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות: בניית אתר כלשהו, בין אם מדובר בבניית אתר תדמית, בניית אתר מסחר, בניית אתר אינדקס, בניית אתר נדלן, אתר מגזין, או אתר לימודים אונליין - כוללת צמד הנעים... קרא עוד...
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר
שלישי, 12 מאי 2015
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר: המידע המועבר באמצעות אתר אינטרנט הוא מגוון וכולל טקסטים, תמונות, גראפיקה ווידאו. שימו לב: אתר אינטרנט אשר אינו משתמש בסרטוני וידאו כחלק... קרא עוד...
בניית אתרים - כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר
שלישי, 14 אפריל 2015
בניית אתרים - חשיבות כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר: כבר רבות נאמר וסופר על סינדרום "קראתי את תנאי השימוש באתר" וההסכמה האוטומטית של הגולשים המלווה את אותו מסמך משפטי דיגיטלי. אכן, רובנו לא קוראים... קרא עוד...
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר
ראשון, 17 מאי 2015
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר: עוד בטרם נבחן מנגנונים שנועדו לאפשר לגולשים להוריד קבצים מהאתר שלנו, עלינו להבין תחילה כי בניית אתר אינטרנט היא למעשה כתיבה של קבצים שונים בשפות... קרא עוד...
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים
חמישי, 14 מאי 2015
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים: פעילות גומלין או הידוד = אינטראקציה. עכשיו שאנחנו מדברים באותה שפה, שאלו את עצמכם מדוע יש לכם אתר אינטרנט - לא מספיק כרטיס ביקור או... קרא עוד...
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים
ראשון, 14 ספטמבר 2014
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים: אתר אינטרנט מוגדר כאוסף דפי אינטרנט המוצגים ברשת. בנוסף לכך, האתר מציג מידע חיוני עבור הגולש. בניית אתרים מתבצעת לצרכים שונים: אתרים פרטיים, אתרים עסקיים,... קרא עוד...
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים
שלישי, 24 מרס 2015
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים: התחרות בין אתרי אינטרנט על תשומת הלב של הגולש היא עצומה. שימוש בגרפיקה ובתמונות הינו חלק בלתי נפרד ואף חלק מרכזי בעיצוב אתרים ובניית אתרים,... קרא עוד...
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי
ראשון, 08 מרס 2015
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי: חיפוש בגוגל אחר הביטוי "בניית אתרים חינם" יניב אינספור תוצאות חיפוש אשר תצענה לכל דורש בניית אתר אינטרנט מבלי להוציא על כך ולו שקל אחד. נשמע... קרא עוד...
בניית אתרים עם Framework
ראשון, 02 נובמבר 2014
בניית אתרים עם Framework: אחת הדרכים לבניית אתר היא שימוש ב- Framework בתור תבנית עיצוב. Framework הינה למעשה תבנית עיצוב המותקנת באתר ג'ומלה ככל תבנית עיצוב אחרת, אך בהבדל משמעותי אחד: Framework הינו תבנית... קרא עוד...
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים: כתיבת תבנית עיצוב - טמפלט ייחודי וייעודי לבניית אתר ג'ומלה, או אפילו אתר HTML, דורשת יכולות עיצוב גראפי וכן יכולות תכנות. כתיבת תבנית עיצוב כוללת... קרא עוד...
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות
שבת, 30 מאי 2015
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות: אחד המדדים העיקריים לבחינת ההצלחה של אתר אינטרנט ואולי אחד החשובים ביותר, הוא ביכולת של האתר להמיר את תנועת הגולשים בו לפעולה שתוצאתה... קרא עוד...
דפדפנים ותקינת אינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
דפדפנים ותקינת אינטרנט: נתחיל בנושא תקינה באינטרנט מכיוון שתקינת אינטרנט משליכה באופן ישיר על הדפדפנים השונים. תקן, או סטנדרט הינו מפרט או שיטה מקובלים, ואף במקרים מסוימים מחייבים, ליישום... קרא עוד...
ניהול פרויקט בניית אתר
שלישי, 23 ספטמבר 2014
ניהול פרויקט בניית אתר: בניית אתרים היא פרויקט אינטרנט היכול להגיע לממדים עצומים. כמו בכל פרויקט, בניית אתרי אינטרנט מורכבת מיסודות בסיסיים שאליהם ניתן להוסיף אפשרויות מורחבות שיעצימו את... קרא עוד...
קבצי sitemap ו-robots
שלישי, 23 ספטמבר 2014
קבצי sitemap ו-robots: מנועי חיפוש באינטרנט, בראשם גוגל, אך לא רק, משתמשים בטכנולוגיה הקרויה אינדוקס אתרי אינטרנט, על מנת להוסיף דפי אינטרנט שונים לתוצאות החיפוש של המשתמשים במנוע. טכנולוגיית... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018