פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
כתיבת תבנית עיצוב - טמפלט ייחודי וייעודי לבניית אתר ג'ומלה, או אפילו אתר HTML, דורשת יכולות עיצוב גראפי וכן יכולות תכנות. כתיבת תבנית עיצוב כוללת אלמנטים של HTML, CSS, JS, PHP אשר לא כל אחד מסוגל לתפעל ובעיקר ליצור אינטגרציה עיצובית ותפעולית ביניהם. מי שאינם רוצים "להתלכלך" עם כתיבת תבנית עיצוב פרטית יכולים לרכוש באין ספור אתרים בתחום, תבנית עיצוב מוכנה אשר כוללת או מכילה את מרבית המאפיינים הגראפיים והתפעוליים הרצויים. אופציה אחרת היא כמובן לפנות לגוף מתאים אשר מתמחה בכתיבת תבניות עיצוב לאתרים על מנת שיתכנן ויבנה את תבנית העיצוב הרצוייה לבעלי האתר. ההבדל העיקרי הוא בעלות הכספית הכרוכה בכתיבת תבנית עיצוב לעומת קניית תבנית עיצוב מוכנה.

בניית אתרים טומנת בחובה מגוון עצום של אפשרויות ויזואליות ותפעוליות, אולם נדבך חשוב הינו המסגרת העיצובית והתפעולית של האתר. מסגרת זו נתונה בתוך תבנית העיצוב של האתר ומהווה עוגן עיצובי ותפעולי. דוגמא לכך יכולה להיות בניית אתר המורכב מ- Header (חלק עליון), תפריט ניווט, חלק מרכזי לתוכן, עמודה ימנית עבור מודולים ו- Footer. זוהי מסגרת עיצובית ותפעולית בסיסית לבניית אתר והיא מהווה את תבנית העיצוב של האתר. לא ניכנס במאמר זה למגוון הרחב של אפשרויות בנייה וכתיבת תבנית עיצוב, אלא נתמקד ביתרונות ובחסרונות של השימוש בתבנית עיצוב מוכנה - קנויה עבור אתר האינטרנט המיועד.

תבנית עיצוב מוכנה - קנויה: יתרונות

 1.  מישהו אחר "שבר את הראש" וקבע את העיצוב (מבנה, פוזיציות, צבעים, גופנים וכדומה) והפונקציונליות של תבנית העיצוב.
 2.  עלות נמוכה יחסית לכתיבת תבנית עיצוב על בסיס עיצוב אישי וייחודי.
 3.  קיים מגוון גדול של תבניות עיצוב מוכנות וכן, קיימים ספקי תבניות עיצוב מוכנות אשר נותנים בידי הקונה אפשרויות כאלו ואחרות להתאמה אישית של תבנית העיצוב.
 4.  חיסכון בזמן: קניית תבנית עיצוב מוכנה חוסכת את זמן התכנון, הפיתוח, הכתיבה והריג'קטים הכרוכים בכתיבת תבנית ייחודית. באופן זה, ניתן לעבור מהר יותר לשלב אכלוס אתר האינטרנט בתכנים וברכיבים הדרושים לו.
 5.  עמידה בתקינת האינטרנט של w3c: חלק הארי של תבניות העיצוב המוכנות נבנה על ידי מתכנתים מיומנים שזוהי פרנסתם ולכן מקפידים על בניית תבנית עיצוב העומדת בתקני האינטרנט של ארגון האינטרנט העולמי.
 6.  בדרך כלל (בהתאם לתנאי השימוש) ניתן להשתמש בתבנית עיצוב עבור יותר מאתר אחד. יש כאן גם חיסרון, היות ולא כולם היו מעוניינים שאתרי האינטרנט שלהם ייראות אותו דבר...
 7.  רוב תבניות העיצוב הינן רספונסיביות, כלומר מתאימות את עצמן אוטומטית לתצוגה במחשב נייח, נייד וטאבלטים.
 8.  תבניות עיצוב רבות ניתנות להורדה יחד עם רכיבים ומודולים שכבר הותקנו בהן - אותם אפשר לראות בתצוגת הדמו של תבנית העיצוב.
 9.  מספר הפוזיציות הנתונות בתבנית עיצוב קנויה גדול בדרך כלל ממספר פוזיציות ברירת המחדל של ג'ומלה.

תבנית עיצוב מוכנה - קנויה: חסרונות

 1.  לא כל תבניות העיצוב המצויות למכירה באתרים הייעודיים לכך, מתאימים לעבודה עם עברית כשפה שהיא Non-Latin ובפרט, לא עבור אתרים בעברית שהינם RTL (מימין לשמאל).
 2.  תבנית שאינה RTL יכולה לעבור "גיור", אך יש לכך עלות כספית. עלות התבנית ועלות גיור התבנית לעברית יכולים להגיע לסך העלות של כתיבת תבנית ייחודית ומותאמת אישית.
 3.  אובדן הייחודיות: צריך לקחת בחשבון שבתבנית עיצוב קנויה, יכול להשתמש מספר בלתי מוגבל של בעלי אתרים, כך שבהחלט יכול להיות ששני אתרים או יותר, שונים במהותם ישתמשו באותה תבנית עיצוב.
 4.  "זול לפעמים עולה ביוקר": פרויקט בניית אתר הכולל גם את מרכיב תכנון וכתיבת תבנית העיצוב, מאפשר לבעלי האתר לנכס לעצמם תחושת בטחון שיש אבא ואמא לאתר האינטרנט של העסק. קניית תבנית עיצוב מוכנה עלולה במקרים רבים להיות בבחינת "שגר ושכח", כאשר ספקי תבנית העיצוב נעלמים פתאום, או שמערכת התמיכה ושירות הלקוחות שלהם אינה פועלת באופן סדיר ותדיר.
 5.  "המצויין הוא האויב של הטוב מאד": תבנית עיצוב מושלמת ככל שתהיה, הינה ותהיה תמיד מוצר מדף וככל מוצרי המדף גם לתבנית עיצוב יש חוברת הפעלה ותאריך תפוגה. קניית תבנית עיצוב, גם אם היא מושלמת עבורכם, אינה מבטיחה שתנצלו את כל המאפיינים והיכולות שלה וזאת מסיבות שונות: היעדר מקצועיות מצדכם, חוסר הבנת אופן הפעולה של מאפיין כזה או אחר, התנגשויות עם ליבת ה- CMS או עם רכיבים אחרים וכדומה. בעניין תאריך התפוגה - שדרוג האתר מחייב שדרוג תבנית העיצוב ובכך כרוכות עלויות כספיות ולעיתים אף החלפת תבנית העיצוב.
 6.  "מרוב עצים לא רואים את היער": עצם העובדה שקיים מגוון כל כך רחב של תבניות עיצוב לאתרים, עלול לעיתים ליצור בעיה בפני עצמה. הבעיה היא שכבר לא יודעים במה לבחור... כל תבנית עיצוב נראית טוב, כולן מאפשרות ויזואליות ופונקציונליות המשלהבים את הדימיון, אך במה לבחור? כתיבת תבנית עיצוב מותאמת אישית בנויה על הקונספט של בעלי האתר, מהות האתר וקהל היעד.
נסכם ונאמר כי לבניית אתר עם תבנית עיצוב מוכנה / קנויה יתרונות וחסרונות, אך ההבדל העיקרי בין שתי אפשרויות אלו הוא בשורה התחתונה שהיא: שביעות הרצון של בעלי האתר. שביעות רצון זו מורכבת מפרמטרים רבים, אך היא השאיפה שלנו כבוני אתרים וכמפתחי אתרים, היות ופרנסתנו והמוניטין שלנו נשענים אך ורק משביעות הרצון של הלקוח - בעלי האתר.

קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט מציעים מבחר תבניות עיצוב מוכנות להורדה: תבניות עיצוב לבניית אתרי ג'ומלה ואת אותן תבניות עיצוב כתבניות HTML

מאמרים נוספים בתחום בניית אתרים

בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות
שני, 09 מרס 2015
בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות: בשנת 1998 נחקק החוק לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ומאז הוא משמש כבסיס החוק לזכויות אנשים בעלי מוגבלות, ממנו נובעות תקנות שונות. אחת מתקנות... קרא עוד...
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים: במאמר זה נעסוק בכתובות URL קצרות - בעברית. בכתובות URL הכוונה הינה לשמות דומיין - שמות מתחם, נושא הקשור לתחום קידום אתרים מההיבט של כתובות דפים... קרא עוד...
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות
ראשון, 16 נובמבר 2014
בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות: בניית אתר כלשהו, בין אם מדובר בבניית אתר תדמית, בניית אתר מסחר, בניית אתר אינדקס, בניית אתר נדלן, אתר מגזין, או אתר לימודים אונליין - כוללת צמד הנעים... קרא עוד...
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר
שלישי, 12 מאי 2015
בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר: המידע המועבר באמצעות אתר אינטרנט הוא מגוון וכולל טקסטים, תמונות, גראפיקה ווידאו. שימו לב: אתר אינטרנט אשר אינו משתמש בסרטוני וידאו כחלק... קרא עוד...
בניית אתרים - כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר
שלישי, 14 אפריל 2015
בניית אתרים - חשיבות כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר: כבר רבות נאמר וסופר על סינדרום "קראתי את תנאי השימוש באתר" וההסכמה האוטומטית של הגולשים המלווה את אותו מסמך משפטי דיגיטלי. אכן, רובנו לא קוראים... קרא עוד...
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר
ראשון, 17 מאי 2015
בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר: עוד בטרם נבחן מנגנונים שנועדו לאפשר לגולשים להוריד קבצים מהאתר שלנו, עלינו להבין תחילה כי בניית אתר אינטרנט היא למעשה כתיבה של קבצים שונים בשפות... קרא עוד...
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים
חמישי, 14 מאי 2015
בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים: פעילות גומלין או הידוד = אינטראקציה. עכשיו שאנחנו מדברים באותה שפה, שאלו את עצמכם מדוע יש לכם אתר אינטרנט - לא מספיק כרטיס ביקור או... קרא עוד...
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים
ראשון, 14 ספטמבר 2014
בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים: אתר אינטרנט מוגדר כאוסף דפי אינטרנט המוצגים ברשת. בנוסף לכך, האתר מציג מידע חיוני עבור הגולש. בניית אתרים מתבצעת לצרכים שונים: אתרים פרטיים, אתרים עסקיים,... קרא עוד...
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים
שלישי, 24 מרס 2015
בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים: התחרות בין אתרי אינטרנט על תשומת הלב של הגולש היא עצומה. שימוש בגרפיקה ובתמונות הינו חלק בלתי נפרד ואף חלק מרכזי בעיצוב אתרים ובניית אתרים,... קרא עוד...
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי
ראשון, 08 מרס 2015
בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי: חיפוש בגוגל אחר הביטוי "בניית אתרים חינם" יניב אינספור תוצאות חיפוש אשר תצענה לכל דורש בניית אתר אינטרנט מבלי להוציא על כך ולו שקל אחד. נשמע... קרא עוד...
בניית אתרים עם Framework
ראשון, 02 נובמבר 2014
בניית אתרים עם Framework: אחת הדרכים לבניית אתר היא שימוש ב- Framework בתור תבנית עיצוב. Framework הינה למעשה תבנית עיצוב המותקנת באתר ג'ומלה ככל תבנית עיצוב אחרת, אך בהבדל משמעותי אחד: Framework הינו תבנית... קרא עוד...
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים
שלישי, 23 ספטמבר 2014
בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים: כתיבת תבנית עיצוב - טמפלט ייחודי וייעודי לבניית אתר ג'ומלה, או אפילו אתר HTML, דורשת יכולות עיצוב גראפי וכן יכולות תכנות. כתיבת תבנית עיצוב כוללת... קרא עוד...
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות
שבת, 30 מאי 2015
בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות: אחד המדדים העיקריים לבחינת ההצלחה של אתר אינטרנט ואולי אחד החשובים ביותר, הוא ביכולת של האתר להמיר את תנועת הגולשים בו לפעולה שתוצאתה... קרא עוד...
דפדפנים ותקינת אינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
דפדפנים ותקינת אינטרנט: נתחיל בנושא תקינה באינטרנט מכיוון שתקינת אינטרנט משליכה באופן ישיר על הדפדפנים השונים. תקן, או סטנדרט הינו מפרט או שיטה מקובלים, ואף במקרים מסוימים מחייבים, ליישום... קרא עוד...
ניהול פרויקט בניית אתר
שלישי, 23 ספטמבר 2014
ניהול פרויקט בניית אתר: בניית אתרים היא פרויקט אינטרנט היכול להגיע לממדים עצומים. כמו בכל פרויקט, בניית אתרי אינטרנט מורכבת מיסודות בסיסיים שאליהם ניתן להוסיף אפשרויות מורחבות שיעצימו את... קרא עוד...
קבצי sitemap ו-robots
שלישי, 23 ספטמבר 2014
קבצי sitemap ו-robots: מנועי חיפוש באינטרנט, בראשם גוגל, אך לא רק, משתמשים בטכנולוגיה הקרויה אינדוקס אתרי אינטרנט, על מנת להוסיף דפי אינטרנט שונים לתוצאות החיפוש של המשתמשים במנוע. טכנולוגיית... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018