Shadow
Slider

קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט - פרופיל החברה

קליקיט מתמחים בתחום בניית אתרי תדמית ובניית אתרי חנות למסחר מקוון. בקליקיט אנו מיישמים גישה עסקית לפיה פיתוח עסקי באינטרנט נועד בראש ובראשונה ליצור תשתית עיצובית - טכנולוגית - תוכנית ותפעולית, אשר מטרתה הבלעדית הינה להביא את הלקוח למצב בו אין הוא צריך "לרדוף" אחר הזדמנויות עסקיות, אלא להיפך: ההזדמנויות העסקיות הן אלו אשר תחפשנה תמיד את חסותו.

פיתוח עסקי באינטרנט

חברת Click-IT - קליקיט - סימן מסחר רשום, הוקמה בשנת 2006 מתוך מטרה לבסס את פעילותה בתחום פיתוח עסקי באינטרנט. יתרונה היחסי של קליקיט הינו בתפיסה עסקית אשר משלבת יישום קשת פתרונות מלאה, התפורה כחליפה על צורכי הלקוח, במטרה לבסס את עסקיו בעולם המקוון. פיתוח עסקי נכון, יפתח נישות חדשות מול לקוחות קיימים ואל מול לקוחות פוטנציאליים וחדשים.
 
כבר מתחילת שנות ה-2000 מהווה האינטרנט אמצעי תקשורת מרכזי ועיקרי עבור מרבית ערוצי החיים והוא מהווה הזדמנות עסקית ראשונה במעלה למינוף עסקים. קשת הפתרונות האופרטיביים לפיתוח עסקי של קליקיט מובילים לתוצאות עסקיות מובהקות בסביבה התחרותית והרב לשונית של השוק המקוון. אנו פועלים על פי השקפה שפיתוח עסקי באינטרנט אינו מוצר. זוהי גישה תפעולית שמטרתה למקד את הפעילות העסקית השוטפת של העסק בנישות חדשות, על מנת למנף את השיווק והמכירות ומתוך כך, להביא להגדלת מעגל ההצלחה העסקית.
 
תהליך פיתוח עסקי, בדומה לתהליכים עסקיים רבים, מלווה לעיתים בנקיטת מידת סיכון כזו או אחרת, אך הניסיון והמוניטין אותו צברה קליקיט - ניסיון המבוסס על תוצאות מוכחות בכמה מן הזירות התחרותיות ביותר בשוק המקומי והבינלאומי, מקטין את הסיכון למינימום ומגדיל באופן משמעותי את החזר ההשקעה (ROI). כחלק מהפעילות של קליקיט בתחום הפיתוח העסקי ובניית אתרי אינטרנט, אנו מתמחים בזיהוי הזדמנויות עסקיות, הקמה ותפעול מיזמים עסקיים בארץ ובעולם. קליקיט שותפה פעילה לתכנון, להקמה ולתפעול השוטף של מיזמים אינטרנטיים רבים ומגוונים.

סל השירותים של קליקיט

עיצוב ובניית אתר אינטרנט - מרכיב אינטגרלי בקוד העסקי, בדומה להנהלת חשבונות או כרטיסי ביקור. קליקיט תעצב ותקים עבור העסק המתפתח או העסק הקיים, אתר אינטרנט מרהיב בעל יכולות טכנולוגיות ותפעוליות מתקדמות. קליקיט מתמחים בבנית אתרי ג'ומלה ומשתמשים בסדרות העדכניות ביותר של פלטפורמה זו לבניית אתרי תדמית ואתרי חנות מקוונת.
 
אחסנת אתר - לאחר הקמת אתר אינטרנט, יש לאחסן אותו (Hosting) בשרת אמין ומהיר, על מנת שהאתר יוכל לפעול בצורה אופטימלית. קליקיט מאחסנת את אתרי האינטרנט של לקוחותיה על שרתי לינוקס חזקים במיוחד, בחוות שרתים המבטיחה שרידות ויתירות מהגבוהות המוצעות בשוק.
 
מתן שירותים נלווים - קליקיט מיישמים מערך שירותים נלווים ללקוח, כגון: כתיבת תכנים מסחריים ותדמיתיים, הפעלה וניהול פורום משתמשים באתר הלקוח וכן, דיוור תקופתי לרשימת המשתמשים באתר הלקוח.

בקרה וליווי עסקי תקופתי - כחלק ממערך כולל של פיתוח עסקי באינטרנט, קליקיט מלווה את לקוחותיה למן הקמת אתר האינטרנט ובמהלך הפעילות העסקית השוטפת. הליווי העסקי נתמך בבקרה יומיומית ונדון בפגישות חודשיות ורבעוניות, בהן מוצגים נתונים סטטיסטיים מפורטים וניתוחים מעמיקים אודות הפעילות האינטרנטית של העסק, במטרה לפרוס בפני הלקוח את התוצאות התפעוליות והעסקיות של העסק שלו במרחב האינטרנטי.

סל שירותים זה הינו מעטפת ביצועים הנובעת מהגישה העסקית של קליקיט למן הקמתה ומהותה SOA - Service Oriented Architecture, כלומר סל שירותים אוטונומיים בעלי גבולות מוגדרים, כאשר סכימות שונות בתוך סל השירותים יכולות להיות מקושרות, בהתאם למדיניות המסוכמת עם הלקוח. פיתוח עסקי באינטרנט על ידי מומחי האינטרנט של קליקיט, יבטיח לעסק שלכם לעמוד בקדמת הטכנולוגיה האינטרנטית, מצויידים בתדמית ובסל מוצרים ושירותים, אותם תחשפו ותשווקו באמצעות האינטרנט, לאורך זמן ובאופן רווחי.
 
לחברת קליקיט שיתופי פעולה עסקיים עם מגוון חברות ופרילאנסרים המתמחים, כל אחד ואחת, בתחומו: מנהלי פרויקטים, כותבי תכנים, מעצבים גראפיים, מתכנתים בארץ ובעולם, אנשי רשתות, אנשי סיסטם, גיבוי ושחזור מידע. באופן זה, אין אנו מגבילים את עצמנו לפרויקטים אינטרנטיים ספציפיים, אלא מסוגלים לתת מענה לכל לקוח בכל תחום ובאופן הטוב ביותר.

בניית אתרים

אנו בחברת קליקיט מאמינים כי אתר אינטרנט צריך להיות מותאם לרצון הלקוחות שלנו ולכן, בשיתוף פעולה מלא עמכם ובשקיפות מלאה, נבנה את האתר: אפיון מלא, עיצוב, מיתוג, אחסון אתר, בניית אתר והדרכה מלאה על אופן השימוש בפאנל ניהול האתר.
 
לקוחות קליקיט משיגים את מטרותיהם ומביעים שביעות רצון מהשגת התוצאות והיעדים העסקיים שהציבו לעצמם. כל לקוח של קליקיט מקבל עיצוב אתר ייחודי וטיפול אישי, בהתאם לאופי ולפונקציונליות של האתר. עם אישור הלקוח את העיצוב הגרפי ומבנה האתר, מחברים בוני אתרים ומתכנתים של קליקיט את העיצוב עם מערכת ניהול תוכן המבוססת ג'ומלה, מעלים תכנים, מפעילים רכיבים ומודולים והשליטה בתכני האתר עוברת אל הלקוח, לאחר שקיבל הדרכה אודות אופן השימוש במערכת. מערכת ניהול התוכן המבוססת ג'ומלה מאפשרת הצגת כל פרטי התוכן של האתר במגוון צורות: מוצרים, כתבות, חדשות, תמונות בגלריה, אינדקס ייעודי ועוד.
 
לחברת קליקיט ידע וניסיון עשירים בתחום בניית אתרים ואנו מתעדכנים באופן שוטף בכל הטרנדים האחרונים בארץ ובעולם בכל הקשור לתחומים של בניית אתרים וכן, עיצוב אתרים. בניית אתרים איננה עיסוק צדדי עבורנו, אלא ה- Main Business של החברה הכוללת מעצבים גראפיים, בוני אתרים ומתכנתים, הפועלים יחדיו בסיעור מוחות במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותנו.
 
חשוב להבין שאתר אינטרנט מקצועי ומעוצב יכול להפוך לעסק מצליח ולעומת, זו אתר שאינו מתוכנן או אינו מקצועי דיו, יגרום לבזבוז יקר של זמן וכסף. זכרו תמיד כי משתמשי הרשת יודעים טוב מאד להבחין בין אתר אינטרנט מקצועי לבין אתר חובבני והם מצביעים בקליק...