פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
האם האינטרנט יכול בעצם להוות תחליף כמעט לכל תחום בחיים ובתוך כך לשמש גם תחליף בענפי המשק השונים? האינטרנט הינו ה-כלי ה-עסקי ה-שיווקי ה-הכרחי לכל עסק. אם לאחר התמוטטות בועת ההיי טק בשנת 2000 היו יכולים בעלי העסקים הפועלים בשיטות מסורתיות לנחם את עצמם בכך שכל מה שוירטואלי, כנראה יישאר וירטואלי ואין תחליף לשיווק המסורתי, הרי שהשנים האחרונות מבהירות בצורה חד משמעית, דרך גידול עצום בהיקפי מסחר מקוון, דרך קפיצה ענקית בתקציבי פרסום אינטרקטיבי, דרך שווי חברות אינטרנטיות ענק ובעיקר דרך הגידול במספר הגולשים: אם אתה לא באינטרנט אתה לא קיים!

האינטרנט מאפשר פניה לקהל יעד ממוקד ורחב בעלות נמוכה, שמירה על קשר הדוק עם לקוחות קיימים, ביצוע עסקאות מקוונות ומתמשכות עם גופים גדולים, העברת מסרים באמצעות שיווק ויראלי, בידול מחירים, מבצעי מכירות ועוד.

עסק באינטרנט דומה מאוד לעסק בעולם האמיתי. למרות זאת צריך להכיר טוב את עולם האינטרנט על מנת לדעת איפה למצוא דברים בעלי ערך לאתר שלך, להבין את גולשי האינטרנט ולדעת איזה תוכן הם רוצים לקרוא ולדעת כיצד מגדילים את מעגל הלקוחות באינטרנט:
  1.  כתיבת בלוגים - יותר ויותר חברות פותחות בלוגים. אלו יכולים להיות בלוגים עסקיים המעדכנים אודות שינויים והתרחשויות בחברה, או אולי בלוגים פרטיים של העובדים עצמם.
  2.  גיוס בלוגרים - גיוס של בלוגרים לצורך כתיבה ייעודית אודות החברה והמוצרים אותם היא משווקת. בלוגרים מסוימים נחשבים לאמינים, לא פחות מעיתונאים ואולי אפילו יותר.
  3.  מיתוג החברה והמוצרים באתרי רשתות חברתיות - בעידן שבו כמעט לכל גולש יש דף באחת מהרשתות החברתיות, חובה על כל חברה להפגין נוכחות באתרי רשתות חברתיות, במיוחד בכאלו העוסקות בענף בו היא פועלת.
  4. פורומים - הפורומים הקיימים ברשת האינטרנט הם אחד מן הכלים השיווקים המצויינים, שרוב בעלי האתרים והמשווקים אינם מכירים בחשיבותו. פרסום בלוחות מודעות באינטרנט או השתתפות בדיונים בפורומים השונים, יכולה אף להיות האמצעי הטוב ביותר לפרסום אתרכם.
  5.  אתרי וידאו - יש לכם סרטון תדמית מעניין? העלו אותו ליוטיוב או לאחד מאתרי שיתוף הוידאו הקייימים ברשת. הדבר עשוי לסייע לכם בשיפור תדמית החברה.
  6.  סינדיקציה של תכנים - הפצת תכנים, לאלפי אתרים, ברחבי הרשת ע"י שימוש בטכניקות RSS
  7.  כתיבת מאמרים - כתיבה של מאמרים מקצועיים והפצתם באתרים יכולה להועיל רבות לתדמית הארגון, למתג אתכם כמומחים בתחומכם ולחשוף אתכם בפניי לקוחות חדשים.
אחד מעשרת עקרונות היסוד של web 2.0 נהגה בשנות ה-80: אפקט הרשת הוא חוק האומר כי עוצמת הרשת גדלה בפונקציה הקרובה לחזקה ריבועית של מספר המשתמשים. כלומר, כשיש לנו 4 משתמשים אנו מקבלים 6 קווים. אולם כשמספר המשתמשים גדל פי 5 ויש לנו 20 משתמשים, אין לנו פי 5 קווים (30) אלא פי 20 בריבוע בערך או כ-400 קווים. על מנת לעשות שימוש במספרים עצומים אלו לתועלת העסקית שלנו, עלינו לרכוש יכולות מעשיות בכישורים הבאים: עיצוב אתר אינטרנט לצורך העברת מסרים מסחריים ו/או מכירה, יחד עם תדמית עסקית גבוה, יכולת כתיבה שיווקית, היכרות עם תחום ה- SEO (קידום אתרים) ומנגנון הפרסום PPC של גוגל AdWords (קישורים ממומנים).

פיתוח עסקי הוא בחלקו מדע ובחלקו אומנות - הוא חשוב מידיי בכדי להפקירו לדרג פקידותי: אפשר ללמוד להיות מנהל - אבל לנהל עסק בצורה טובה זו כבר שאלה אחרת... אחת הטעויות הנפוצות ביצירת הקשר שבין פיתוח עסקי לשיווק באינטרנט, הינו אי ההבנה כי "מטרת הארגון העסקי היא להרוויח כסף" - וכי תפקיד הפיתוח העסקי לאפשר זאת. כי קיומה של יחידת פיתוח עסקי, עשוי לסייע בידי מנהלי ארגון להצמיח אותו מעבר ל'תיקרת הזכוכית' של חמישים העובדים ושלושים מיליוני ש"ח מכירות שנתיות. זאת 'תיקרה' המגבילה התפתחות של ארגונים רבים בהם לא קיימים או פועלים באופן קבוע, אנשי פיתוח עסקי. מנהל הפיתוח העסקי יהיה בעל רקע מקצועי של חמש עד עשר שנות ניסיון. מעבר לכך, רצוי כי יהיה לו ידע רב על הטכנולוגיה של הארגון, שווקים, קניין קוחני, תעשיות, עיצוב עסקאות ושיתופי פעולה. עדיף, כי מנהל פיתוח עסקי יהיה בוגר תואר שני במנהל עסקים, בעל מיגוון קשרים נרחב, ידע לנהל משא-ומתן עם גורמים זרים וכן לקרוא היטב את השוק וצרכי הארגון. הפיתוח העסקי צריך להיות חלק מכל עסק או ארגון על הפיתוח עסקי לקבל התייחסות ראויה, בהתאם לכל שלב בחיי העסק. אל תזניחו את התכנון ואל תזניחו זאת בגלל קשיי השוטף.

קליקיט - מיזמים עסקיים באינטרנט

להלן חלק מהמיזמים בהם שותפה קליקיט במסגרת השקעה, פיתוח עסקי באינטרנט ויזמות עסקית הכוללת גם שיווק בינלאומי:

hebrew-rtl-templates-logo-websiteHebrew RTL Templates - מיזם למכירה אונליין של תבניות עיצוב מוכנות למערכות ניהול אתרים: ג'ומלה, וורדפרס, דרופל, HTML. המיזם בנוי על אתר מסחר מקוון למכירת תבניות עיצוב על בסיס תשלום ב- PayPal וקבלה מיידית של התבנית שנרכשה. אתר Hebrew RTL Templates כולל מערכת ניהול הזמנות, ניהול רשיונות הורדה ומתעדכן כל חודש בתבנית עיצוב חדשה.

logo-4מיניגרין - מיזם למכירה מקוונת ובנקודות מכירה של חממה ביתית לשימוש בתוך הבית. החברה משלבת ייבוא ומכירה של החממה הביתית ומוצרים נוספים וכן, שיתוף פעולה מסחרי עם חברה ישראלית לייצור חממות גינה. אתר MiniGreen הינו מיזם מסחרי רחב היקף.

DS-logoData Storage מחשוב בענן - חברת בת שהוקמה תחת דגלה של חברת 010 בע"מ. החברה מספקת שילוב דינאמי של טכנולוגיות חדישות, שירות מעולה וניסיון עשיר, המאפשר ללקוחותינו "לישון בשקט", בידיעה שהעסק וכל המידע שלהם מוגנים באמצעות גיבוי לשרתים מרוחקים. מיזם DataStorage מבוסס על מכירת נפחי גיבוי שהלקוח צריך בפועל וכן, תוכנת צד לקוח ידידותית למשתמש.

hair-sprayA1 תרסיס עיבוי לשיער דליל או דק - מיזם למכירה מקוונת של תכשיר טיפוח להסתרה מהירה ויעילה של שיער דליל, שיער דק, קרחות ושיער לבן. אתר HairSpray הינו המשווק הבלעדי בישראל של תרסיס A1, כאשר המכירה באתר מתבצת באמצעות סליקה מקוונת של PayPal.

sofrim-Logoספרי סופרים - מיזם הוצאה לאור להשקה ומכירת ספרים אונליין. אתר sofrim.co.il נועד למכירת ספרים שנכתבו על ידי סופרים והופקו באופן עצמאי על ידם, או בהוצאה לאור של ספרי סופרים. העסק הוקם במטרה לתת בידי סופרים וסופרות חנות ספרים וכלים להוצאת ספריהם בכל ז'אנר.

trinitreeTriniTree - מיזם שהוקם כמפעל ייעור הר הכרמל. העסק פונה לקהילות נוצריות ויהודיות בעולם, בקריאה לשתול עץ בארץ ישראל - ארץ הקודש, הן בהיבט דתי והן בהיבט הגיאו-פוליטי. אתר TriniTree כולל גם מוצרים שונים המזוהים עם עצי ארץ ישראל ונופיה. הסליקה מתבצעת באמצעות מערכת PayPal.

ur-art bannerYou Are Art - עסק לציור דיוקנאות (פורטרטים) על פי תצלום. מזמיני הדיוקן שולחים תצלום במייל או בדואר ויכולים לבחור באחת הטכניקות בהן יבוצע ציור הפורטרט בעבודת יד: פורטרט שמן על בד, פורטרט בצבעי אקווארל על נייר. באתר ur-art מחירון וגלריית עבודות.

viptraveler-logoVip Traveler - מיזם לתכנון מסלולי טיול בחו"ל. מזמיני המסלול מקבלים מסלול טיולים על היעד, הרכב גילאי המשתתפים בטיול, תחומי הענין, תקציב, משך הטיול ופרמטרים נוספים. באתר viptraveler.co.il מחירון, סקירת מסלולי טיול שונים בעולם, מסלולי טיול מיוחדים, עזרים לתכנון הטיול בחו"ל.

logo-probabytectPro Baby Tect - עסק למכירת רצועות אבטחה לעגלות תינוק. הרצועה מאובטחת ליד או לחגורת ההורה ומונעת מהחלקת העגלה ואיבוד השליטה עליה, במידה ומשתחררת אחיזת ההורה בידיות העגלה. המכירה מתבצעת כרגע בארה"ב ובבריטניה. באתר probabytect דגמים שונים של רצועות אבטחה וסרטוני הדגמה.

pb logo 3המרכז הישראלי לציור פורטרטים - אתר המרכז את ציירי הפורטרטים בארץ, על כל הסגנונות, הגילאים, הטכניקות והניסיון. באתר PortraitsBank גלריה לכל אמן וכן, מערך פרסומות גוגל AdSense.

click-it-spiral אינדקס עסקים - אינדקס עסקים ואתרים מחולק לקטגוריות עסקיות שונות. מפרסמים באינדקס מקבלים אפשרות להכנסת כל אמצעי יצירת הקשר, טקסט חופשי, תמונות, מבצעים על מוצרים או שירותים ואירועים של בית העסק או הארגון. אינדקס עסקים קליקיט פועל על פי עקרון של גבייה לתקופות פרסום. אינדקס העסקים כולל מערך פרסומות גוגל AdSense.

פיתוח עסקי באינטרנט - מאמרים נוספים

אופטימיזציה למנועי חיפוש
שני, 22 ספטמבר 2014
אופטימיזציה למנועי חיפוש: מילות מפתח הן מילה או צירופי מילים אותן מספק המשתמש למנועי החיפוש בחיפושו אחר מידע כלשהוא. כל מנוע חיפוש אוגר ומחזיק נתונים לגבי אתרים שהתווספו אליו ובהתאם לנתונים... קרא עוד...
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי
שני, 22 ספטמבר 2014
אחסון אתרים: ריסלר לעומת שיתופי: כאשר הנכם רוכשים תכנית ריסלר, למעשה אתם "עולים בדרגה" ממצב של מחזיקי אתרים בהוסטינג שיתופי, לסטטוס של מנהלי אחסון אתרים - מנהלי הוסטינג עצמאי. לפיכך, נתייחס... קרא עוד...
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי
רביעי, 04 מרס 2015
ביטקוין - המטבע הדיגיטלי: אחרי שעברנו את "משבר" הקנייה המקוונת ובשנים האחרונות נוח לנו יותר ויותר לבצע קניות ותשלומים ברשת האינטרנט, הגיע הזמן שנתוודע לסוג תשלום נוסף - הוא התשלום במטבע... קרא עוד...
הוסטינג - אחסון אתרים
שני, 22 ספטמבר 2014
הוסטינג - אחסון אתרים: אחסון אתרי אינטרנט - הוסטינג - Hosting, הינו שירות המאפשר ליחידים וארגונים לאחסן מידע, תמונות, וידאו וכל סוג תוכן אחר, שלאחר מכן תהיה אליו גישה דרך האינטרנט. שירות זה מאפשר... קרא עוד...
הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים
שישי, 06 מרס 2015
יתרונות הוספת עסק לאינדקס עסקים - אינדקס אתרים: רשת האינטרנט מציעה מבחר עצום של אינדקסים ופורטלים בהם ניתן לפרסם עסקים ואתרי אינטרנט בתחומים שונים. חלק מהאינדקסים ייעודיים לתחום פעילות... קרא עוד...
יזמות עסקית באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
יזמות עסקית באינטרנט: האם האינטרנט יכול בעצם להוות תחליף כמעט לכל תחום בחיים ובתוך כך לשמש גם תחליף בענפי המשק השונים? האינטרנט הינו ה-כלי ה-עסקי ה-שיווקי ה-הכרחי לכל עסק. אם לאחר התמוטטות בועת... קרא עוד...
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי
ראשון, 19 אפריל 2015
יתרונות ניהול בלוג באתר אינטרנט עסקי: נניח שאתם בעלי עסק ונניח שאתם משקיעים בקידום אתר האינטרנט שלכם בגוגל, מה שנקרא SEO ונניח שלא זכיתם עד כה בתוספת של אף לא לקוח אחד כתוצאה מקידום האתר, אך האתר... קרא עוד...
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי
שני, 22 ספטמבר 2014
כתיבת תוכן תדמיתי, שיווקי או מסחרי: כתיבה יפה וקולחת היא תמיד נעימה לקריאה, אפילו כאשר מדובר בכתיבה טכנית... ללא ספק, על כתיבת תוכן לאתר אינטרנט להשתמש ביצירתיות ובאופן הרהוט ביותר, על מנת לאפשר... קרא עוד...
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה
שני, 02 מרס 2015
מדריך הטרמפיסט לרשת האינטרנט האפלה: במשך זמן רב הייתי מודע לעובדה שקיימת רשת אינטרנט הפועלת באופן מוסתר מתחת לפני האינטרנט שכולנו מכירים. רשת מוסתרת מהתצוגה של משתמשי האינטרנט הקונבנציונלי.... קרא עוד...
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב
שני, 22 ספטמבר 2014
מחשוב ענן - גיבוי כל סוג מידע ממוחשב: לא קיימים אדם או עסק השומרים נתונים על גבי מחשב אשר רוצים להתעורר לבוקר בלהות ולגלות שהדיסק במחשב התקלקל וכל המידע שעליו אבד לעולמים. איש אינו רוצה לגלות... קרא עוד...
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל
ראשון, 22 מרס 2015
מיקור חוץ (Outsourcing) פיתוח אתרים בחו"ל: מהי עלות בניית אתר? מה נכלל בבניית אתר? מהי ההכשרה של מי שבונים אתרים? ומדוע בניית אתרים כל כך יקרה?... שאלות אלו ורבות נוספות עולות כאשר ניגשים לפרויקט בניית... קרא עוד...
ניתוח פעילות אתר
שני, 22 ספטמבר 2014
ניתוח פעילות אתר: ניתוח פעולות הגולשים באתר מספקת מידע חיוני על השורה התחתונה של פעילות האתר, דורשת חישוב ערך לקוח ממוצע, ממוקדת ביחס ההמרה המצוי והרצוי, חשובה עבור עסק עם עסקאות גדולות ומעט... קרא עוד...
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה
ראשון, 14 ספטמבר 2014
פיתוח עסקי באינטרנט כמנוע צמיחה: עם ההגדרות המקובלות לפיתוח עסקי ניתן לציין כי זהו תהליך שיטתי ומתמשך שמטרתו גידול, פיתוח והשבחת התוצאות העסקיות של עסק, חברה או תאגיד עסקי. פיתוח עסקי מתבטא... קרא עוד...
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר
רביעי, 13 מאי 2015
פיתוח עסקי באמצעות דיוור ניוזלטר לחברים רשומים באתר: אנחנו שונאים ספאם, מתעבים ספאם ונלחמים נגד ספאם ויש לנו את כל הסיבות לעשות כן: לא ביקשנו לקבל אימיילים עם הצעות לקנות דברים שאנחנו לא... קרא עוד...
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים
שני, 22 ספטמבר 2014
קישורים הדדיים וקישורים ממומנים: קישורים נכנסים / קישורים הדדיים: החלפת קישורים בין עמודים / אתרים באינטרנט הנה עניין שבשיגרה. אתר העוסק בקידום אתרים מקשר אל חברת בניית אתרים ולהיפך. שני... קרא עוד...
רכישת שם דומיין
שני, 22 ספטמבר 2014
רכישת שם דומיין: רישום שמות תחום נעשה על ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), מקצה שמות תחת... קרא עוד...
שיווק בינלאומי באינטרנט
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שיווק בינלאומי באינטרנט: שיווק באינטרנט הינו אחד הכלים המתקדמים והחשובים ביותר בעולם העסקים המודרני ליצירת מקורות הכנסה למכירת מוצרים ושירותים והן להגדלת מקורות ההכנסה הקיימים של כל עסק.... קרא עוד...
שימוש ברשתות חברתיות
שני, 22 ספטמבר 2014
שימוש ברשתות חברתיות: את רעיון הרשת החברתית משייכים לפסיכולוג משנות ה-60 בשם סטנלי מילגרם מאוניברסיטת הארוורד. מילגרם הגה והוכיח את "תיאוריית חמש הקפיצות", הגורסת שניתן לחבר בין אדם אחד לאחר,... קרא עוד...
שרתים וירטואלים - VPS
שלישי, 23 ספטמבר 2014
שרתים וירטואלים - VPS: שימוש בשרת וירטואלי (VPS) מאפשר לכם ליהנות מעלויות מופחתות עבור מערך האחסון שלכם, היות ואינכם משלמים על ניהול השרת לבדכם אלא כחלק מחבילת השכרת השרת ובשיתוף עם לקוחות נוספים... קרא עוד...

בלוג קליקיט - פוסטים עדכניים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018