הצהרת נגישות

שמי עמיאל הורוביץ ובבעלותי אתר האינטרנט click-it.co.il - קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט. האתר שלי נועד להציג אתרי אינטרנט שבניתי וכן לאפשר ללקוחות פוטנציאליים ליצור איתי קשר לשם בניית אתרים. האתר כולל מאמרים שונים וטופס ליצירת קשר. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים המובילים כגון כרום ופיירפוקס ולשימוש בטלפונים ניידים; הקישורים באתר ברורים, כוללים הסבר לאן הם מקשרים ויש אפשרות להשתמש במקש Tab ובמקש Enter למעבר בין קישורים ולחיצה עליהם; לתמונות ולקישורים אני מוסיף תגית המתארת את התמונה או את הקישור; התוכן פשוט וברור; הטקסטים מחולקים לפסקאות וקיימות כותרות בהתאם למקטעים.
 
אתר אינטרנט נגיש מוגדר כאתר המאפשר לאדם בעל מוגבלות לגלוש באתר באותה יעילות והנאה כמו גולשים אחרים, תוך שהוא משתמש בפונקציות של עזרים טכנולוגיים המסייעים לנגישות. אני רואה חשיבות בנושא המחויבות לנגישות, המחויבות לשוויון, מחויבות לאי אפליה ומתן שרות נגיש לאנשים בעלי מוגבלות. לאתר click-it.co.il קיים על פי חוק פטור מלא מביצוע נגישות של שירותי אינטרנט. מובן מאליו שהייתי מעדיף הכנסות גבוהות אשר היו מאפשרות לי להנגיש את אתר האינטרנט שלי באופן מלא, כך שלכל מוגבלות יימצא פתרון נוח ויעיל לשימוש באתר.
 
אני מקווה שכולם יוכלו ליהנות מהאתר שלי ומהשירות שאני מציע דרכו ובכל מקרה, אם הגעתם לאתר שלי ויש לכם שאלות, זקוקים לעזרה או מעדיפים לקבל חלופה לנגישות באופן של שיחה איתי, תוכלו ליצור איתי קשר באמצעים הבאים:
 
054-4924067
יישומון WhatsApp

טופס יצירת קשר