פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
ג'ומלה - Joomla היא מערכת ניהול תוכן (CMS) בקוד פתוח שנולדה מתוך מערכת בשם ממבו ב-2005. בניית אתרים באמצעות פלטפורמת ג'ומלה, מאפשרת שימוש במבחר עצום של מודולים חינמיים וכן, ברכיבים, מודולים ופלאגינים לקנייה באתרים הייעודיים השונים. אתרי ג'ומלה יכולים לשמש לבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים, אתרים למערכות מחשוב בענן, אתרי בלוגים ועוד. אתר ג'ומלה מפותח בקוד העומד בתקן w3c - ארגון האינטרנט הבינלאומי. זהו תו איכות עולמי של האינטרנט המבטיח כי אתר הג'ומלה שלכם יתאים לתצוגה רספונסיבית בכל הדפדפנים. בניית אתר ג'ומלה מספקת מערך אבטחה הדוק ויעיל, הנשען על הידע המצטבר של מאות מומחי אבטחה: הגנה על בסיס הנתונים, אבטחת סיסמאות ונתיבים, הגנה על טפסים ותכנים וכן, הגנה על כתובות מייל ופורומים מפני ספאם.

בניית אתרים - ג'ומלה מול וורדפרס:

אחד הויכוחים הניטשים בין חברות בניית אתרים הוא הויכוח הפופולרי לגבי עדיפות בניית אתרים בג'ומלה או בניית אתרים בוורדפרס. ללא ספק מדובר בויכוח קשה שתוצאתו קונפליקט סכום אפס לפי בחירת הלקוח בחברה שתבנה עבורו את אתר האינטרנט שלו, היות וקיימת חלוקה ברורה וכמעט דיכוטומית בין בוני אתרים בג'ומלה לבין בוני אתרים בוורדפרס. ניתן לומר כי מי שהתחילו את דרכם בעולם בניית האתרים עם ג'ומלה, לא יעזבו מערכת זו לטובת אף מערכת בניית אתרים אחרת ואותו הדבר ניתן לומר על בוני אתרים בוורדפרס. במאמר זה אנסה לעשות סדר בראשי הפרקים של הויכוח כאשר, מן הסתם, אני מוטה לטובת ג'ומלה - בה אני מפתח אתרים משנת 2006. משאמרתי זאת, אין בכוונתי להטיל דופי בוורדפרס או במפתחי אתרים בוורדפרס - אשתדל להציג טיעונים הוגנים לשני הצדדים, הן לטוב והן לרע.

המשך קריאה: בניית אתרים - ג'ומלה מול וורדפרס

בניית אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים:

לכל גוף עסקי, ארגוני, חברתי - בכל סדר גודל ומהות, קיימת תדמית מסוימת אותה מבקש אותו גוף להציג בפני עצמו, לקוחותיו וחבריו. תדמית זו באה בדרך כלל לידי ביטוי בלוגו, כרטיסי הביקור, הניירת העסקית, העיצוב והמיצוב העסקי בשטח ובמדיה. המדיה העיקרית והחשובה ביותר עבור תדמית העסק, הינה אתר האינטרנט שלו, היות ואתר העסק הוא אמצעי החשיפה ויצירת הקשר החשוב ביותר שקיים עבורו. קליקיט מתמחים בבנית אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים, כאשר ליבת פרויקט בניית אתר התדמית מורכבת בעיקר ממאפייני התדמית והמוניטין של העסק לטווח ארוך, תוך מתן בסיס רחב ואיתן לחשיפתו בפני ציבור הגולשים ברשת וכן, הנעה לפעולה.

המשך קריאה: בניית אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים

בניית אתרי מסחר מקוון - חנות אונליין לעסקים:

חנות אינטרנט, חנות מקוונת, חנות אונליין, מסחר אלקטרוני, חנות וירטואלית, חנות אונליין ועוד - הינם שמות נרדפים לאחד מהנדבחים המרכזיים של תחום הפיתוח העסקי באינטרנט והוא יצירת מקור הכנסה כספי ו/או הגדלת מקורות ההכנסה הכספיים הקיימים באמצעות מכירת מוצרים ושירותים ברשת האינטרנט. לצורך העניין, אין הבדל בין אם מדובר במכירת מוצרים, שירותים, מזון או מוצרים דיגיטליים דרך מה שנתייחס אליו להלן: חנות מקוונת. חנות מקוונת זהה לחלוטין לחנות פיזית, כאשר ניתן בכל זאת לציין מספר הבדלים: חנות מקוונת אינה דורשת מקום או שטח פיזי למעט החזקת מלאי במידת הצורך, על חנות מקוונת אין צורך לשלם שכירות ומיסים עירוניים, חנות מקוונת ניתנת לשדרוג בכל עת ללא צורך בהפסקת המסחר או צמצומו, חנות מקוונת יכולה לגדול ללא הגבלה בהתאם להצלחת העסק או צרכיו.

המשך קריאה: בניית אתרי מסחר מקוון - חנות אונליין

בניית אתרים לעורכי דין:

עורך דין השואף להגדיל את מעגל לקוחותיו, עדיין צריך להתמקד בעריכת דין ולא בעיצוב אתר האינטרנט של המשרד, או שיווקו ברשת. במרבית המקרים, עסוקים עורכי הדין מעל ומעבר ליכולתם לתכנן, לעצב ולהזין תוכן לאתר המשרד ולכן רואים עורכי דין רבים נושא זה כמטלה וכהקצאת משאבים בסדר עדיפות משני. קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט מתמחים משנת 2006 בתחום בניית אתרים לעורכי דין באופן יעיל, מהיר ובזול! קליקיט מציעים 4 פורמטים מוכנים של אתרים למשרד עורכי דין - אתרי עורכי דין הכוללים מראש כל מה שמשרד עורכי הדין זקוק לו. בניית אתר למשרד עורכי דין לא יכולה להיות קלה יותר, מהירה יותר, יעילה יותר וזולה יותר.

המשך קריאה: בניית אתרים לעורכי דין

בניית אתרי לימודים מקוונים:

הרצון והצורך ללמוד מלווים אותנו מיום הולדתנו עד יומנו האחרון, אין גבול לצמא האנושי למידע חדש ולהגדלת הידע בתחום ספציפי או הידע הכללי. עם השנים, הולכים וגדלים מקורות הידע, אמצעי הלימוד וההסמכה וכן, הולכים ומשתכללים הכלים באמצעותם אנו יכולים לרכוש ידע והסמכה. תחום בניית אתרי למודים מקוונים, קורסים ושיעורים אונליין או E-Learning תופס תאוצה בעולם האינטרנט, היות וצורת לימודים זו אינה מצריכה מ"ספקי הידע" שטח פיזי עבור תלמידיהם והתלמידים יכולים לרכוש את הידע המוצע בתנאים האופטימליים עבורם מבחינת זמן, מיקום וחומרים משלימים. היתרון העיקרי הנובע מכך הוא ביכולת להוזיל את עלויות הלמידה ולאפשר למספר גדול יותר של תלמידים לרכוש את הידע המוצע.

המשך קריאה: בניית אתרי לימודים מקוונים

בניית אתרי מחשוב בענן:

מחשוב בענן ובאנגלית: Cloud Computing, עומד בחזית הטכנולוגית של השימוש בשרתים מרוחקים לשם אחסון מידע, גיבוי מידע ושחזור המידע. השימוש בכח מחשוב מרחוק מאפשר לבעלי אתרים להשתמש בשרת האינטרנט ובמשאבי המערכת שלו כדי לתת בידי משתמשי הקצה אפשרויות אחסון ושליפת מידע. הדוגמאות הטובות ביותר להמחשת טכנולוגיית מחשוב בענן הינן גוגל דרייב ודרופבוקס, אשר משמשים למעשה עבור כל משתמש רשום, ככונן מחשב מרוחק, עליו ניתן לשמור את כל סוגי הקבצים ולשלוף אותם לשימוש בכל עת. יחד עם זאת, לעיתים עולה הצורך לבנות אתר מערכת מחשוב ענן פרטי, אשר אינו מהווה חלק מהשירותים הגדולים הקיימים בשוק. 

המשך קריאה: בניית אתרי מחשוב בענן

בניית אתרים רספונסיביים:

אתר אינטרנט רספונסיבי, או אתר מובייל, הינו אתר אשר מסוגל להתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה על פי המדיה עליו הוא עולה. אתר רספונסיבי יוצג על גבי מחשב נייח בהתאם לנראות שנקבעה על ידי קבצי ההפעלה של האתר (CSS ,JS ,HTML וכדומה), כאשר למשל מוגדרים המאפיינים הבאים: Header, עמודות ימין ושמאל, חלק תוכן מרכזי ו- Footer. יחד עם זאת, כאשר אותו אתר יוצג במסך מגע של טלפון חכם (סמארטפון), כל מרכיבי האתר יוצגו אחד מתחת לשני באופן המאפשר גלילה מטה ללא כל צורך "לצבוט" את המסך כדי להגדיל חלקים מסוימים ולהקטין אותם כדי לראות חלקים אחרים. הדבר נכון לתצוגה אופקית ומאונכת באותה מידה. אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית גם לתצוגת גלילה בטאבלטים. שוב, היתרון של אתר רספונסיבי הוא בגלילת האתר במקום להגדיל ולהקטין חלקים ממנו.

המשך קריאה: בניית אתרים רספונסיביים

בניית אתרי ניהול נדל"ן למשרדי תיווך ומתווכים:

לתחום הפיתוח העסקי של אתרי נדל"ן (פרטי או עסקי) קיימים מספר שמות והיבטים: לוח דירות, אתר למתווך, אתר למשרד תיווך, אתר חיפוש דירות וכדומה, כאשר לכל השמות הללו מכנה משותף אחד והוא במישור מתן השירות לשלושה גופים: בעל הנכס המוכר - המפרסם את הכנס למכירה באתר הנדל"ן, המתווך המפעיל את אתר הנדל"ן לחשיפת נכסי נדל"ן למכירה או השכרה וכן, רוכש הנכס העושה שימוש באתר הנדל"ן לחיפוש ומציאת הנכס שברצונו לקנות. ניתן לומר, אם כן, כי אתר נדל"ן הינו כלי בעל חשיבות רבה מאד לשלושת הגופים המשתתפים בעסקת הנדל"ן ולפיכך, חייב תהליך הפיתוח העסקי של אתר נדל"ן לכלול את כל מרכיבי העיצוב והתפעול הנחוצים לצורך שירות אפקטיבי של שלושת הגופים הללו. יש לציין, כי בייחוד בארצנו, קיימת חשיבות מכרעת באתר הנדל"ן, ליצירת תדמית חיובית ואמינה למתווך או משרד התיווך העומדים מאחורי האתר.

המשך קריאה: בניית אתרי ניהול נדל"ן

בניית אתרי אינדקס עסקים:

אתר אינדקס עסקים מיועד לשירות תחום רחב של מטרות עסקיות, תדמיתיות ואף אינפורמטיביות. אתרי אינדקס בנויים בדרך כלל באופן בו מוצגים עסקים, חברות, ארגונים, גופים עסקיים וכדומה - בחלוקה לקטגוריות עיקריות, כאשר כל קטגוריה מכילה את העסקים השייכים לה ומאפשרת הצגת פרטי העסק. אתר אינדקס עסקים כולל בדרך כלל גם מנגנון חיפוש עסקים, על מנת לאפשר מציאה מהירה ויעילה של העסק הרצוי. נשאלת השאלה מדוע בכלל יש צורך בהקמת אתר אינדקס, כאשר גוגל כמנוע חיפוש הוא למעשה אינדקס של כל אתרי האינטרנט המוצגים לגולש בהתאם לשאילתא שביצע?

המשך קריאה: בניית אתרי אינדקס עסקים

בניית אתרי מגזין ותוכן:

בניית אתר מגזין ותוכן מתייחסת בנשימה אחת לבניית אתר מגזין, פורטל, אתר שבועון, אתר כתב עת או ירחון וכן, אתר עיתון או עיתון אינטרנטי. הרעיון העומד בדרך כלל מאחורי אתר מגזין ותוכן, הוא בתחלופה תדירה של תכנים טקסטואליים וגראפיים ופרסום אירועים הקשורים לכתבות ולידיעות המתפרסמות תדיר במגזין. המאפיין המרכזי של אתר מגזין ותוכן הוא, הן עבור מנהלי האתר והכותבים והן עבור הגולשים והחברים באתר, נגישות לתכנים העדכניים ביותר ויחד עם זאת, נגישות לתכנים קודמים ואף תכנים שאוחסנו בארכיב. למעשה, תכני אתר מגזין מהווים את רצפת ייצור הנתונים שלו ובלעדיהם (והרלוונטיות שלהם כמובן) לא יוכל אתר מגזין להגיע לחשיפה ותעבורה ההכרחיים לקיומו. אתרי מגזין חולשים על קשת רחבה של תחומי עניין, בהם חדשות אקטואליה, ספורט, מדע, סיפורת, משחקים, אופנה ועוד. המשותף לאתרי מגזין איכותיים הינו שילוב בין עיצוב חדשני ומזמין, לבין תצוגת תכנים אטרקטיבית שאינה משאירה מקום להתלבטות אם להיכנס אליהם.

המשך קריאה: בניית אתרי מגזין ותוכן

בניית אתר ג'ומלה - דרישות אבטחה:

אתרי אינטרנט בכלל ואתרים ישראליים בפרט חשופים לניסיונות פריצה, פגיעה והשחתה. לעיתים מתורגמים ניסיונות אלו לכדי הצלחה. במצב זה, הנזק ומפח הנפש לבעלי האתר ולקוחותיהם הינו עצום ולעיתים בלתי ניתן לתיקון. שימו לב: הסטטיסטיקה הרשמית מדברת בשנים האחרונות על סדר גודל ממוצע של כ-900 ניסיונות פריצה על ידי האקרים לאתרים ישראליים בסיומת הדומיין co.il בכל דקה! מספר זה רק הולך וגדל ומן הסתם בחוק המספרים הגדולים - כך גם הצלחות המפגעים. למעשה, מדובר על טרור קיברנטי במלוא מובן המילה, כאשר מקור המפגעים אינו רק ממדינות ערב או מדינות העוינות את ישראל, אלא מכל מקום בעולם באמצעות יחידים וארגונים שכל מטרתם הינה לפגוע במערך הסייבר של מדינת ישראל. בניית אתרים חייבת לכלול מערך אבטחה מבוסס ויציב על מנת למנוע (ככל האפשר) פגיעה באתר. במאמר זה אדון בהרחבה בדרישות האבטחה מאתר ג'ומלה אשר נבנה עבור קהל יעד ישראלי ומאוחסן בישראל. 

המשך קריאה: בניית אתר ג'ומלה - דרישות אבטחה

ג'ומלה - בניית אתרים מסחריים בשילוב סליקת PayPal:

מי מאיתנו לא ביצע קנייה מקוונת בחנות אינטרנטית? למעשה, חלק ניכר מהקניות והתשלומים שאנו מבצעים, נעשים על ידנו באמצעות אתרי אינטרנט. אתרי האינטרנט הללו מאפשרים לנו להשתמש בכרטיס האשראי שלנו על מנת לבצע את התשלום, אך מה קורה ברקע? מה קורה מהרגע שלחצנו אישור אחרי שהזנו את פרטי כרטיס האשראי? מי הם המרוויחים הנסתרים מהקליק הזה ומה הן הדרכים האלטרנטיביות עבור מנהלי אתרים לקבלת תשלומים בכרטיס אשראי דרך אתר האינטרנט שלהם? במידה ולא הייתם מודעים לכך עד כה, בעלי אתרים המקבלים תשלום מקוון בכרטיסי אשראי משלמים במצטבר נתח של 5%-10% מהתשלום שביצעתם, לחברות הסליקה והאשראי. מאמר זה ידון בשילוב של שני תחומים: בניית אתרי ג'ומלה מסחריים (חנויות מקוונות) ומתן אפשרות לסליקת כרטיסי אשראי בהם באמצעות חברת PayPal.

המשך קריאה: ג'ומלה - בניית אתרים מסחריים בשילוב סליקת PayPal

בניית אתר ג'ומלה - תמיכה טכנית בהרחבות מערכת:

יהודים מאמינים בתנ"ך, נוצרים בברית החדשה, מוסלמים בקוראן וג'ומלאים ב- JED. אין ספק ש- Joomla Extension Directory, אינדקס ההרחבות למערכת ג'ומלה, הוא התנ"ך של ג'ומלאים אדוקים בכל העולם. אנו פונים ל- JED בכל פעם שאנו מחפשים רכיב, מודול או פלאגין שיתאים לצרכי האתר שלנו וכמובן בודקים תצוגות תכלית של הרחבות, קוראים ביקורות של משתמשים אחרים ומפרסמים את התגובות שלנו אחרי הורדת הרחבה ושימוש בה. קהילת ג'ומלה בעולם רואה ב- JED כמקור לא אכזב לפיתוח והרחבת אתרי ג'ומלה, שהרי מערכת ג'ומלה כשלעצמה כוללת מספר מערכות מובנות אשר עונות רק על צרכים בסיסיים של אתר אינטרנט. מבלי להיכנס למערך התמיכה בג'ומלה עצמה, במאמר זה אציג את מערך התמיכה הטיפוסי הניתן על ידי מפתחי הרחבות לג'ומלה. 

המשך קריאה: בניית אתר ג'ומלה - תמיכה טכנית בהרחבות מערכת

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018