פיתוח עסקי באינטרנט

קליקיט - בניית אתרים לעסקים | אתרים תדמיתיים | אתרים למסחר | אתרים אינטראקטיביים

בניית אתרים לעסקים וארגונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים כגון: בניית אתרי תדמית לבעלי עסקים ונותני שירות, בניית אתרי תדמית לעורכי דין ומקצועות צווארון לבן, אתרי תדמית למפעלים וארגונים ועוד.

בניית אתרי תדמית לעסקים וארגונים

בניית אתרי מסחר מקוון

קליקיט מתמחים בבניית אתרי חנות מקוונת לכל קשת העסקים כגון: אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים, חנויות אונליין למכירת מוצרים דיגיטליים, חנות מקוונת למכירת שירותים שונים, אתרי חנות מקוונת למכירת מוצרים בחו"ל.

בניית אתרי מסחר מקוון - חנויות אונליין

בניית אתרי לימודים מקוונים

קליקיט מתמחים בבניית אתרים ללימודים אונליין כגון: אתרי לימודים לקבלת תעודת הסמכה, אתרי לימודים למקצועות לבגרות, אתר E-Learning למכירת קורסים ושיעורים בתחום שוק ההון, הורות וזוגיות, פסיכומטרי, שפות ועוד.

בניית אתרי לימודין אונליין - קורסים באינטרנט

בניית אתרי מחשוב בענן

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתר מערכת מחשוב בענן אשר ישרת באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ניהול מערכות מחשוב בענן

אינדקס עסקים קליקיט

בקליקיט פועל אינדקס עסקים מתקדם וחדשני הכולל, בין היתר אפשרויות פרסום מוצרים במבצע, אירועים של בית העסק ועוד. חבילת פרסום חינם ושלוש חבילות פרסום בעלות כמעט חינם!

אינדקס עסקים קליקיט

ג'ומלה - בניית אתרים לעסקים

בקליקיט מעצבים מוכשרים, מנהלי פרויקטים ומתכנתים מנוסים האמונים על בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים מרהיבים, תפעוליים וכאלו אשר ישרתו באופן היעיל והרווחי ביותר את מטרות בית העסק והמוניטין שלו.

בניית אתרי ג'ומלה רספונסיביים
קליקיט - ערוץ יוטיובקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בלינקדיןקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בגוגל פלוסקליקיט פיתוח עסקי באינטרנט בפייסבוק

אתרים תדמיתיים

בניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים מסחריים

בניית אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים
קליקיט בונים אתרי מסחר אונליין - חנויות מקוונות למגוון עסקים וארגונים.
קבלו הצעת מחיר

אתרים לימודיים

בניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים
קליקיט מתמחים בבניית אתרים למכירת קורסים ושיעורים מקוונים.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי Cloud

בניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרים לאחסון ושיתוף נתונים במערכות מחשבו בענן.
קבלו הצעת מחיר

בניית אתרי ג'ומלה

ג'ומלה - בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן
קליקיט מתמחים בבניית אתרי תדמית, אתרי מסחר אונליין, אתרי קורסים מקוונים ואתרי מערכות מחשוב בענן - על בסיס ג'ומלה.
קבלו הצעת מחיר

אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים
אתר רספונסיבי מתאים את עצמו אוטומטית לתצוגה בטלפונים חכמים וטאבלטים. קליקיט מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים לכל קשת העסקים והארגונים.
קבלו הצעת מחיר
מאז ראשית ימי האינטרנט, עוסקים מפתחי האתרים ובוני אתרים במגוון רחב מאד של טכנולוגיות וסוגיות הקשורות לבניית אתרים. בניית אתר חדש הינה פרויקט מרגש הן עבור בעלי העסק, החברה, הארגון אשר הזמינו את הפרויקט והן עבור החברה האמונה על בניית האתר החדש. בניית אתרים נעה על פני רצף ארוך החל מבניית אתרי תדמית, דרך אתרי מסחר, אתרי לימוד, אתרי מערכות מחשוב בענן, בלוגים ועוד. בדף זה מקבץ מאמרים בתחום בניית אתרים, ביניהם גם דיון בסוגיות פיתוח ובניית אתרים.

בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים:

אתר אינטרנט מוגדר כאוסף דפי אינטרנט המוצגים ברשת. בנוסף לכך, האתר מציג מידע חיוני עבור הגולש. בניית אתרים מתבצעת לצרכים שונים: אתרים פרטיים, אתרים עסקיים, אתרים עם מטרת רווח, חברות המפרסמות את עצמן באינטרנט ועוד. תכנון בניית אתר כולל בדרך כלל את התחומים הבאים: שם האתר, נושא האתר, קהל היעד, תוכן, מה יכיל האתר, תכנון עיצוב האתר - כיצד יראה האתר. תכנון האתר משפיע מאד על האתר ובנוסף לכך, כשהכל מאורגן, בניית האתר קלה יותר וקל ולהגיע לתוצאות המתאימות והדרושות. קליקיט מתמחים בתחום בניית אתרי ג'ומלה: אתרי תדמית, אתרי חנות למסחר מקוון, בניית אתרי קורסים מקוונים ובניית אתרים עבור מערכות מחשוב בענן.

המשך קריאה: בניית אתרים - עקרונות וקווים מנחים

ניהול פרויקט בניית אתר:

בניית אתרים היא פרויקט אינטרנט היכול להגיע לממדים עצומים. כמו בכל פרויקט, בניית אתרי אינטרנט מורכבת מיסודות בסיסיים שאליהם ניתן להוסיף אפשרויות מורחבות שיעצימו את הפרויקט ויעניקו לו נפח וערך מוסף. עבור בעל עסק, מהווה אתר אינטרנט כלי עבודה משמעותי ליצירת הכנסות מהאינטרנט. בניית אתר בחברת קליקיט הינה פרויקט רב מימדי, הכולל מרכיבים רבים בתחום העיצוב הגראפי והתכנות. בניית אתר אינטרנט יוצרת עבור העסק שלך חלון ראווה וירטואלי ומאפשר חשיפה בלתי מוגבלת לפלח השוק הרלוונטי לך. לאחר בניית אתר אינטרנט עבור העסק שלך, האתר הופך להיות חלק בלתי נפרד מהמערך השיווקי והעיסקי שלך. קליקיט מתמחים בתחום בניית אתרי ג'ומלה: אתרי תדמית, אתרי חנות למסחר מקוון, בניית אתרי קורסים מקוונים ובניית אתרים עבור מערכות מחשוב בענן.

המשך קריאה: ניהול פרויקט בניית אתר

בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים:

התחרות בין אתרי אינטרנט על תשומת הלב של הגולש היא עצומה. שימוש בגרפיקה ובתמונות הינו חלק בלתי נפרד ואף חלק מרכזי בעיצוב אתרים ובניית אתרים, שהרי לא נוכל לתאר לעצמנו אתר שכולו טקסט בלבד, או אתר שבו רק צבעי רקע. האם אנו חופשיים להשתמש בכל תמונה שנמצא ברשת? האם אנו רשאים להוריד תמונה מהרשת, לשנות אותה ואז להשתמש בה כפי רצוננו? כיצד עובד עניין זכויות היוצרים על תמונות ברשת? מהיכן ניתן להשיג תמונות ללא חשש מהפרת זכויות יוצרים? על שאלות אלו ואחרות נדון במאמר זה, אשר מטרתו לעשות סדר בשאלת השימוש בתמונות מבלי להיכנס למלכודת הפרת זכויות יוצרים.

המשך קריאה: בניית אתרים - שימוש בתמונות ללא הפרת זכויות יוצרים

בניית אתרים - חשיבות כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר:

כבר רבות נאמר וסופר על סינדרום "קראתי את תנאי השימוש באתר" וההסכמה האוטומטית של הגולשים המלווה את אותו מסמך משפטי דיגיטלי. אכן, רובנו לא קוראים את תנאי השימוש של אתרי אינטרנט תדמיתיים או אתרים מסחריים לפני שאנו מבצעים בהם פעולות רכישה, הורדת קובץ וכדומה. מנגד, גם בעלי אתרים לא תמיד מקפידים על כתיבת תנאי שימוש באתר שלהם ואינם דואגים שהגולשים או הלקוחות שלהם מאשרים כי יפעלו על פיהם. צליל של זלזול, אם לא אוקטבה שלמה, עומדים בבסיס ההתייחסות של רובנו, בעלי אתרים או גולשים, ביחס לתנאי השימוש באתרים. מטרת מאמר זה הינה להציג את חשיבות תנאי השימוש באתר ואת אופן הכתיבה וההצגה המומלצים עבורם. כמובן, אין לראות בדברים כייעוץ משפטי וכבר בתחילת הדברים אדגיש כי יש להיוועץ עם עורך דין באשר לאופן כתיבת תנאי שימוש באתרכם.

המשך קריאה: בניית אתרים - כתיבת תנאי שימוש תקפים באתר

בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר:

המידע המועבר באמצעות אתר אינטרנט הוא מגוון וכולל טקסטים, תמונות, גראפיקה ווידאו. שימו לב: אתר אינטרנט אשר אינו משתמש בסרטוני וידאו כחלק אינטגרלי מאסטרטגיית ניהול התוכן שלו, אינו מממש את מלוא פוטנציאל ההמרה של אתר האינטרנט! על פי ניתוח מגמות, הצפי הוא שעד שנת 2017 75% (שלושה רבעים!) מתעבורת האינטרנט בעולם תנוצל על ידי סרטוני וידאו, צירוף המילה "וידאו" לדיוור ניוזלטר באימייל תעלה ב-20% את שיעור פתיחת הדיוור ותקטין ב- 25% את שיעורי ההסרה של החברים מרשימת הדיוור וכן, כ- 33% (שליש) מהמשתמשים במכשירי מובייל יבלו כשעה ביום בצפייה בסרטוני וידאו. מרגישים שאתם עומדים לפספס את הרכבת...? המשיכו לקרוא מאמר זה אשר דן ביתרונות ההולכים וגדלים של שילוב סרטוני וידאו בשלב בניית האתר או במהלך ניהול התוכן השוטף בו. בהמשך אציג גם מספר דרכים ליצירת תוכן וידאו אפקטיבי עבור אתר האינטרנט שלכם.

המשך קריאה: בניית אתרים - יתרונות הצגת סרטוני וידאו בדפי האתר

בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים:

פעילות גומלין או הידוד = אינטראקציה. עכשיו שאנחנו מדברים באותה שפה, שאלו את עצמכם מדוע יש לכם אתר אינטרנט - לא מספיק כרטיס ביקור או טכנולוגיה מופלאה של דף תדמית איפשהו? סתם הוצאתם הון על עיצוב גראפי, בניית אתר, אחסון האתר? נאבקים בעצמכם ובכל השדים האפשריים כדי לעדכן אותו מדי פעם? בשביל מה כל כאב הראש הזה? קיימות דרכים רבות לפרסם את עצמכם. בניית אתר אינה המפתח להבאת לקוחות חדשים והגדלת מחזורי המכירות של העסק - מבטיח לכם בהן צדק, המפתח לכך הוא בשירות איכותי או מוצר טוב. אז לא השתכנעם ואתם ממשיכים לקרוא. כנראה שלא הורדתם את האתר שלכם מהרשת ולא ביטלתם את החיבור לאינטרנט. אוקיי, אזרום איתכם למרות שאתם עקשנים: תסתכלו על האתר שלכם וכעת שאלו את עצמכם מה הטעם בו? יש בו פעילות כלשהי או שעציץ על אדן החלון מאתגר יותר מהאתר שלכם? ובפעילות הכוונה היא למצב בו מישהו כבר סוף סוף הגיע לאתר שלכם וחוץ מהגראפיקה המהממת שבו והטקסטים המהפנטים שהזנתם לתוכו - מה עושה שם הגולש ואיזה ערך מוסף תרמתם לו בשונה מכל שאר האתרים בתחום שלכם? אז במידה וכאן הרגזתי אתכם מספיק והבנתם שחסרה לכם אינטראקציה עם הגולשים באתר האינטרנט שלכם, המשיכו לקרוא מאמר זה.

המשך קריאה: בניית אתרים - מרכיבים ביצירת פעילות גומלין עם הגולשים

בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר:

עוד בטרם נבחן מנגנונים שנועדו לאפשר לגולשים להוריד קבצים מהאתר שלנו, עלינו להבין תחילה כי בניית אתר אינטרנט היא למעשה כתיבה של קבצים שונים בשפות תכנות שונות על מנת ליצור ביניהם קשר, כך שיציגו באתר האינטרנט שלנו את התכנים שאנו רוצים. קבצים אלו שמורים בשרת אינטרנט ונקראים לפעולה כל אימת שהגולש באתר מפעיל פונקציה מסוימת. יחד עם זאת, עשוי לאפשר אתר האינטרנט לגולשים בו, להוריד למחשב ממנו הם גולשים - קבצים שונים הניתנים להורדה באתר האינטרנט שלנו. להורדת קבצים מהאתר קיימת משמעות חשובה מאד בהיבט התעבורה המוקצית לאתר האינטרנט על ידי ספק האחסון (הוסטינג), כאשר כל הורדת קובץ מהאתר מנצלת חלק יחסי (בהתאם למשקל הקובץ) ממכסת התעבורה החודשית שהוקצתה לאתר. לתעבורה באתר קשר הדוק עם דירוג האתר בגוגל, באופן שבו כאשר מזהים הזחלנים של גוגל תעבורה גבוהה באתר, כך עולה הסיכוי של האתר לקבל דירוג גבוה יותר. במאמר זה אציג מספר מנגנונים להורדת קבצים מאתר אינטרנט וכן אתייחס ליתרונות והחסרונות של מנגנונים אלו.

המשך קריאה: בניית אתרים - מנגנונים להורדת קבצים מהאתר

בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי:

חיפוש בגוגל אחר הביטוי "בניית אתרים חינם" יניב אינספור תוצאות חיפוש אשר תצענה לכל דורש בניית אתר אינטרנט מבלי להוציא על כך ולו שקל אחד. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? - נכון! בניית אתרים חינם היא אסון! ככלל, כשמציעים לכם משהו בחינם, שאלו את עצמכם מה מרוויח מזה מגיש ההצעה. רבים וטובים נפלו ברשת בניית אתרים בחינם, אך צערם לא עזר להם. שכר הלימוד על התפתות ל"חינם" הוא לעיתים קרובות כבד וכואב. מאמר זה דן בסיבות מדוע אסור בתכלית האיסור להתפתות לבניית אתרים בחינם.

המשך קריאה: בניית אתרים בחינם - כל הסיבות מדוע אסור ליפול בפיתוי

בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות:

בניית אתר כלשהו, בין אם מדובר בבניית אתר תדמית, בניית אתר מסחר, בניית אתר אינדקס, בניית אתר נדלן, אתר מגזין, או אתר לימודים אונליין - כוללת צמד הנעים ב"ריקוד" טנגו זהיר ומורכב: בונה האתר והלקוח. ריקוד מורכב זה מתחיל, כמו כל ריקוד, בהצעה או הזמנה ובהסכמה של שני הצדדים לחוג סביב עד שה- Fat lady sings... במאמר זה נדון באינטראקציות השונות המתרחשות תוך כדי ריקוד הזוג על רחבת הריקודים, הלא היא זירת האינטרנט. נציין, כי למרות שקיימים אינפסור היבטים לריקוד מורכב זה, אנו נתמקד כאן במישורים הבוערים, אותן חווים בדרך כלל מי שעוסקים זמן רב בתחום ומתפרנסים מפרויקטים של בניית אתרים. כמו כן נדגיש, כי נקודת המוצא שלנו בכתיבת מאמר זה, הינה בהנחה כי כדוגמת חברת קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט, חברות אחרות ועסקי בניית אתרים אחרים, נוהגים בלקוחותיהם בשקיפות מלאה ומספקים להם מוצר סופי המותאם אישית לדרישותיהם וצרכיהם, הן האסתטיים והן התפעוליים.

המשך קריאה: בניית אתר - עבודה מול לקוחות, קשיים ופתרונות

בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות:

בשנת 1998 נחקק החוק לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ומאז הוא משמש כבסיס החוק לזכויות אנשים בעלי מוגבלות, ממנו נובעות תקנות שונות. אחת מתקנות אלו עוסקת בהנגשת אתרי אינטרנט - כל הדרוש מאתר אינטרנט על מנת להיות נגיש לבעלי מוגבלויות. עד ליום 25 באוקטובר 2016 חייבים כל אתרי האינטרנט לעמוד בתקנות הנגישות, כאשר הקנס הצפוי לבעלי אתרים אשר לא יעמדו בתקנות הנגישות, עומד על 50,000 ש"ח. כרבע מהאוכלוסיה מוגדרת כבעלת מוגבלות וציר המוגבלות באשר לשימוש באתרי אינטרנט, נע על פני הטווח של עיוורים ולקויי ראיה המשתמשים בתוכנת קורא מסך, בעלי מוגבלות מוטורית בידיים המתקשים בתפעול העכבר ובעלי לקות שמיעה הזקוקים לכותרות בעת צפיה בוידאו. חוק הנגישות לאתרי אינטרנט נועד לאפשר לבעלי המוגבלויות להשתמש באתרים באופן המותאם למוגבלות ממנה הם סובלים, אך ללא הפרעה או שיבוש השימוש למי שאינם מוגבלים. את ההנחיות לנגישות תכנים באינטרנט ניתן למצוא באתר W3C.

המשך קריאה:  בניית אתרים - הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות

בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים:

כתיבת תבנית עיצוב - טמפלט ייחודי וייעודי לבניית אתר ג'ומלה, או אפילו אתר HTML, דורשת יכולות עיצוב גראפי וכן יכולות תכנות. כתיבת תבנית עיצוב כוללת אלמנטים של HTML, CSS, JS, PHP אשר לא כל אחד מסוגל לתפעל ובעיקר ליצור אינטגרציה עיצובית ותפעולית ביניהם. מי שאינם רוצים "להתלכלך" עם כתיבת תבנית עיצוב פרטית יכולים לרכוש באין ספור אתרים בתחום, תבנית עיצוב מוכנה אשר כוללת או מכילה את מרבית המאפיינים הגראפיים והתפעוליים הרצויים. אופציה אחרת היא כמובן לפנות לגוף מתאים אשר מתמחה בכתיבת תבניות עיצוב לאתרים על מנת שיתכנן ויבנה את תבנית העיצוב הרצוייה לבעלי האתר. ההבדל העיקרי הוא בעלות הכספית הכרוכה בכתיבת תבנית עיצוב לעומת קניית תבנית עיצוב מוכנה.

המשך קריאה: בניית אתרים עם תבניות עיצוב מוכנות - טמפלטים

בניית אתרים עם Framework:

אחת הדרכים לבניית אתר היא שימוש ב- Framework בתור תבנית עיצוב. Framework הינה למעשה תבנית עיצוב המותקנת באתר ג'ומלה ככל תבנית עיצוב אחרת, אך בהבדל משמעותי אחד: Framework הינו תבנית עיצוב דינאמית וניתן להגדיר באמצעותה מאפיינים רבים לבניית האתר. תוצאת הגדרת מאפיינים אלו מתבטאת בנראות ובפונקציונליות של האתר, כאשר הגדרות אלו ניתנות לשינוי בכל רגע נתון באמצעות פאנל ניהול ה- Framework שהותקן באתר. במאמר זה נסקור שלושה Frameworks המשמשים לבניית אתרי ג'ומלה: T3 Framework, Helix Framework, Warp Framework. קיימים Frameworks נוספים כגון Gantry, Zen אך שלושת אלו עומדים במרכז הוויכוח של קהילת ג'ומלה בתחום בניית אתרי ג'ומלה עם Framework.

המשך קריאה: בניית אתרים עם Framework

בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות:

אחד המדדים העיקריים לבחינת ההצלחה של אתר אינטרנט ואולי אחד החשובים ביותר, הוא ביכולת של האתר להמיר את תנועת הגולשים בו לפעולה שתוצאתה רווח מדיד עבור בית העסק העומד מאחורי האתר. אין ספק כי מוצר או שירות טוב, מוניטין חיובי ונראות - הם אבני היסוד להמרה מוצלחת של האתר לכדי רווח, אך מאחורי נדבחים אלו עומדים מספר כללי נראות אשר עשויים לסייע לבעלי האתר להביא את הגולשים בו למסקנה כי אכן הגיעו למקום הנכון וכי ייטב להם אם ידבקו בו. כללי הנראות הללו חלים על מה שנתייחס אליו במאמר זה כ"דף נחיתה", כלומר דף ספציפי באתר האינטרנט של בית העסק אשר אליו מכוונת תנועה ממוקדת של קמפיין פרסום נקודתי למוצר או שירות. דף הנחיתה, כשמו כן הוא - דף בו "נוחת" הגולש לאחר טיסה מעייפת בין אתרי אינטרנט, דף שלאחר שנחת בו מרגיש הגולש כי הגיע הביתה.

המשך קריאה: בניית דף נחיתה יעיל עבור קמפיין פרסום ממוקד מוצר או שירות

דפדפנים ותקינת אינטרנט:

נתחיל בנושא תקינה באינטרנט מכיוון שתקינת אינטרנט משליכה באופן ישיר על הדפדפנים השונים. תקן, או סטנדרט הינו מפרט או שיטה מקובלים, ואף במקרים מסוימים מחייבים, ליישום בתחום מסוים. המטרות העיקריות של כל תקינה, הינן להבטיח נורמות ייצור או ביצוע איכותיים וכן, תצורה אחידה לנוחות המשתמשים. תמוה לחשוב על תקני אינטרנט, היות ולמעשה כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט בהתאם לטעמו, תפקידו, תקציבו וצרכיו. אף בונה אתרים אינו חייב דין וחשבון לארגון תקינה כמו מכון התקנים או ה-FDA האמריקאי ואפילו לא לארגון האינטרנט העולמי! מדוע אם כן נוצרו תקני אינטרנט? מהם תקני אינטרנט ומהן ההשלכות שלהם?

המשך קריאה: דפדפנים ותקינת אינטרנט

קבצי sitemap ו-robots:

מנועי חיפוש באינטרנט, בראשם גוגל, אך לא רק, משתמשים בטכנולוגיה הקרויה אינדוקס אתרי אינטרנט, על מנת להוסיף דפי אינטרנט שונים לתוצאות החיפוש של המשתמשים במנוע. טכנולוגיית האינדוקס נשענת בעיקרה על רכיב חיפוש אוטומטי – Crawler – זחלן – Spider – עכביש ולגופו של עניין, ה- Googlebot. גוגל בוט סורק באופן אוטומטי דפי אינטרנט שונים, ברמת קוד ה-HTML של הדפים, במטרה לזהות קישורים פנימיים בתוך האתר וקישורים המפנים מהאתר לאתרים אחרים, כותרות, תגי meta, מילות מפתח, תיאור ומידע נוסף המצוי בחלק ה- של דף האינטרנט.

המשך קריאה: קבצי sitemap ו-robots

SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים:

במאמר זה נעסוק בכתובות URL קצרות - בעברית. בכתובות URL הכוונה הינה לשמות דומיין - שמות מתחם, נושא הקשור לתחום קידום אתרים מההיבט של כתובות דפים ידידותיות למנועי חיפוש, כמו למשל com.בניית-אתרים שהינה כתובת אתר חד ערכית, אשר נובעת הודות לפיתוח טכנולוגיית IDN - Internationalized Domain Name. הודות לטכנולוגיה זו הוסר למעשה מכשול השפה שהיה קיים על שמות דומיין וחייב בעלי אתרים ברכישת שמות דומיין באנגלית בלבד, גם במדינות שאינן דוברות אנגלית ושאינן משתמשות באותיות לטיניות.

המשך קריאה: SEF - שמות דומיין קצרים בעברית לאתרים ישראליים

קליקיט ™ בניית אתרים 2006-2018